Każdy ma swój zamek z piasku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
No to skrzynia biegów do wymiany
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2014, 09:24
Co to za czarny ?
Odpisz
21 września 2014, 09:40
@Sniper02: Państwo Islamskie
Odpisz
21 września 2014, 13:49
@Mati129: To dlaczego U.S.A go nie zabije ?
Odpisz
21 września 2014, 14:22
@Sniper02: bo powiedzieli, że nie będą wdawać się w kolejny konflikt. Zasypią go tylko rakietami.
Odpisz
21 września 2014, 15:21
@Aracz: Islam zasypie U.S.A ? PHI!
Odpisz
21 września 2014, 16:03
@Sniper02: Nie, USA zasypie Państwo Islamskie rakietami, by nie wejść w konflikt xD
Logika ameryki, ale co tam.
Odpisz
22 września 2014, 17:16
@Aracz: Aha, xd
Odpisz
22 września 2014, 20:23
@Sniper02: To flaga Al-Ka'idy
Odpisz
22 września 2014, 20:57
@Sniper02: Kolejny debil w internecie...
Odpisz
28 września 2014, 14:19
@ZawiszaMikolow: Chyba ty tęczo jedna,
Odpisz
28 września 2014, 14:27
@Sniper02: Tęczo? Idź się schować.
Odpisz
1 października 2014, 14:46
@ZawiszaMikolow: Zamknij się tęczo zbawiciela!
Odpisz
29 kwietnia 2019, 10:27
@Sniper02: top 10 wyzwisk w historii polskiej kultury
Odpisz
21 września 2014, 12:28
Polandball zbudował kościół czy penis?
Odpisz
21 września 2014, 16:54
@figaro19: Kościół św. Penisa.
Odpisz
21 września 2014, 16:57
@figaro19: srajtałer :o
Odpisz
25 grudnia 2015, 13:10
@figaro19: Zbudował Sky Tower we Wrocławiu, który sam wygląda jak ch*j.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 17:59
Powinni do polski dać pałac kultury i nauki.
Odpisz
10 listopada 2015, 19:36
@deadxp: Popieram
Odpisz
25 października 2014, 22:43
biedne u.s.a :'(
Odpisz
17 października 2014, 15:48
zamek poladballa najlepszy
Odpisz
25 września 2014, 16:30
Dlaczego USA nie ma okularów?
Odpisz
22 września 2014, 20:21
Toż my wygraliśmy...
W Dubaju jest tylko jedna tak potężna wieża!
W polszy w każdej mieścinie jest kościół nawet tam gdzie najwięcej żydów albo ateistów kościoły są wszędzie!
Odpisz
24 września 2014, 14:47
to chyba nie kościół tylko skytower
Odpisz
23 września 2014, 20:25
Jak te balle są słodkie :3, takie wesolutkie :D
Odpisz
22 września 2014, 20:43
Ej, a co to jest ta błękitna flaga z żółtym?
(Właśnie tego nie lubię w Polandballu - trzeba znać flagi)
Odpisz
22 września 2014, 22:07
@Arald98: Palau
Odpisz
23 września 2014, 14:44
@Sauron: Dzięki.
Odpisz