Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tymi się chodzi
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 18:42
<>
Odpisz
24 kwietnia 2021, 21:51
W górę, bo kot.
Odpisz
10 kwietnia 2011, 21:11
Proszę o nr telefonu. Poszczuję Jamnikiem, jak zwykle.
Odpisz
2 marca 2011, 11:24
@seweryn: Popieram....dużo razy się z takim przypadkiem spotkałem... "Ludzie mamy 2011 rok każdy powinien znać angielski" - Cytat Joanny Krupy :]
Odpisz
7 stycznia 2011, 18:13
To mnie nie śmieszy. Jest wręcz żałosne. Jestem przeczulona na punkcie kotów i to mnie nie śmieszy.
Odpisz
1 stycznia 2009, 18:10
Tu nie jest śmieszny napis xD Tylko głupota ludzka komu może takie coś do głowy przyjść <haha> Szkoda ze to nie ja 1 zrobiłem takie coś xD 5/5 i do ulu
Odpisz
1 grudnia 2008, 13:20
A mi się zrobiło przykro,bo wczoraj mi zaginął kotek i nie chciałabym czegos takiego zobaczyc obok swojego ogłoszenia... Ale w innych okolicznościach pewnie by mnie rozbawiło:)
Odpisz
28 listopada 2008, 15:48
Ci co piszą, że nie śmieszne, to dlatego, że nie uczą się anglika i nie rozumieją ocb :P
Odpisz
26 listopada 2008, 15:36
Jakis szatanista po miescie lata, o.0
Odpisz
24 listopada 2008, 13:08
ale żaaaaaaaaaaal
Odpisz
24 listopada 2008, 00:38
nieważne kto zrobił żart
mimo wszystko, to wcale nie jest śmieszne.. :/
Odpisz
23 listopada 2008, 20:32
mniam kot szkoda że biały
Odpisz
21 listopada 2008, 20:09
Sylvia a zauwazylas moze ze my tego zartu nie zrobilismy tylko ktos inny??????!!!!
Odpisz
21 listopada 2008, 19:23
głupie taki żart nie jest smieszny debile
Odpisz
20 listopada 2008, 18:02
Haha xD
Odpisz