Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

9 kwietnia 2021, 21:26

Nie: ukarzę, ale dam możliwość wykazania się wiedzą

Avatar Tomasz1977

30 maja 2020, 17:13

Jak w akademiku jeden rozbije szybę, to wszyscy w pokoju marzną

Avatar coloman

20 września 2014, 09:14

odpowiedzialność zbiorowa, czasem działa, co nie zmienia faktu, że jak masz debila w klasie to jest denerwujące!

Avatar chupacabra001

Edytowano - 22 września 2014, 20:02

@coloman: Odpowiedzialność zbiorowa to głupota. Zadziwiające, jak często nauczyciele to stosowali/stosują.

Avatar RozowaLandryna

22 września 2014, 20:05

@chupacabra001: Ponoć szkoła ma przygotowywać do dorosłego życia, a w życiu dorosłym nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa. Za swoje czyny odpowiadasz Ty sam.

Avatar chupacabra001

22 września 2014, 20:06

@RozowaLandryna: Ponoć.
Nie licz na to, że polska szkoła nauczy Cię czegokolwiek pożytecznego.

Avatar bylejakbylegdzie

22 września 2014, 21:22

@RozowaLandryna: "w dorosłym życiu nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa"

dawno temu za czasów rozbicia dzielnicowego pewien idiota ściągnął krzyżaków bo jego skrawek ziemi był atakowany i cała polska miała przez niego problem

innym przykładem jest jak za czasów okupacji niemieckiej ktoś spie**olił z obozu pracy/zagłady to jego rodzina za niego szła

jeszcze innym z tego samego okresu to są powstańcy warszawscy niektórzy woleli nie walczyć i siedzieć w spokoju ale i tak do nich strzelali i rzucali bomby

innym przykładem odpowiedzialności zbiorowej jest poddanie kwarantannie całej ulicy chociaż że tylko 1 osoba jest chora

Avatar chupacabra001

23 września 2014, 16:09

@bylejakbylegdzie: Ty nie porównuj tego typu rzeczy, bo to zupełnie co innego -.-

Avatar coloman

Edytowano - 24 września 2014, 15:18

@RozowaLandryna: jesteś w ekipie w pracy, podzieliliście się materiałem ty miałaś zrobić coś, x miał zrobić coś innego itp, y nie zrobił nic, przez co wszyscy zostali ukarani (np. obniżeniem pensji, prawdopodobnie nie ma takiej kary, ale to tylko przykład)

Avatar sakura121

23 września 2014, 20:53

Przez moich kolegów nie będziemy mieli godziny wychowawczej :c

Avatar BlackAKAYellow

22 września 2014, 20:04

A wyobraźcie sobie ,że ja w klasie mam 7 idiotów... kur*a!

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 20:05

@BlackAKAYellow: U mnie wszyscy to debile.

Avatar BlackAKAYellow

22 września 2014, 20:12

u mnie też wszyscy są idiotami ,ale jakoś sie zachowuja a tych 7 to ja pier**le!

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 22:08

a może to ty jesteś debilem, a oni są normalni?

Avatar
Konto usunięte

23 września 2014, 15:52

Nie, nie są.

Avatar Dark_Dante

23 września 2014, 14:14

A konstytucja mówi że nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa?

Avatar Alcatras

22 września 2014, 22:00

i w tedy temu jednemu uczniowi po lekcjach za garażami tłumacz się że ma tak nisz nie robić

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 19:46

True Story ...

Avatar
Konto usunięte

20 września 2014, 08:39

jakie True Story to jest naprawdę

Avatar KoziLowca

20 września 2014, 10:04

Czyli True Story debilu...

Avatar Myszkapl

20 września 2014, 10:26

True Story znaczy prawdziwa historia

Avatar chupacabra001

Edytowano - 22 września 2014, 20:01

Najpierw myśl, potem rób. Nigdy odwrotnie!
Chociaż dobra, patrząc na Twój awatar nie ma co wymagac myślenia.

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 20:45

@KoziLowca: true story jest pod wszystkimi obrazkami gdzie jest to nieprawdziwa historia :/

Avatar Roger909

22 września 2014, 20:59

Tak, ale w sarkazmie

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 21:05

Oj mylisz się, skoro tak twierdzisz to nie oznacza że u innych jest też inaczej.

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 20:14

Kartkóweczka, jedyneczka C:

Avatar LamaBogusia

19 września 2014, 22:58

14 stron z Polaka ;-; Ostatnio miałam koszmar...

Avatar Maks2603

19 września 2014, 22:19

Skąd macie tu moją nauczycielkę od matmy?

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 21:58

karne kartkóweczki przez idiotów :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Brawo za czujność!

Nigdy na to nie wpadną

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka