Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

2 stycznia 2022, 18:42

<>

Avatar JaJestemZWami

24 kwietnia 2021, 21:51

W górę, bo kot.

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2011, 21:11

Proszę o nr telefonu. Poszczuję Jamnikiem, jak zwykle.

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2011, 11:24

@seweryn: Popieram....dużo razy się z takim przypadkiem spotkałem... "Ludzie mamy 2011 rok każdy powinien znać angielski" - Cytat Joanny Krupy :]

Avatar Poziomkaa

7 stycznia 2011, 18:13

To mnie nie śmieszy. Jest wręcz żałosne. Jestem przeczulona na punkcie kotów i to mnie nie śmieszy.

Avatar Zuhan

1 stycznia 2009, 18:10

Tu nie jest śmieszny napis xD Tylko głupota ludzka komu może takie coś do głowy przyjść <haha> Szkoda ze to nie ja 1 zrobiłem takie coś xD 5/5 i do ulu

Avatar anulla

1 grudnia 2008, 13:20

A mi się zrobiło przykro,bo wczoraj mi zaginął kotek i nie chciałabym czegos takiego zobaczyc obok swojego ogłoszenia... Ale w innych okolicznościach pewnie by mnie rozbawiło:)

Avatar seweryn

28 listopada 2008, 15:48

Ci co piszą, że nie śmieszne, to dlatego, że nie uczą się anglika i nie rozumieją ocb :P

Avatar Fragin

26 listopada 2008, 15:36

Jakis szatanista po miescie lata, o.0

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2008, 13:08

ale żaaaaaaaaaaal

Avatar jagienka16

24 listopada 2008, 00:38

nieważne kto zrobił żart
mimo wszystko, to wcale nie jest śmieszne.. :/

Avatar jockern

23 listopada 2008, 20:32

mniam kot szkoda że biały

Avatar wilczurka

21 listopada 2008, 20:09

Sylvia a zauwazylas moze ze my tego zartu nie zrobilismy tylko ktos inny??????!!!!

Avatar Sylvia

21 listopada 2008, 19:23

głupie taki żart nie jest smieszny debile

Avatar wilczurka

20 listopada 2008, 18:02

Haha xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #kot, #jedzenie, #smak

Dobrze czasem się oderwać

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Tymi się chodzi

Pozdrawiam świetliki

Fajnie że odpowiedzieli

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka