Pogadajec

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Pogadajec
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dark_Later

dzisiaj, 03:20

Dobra, mecz mnie nie obchodzi więc pora na (boże dopomóż) Alvin i wiewiórki

Avatar Rebelian_Chaosu

dzisiaj, 03:05

Pora spania

Avatar Dark_Later

dzisiaj, 03:19

Avatar Dark_Later

dzisiaj, 02:04

Mamy to!!!!!! Rzp wyjdzie grupy

Avatar Kto_pl

dzisiaj, 02:09

@Dark_Later: dobra robota RZeczpospolita Polsko

Avatar Mateo_

dzisiaj, 02:02

Nie mogę zasnąć :/

Avatar Kto_pl

dzisiaj, 02:02

@Mateo_: to zaliczenie rób

Avatar Dark_Later

dzisiaj, 02:05

@Mateo_: nie śpij gościu świętujemy

Avatar Dark_Later

dzisiaj, 02:01

Jakby to strzelili to japie....e

Avatar CupOfWater

dzisiaj, 01:29

Nawet tej gry nie odpalisz będąc hetero

Avatar Mateo_

dzisiaj, 01:40

@CupOfWater: oh shit

Avatar Kto_pl

dzisiaj, 01:47

@CupOfWater: każdy romans w tej grze służy zapełnieniu pustki w sercu protaga po śmierci jego chłopaka

Avatar Dark_Later

dzisiaj, 01:42

Nieno Vozinha to jest taki goat bramkarski

Avatar Mateo_

dzisiaj, 00:26

NIECH TO SIĘ TAK SKOŃCZY

Avatar Dark_Later

dzisiaj, 00:51

@Mateo_: szkoda

Avatar Mateo_

dzisiaj, 00:51

@Mateo_: AHA

Avatar Mateo_

wczoraj, 23:59

Zaliczenie oddane dwie minuty przed deadlinem

Avatar Mateo_

dzisiaj, 00:23

@Mateo_: I taka refleksja mnie naszła
Każdy dzień spędzony na robieniu zaliczeń zamiast na graniu w Personę to dzień stracony

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

wczoraj, 23:50

Wkurza mnie to jak ktos mi mówi że powinnam cos zroibć a nie meic ból dupy i stac w miejscu mimo ze serio próuje cos z tym robic tylko dostaje kłodami od nogi
Np. przyjaciółka mówiła że jesli serio chcę się z nia lub innymi osobami z neta spotkać to serio musze pogadać o tym z mamą (mam 23 lata i mama mnie niepuszcza meh), ale ZAWSZE jak poruszałam z ia temat ze chcę jechac gdzies daleko itp. to zawsze sie konczylo tym ze nie pusci mnie daleko
Najlepsze jest to że jakbym miała z kim jechac (ze jechac a nie sie spotkac) to by nie miała z tym problemu (tydzien po tym jak nie mogłam jechac do Szczecina na meet up mój bat jechał ze znajomymi do Zakopanego elo), ale sorry nie mam z kim jechac to nie ma wyjazdów.
Albo pamietam jak zwierzałam się mojej ex przyjaciółce ze nie mam przyjaciół na studiach i mówiła "a spróbuj zagadac", "a moze znajomi znajomych" mimo zę jej tlumaczyłam ze nie mam na uczleni w ogóle znajomych, moja jedyna kumpela poszla na inna uczelnie i sie kontakt urwał, a przyjażnie z innych kierunków nie wychodizły bo pomijajac ze nie miałam kiedy zagadać to jeszcze przez ułozenie zajec moze wyjsc róznie

Avatar ariri_

wczoraj, 23:33

tu tu turu

Avatar Diefant

wczoraj, 23:48

@ariri_: Dwóch niebieskich szpiegów

Avatar Oliwier256

wczoraj, 23:30

Wróciłem z wyprawy ze znajomymi nad morze i mam jakieś 4 godziny snu :)
Będę padnięty...

Avatar InDoroWeTrust

wczoraj, 23:33

@Oliwier256: zazdro. Ja nawet tyle nie będę mial

Avatar Kto_pl

wczoraj, 23:34

@InDoroWeTrust: to co ty tu jeszcze robisz

Avatar InDoroWeTrust

wczoraj, 23:39

@Kto_pl: znowu się przestawiłem i po prostu wcześniej nie usnę. Czekam na 12 i na siłę będę leżał. No i znam Siebie i wiem że pewnie do 3 poleżę i dopiero usnę.
Także ten. Se siedzę sem.

komentarz obrazkowy

Avatar Kto_pl

wczoraj, 23:45

@InDoroWeTrust: a
To milego siedzenia
Też siedzę

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 23:36

Avatar InDoroWeTrust

wczoraj, 23:35

No i kolejny przykład. Ludzie mówią że w Nikke jakaś seksualizacja czy coś.
No i spojrzy na Laplace( tą z warkoczami) . Gdzie tam seksualizacja?

Avatar Mateo_

Edytowano - wczoraj, 23:33

Jednak nie udało mi się zrobić tego zaliczenia na tyle wcześnie, żeby sobie pograć w 5 Persona 5 F

Avatar Mateo_

wczoraj, 23:35

@Mateo_: Życie podczas zaliczeń jest okrutne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ariri_
Dodane przez: ariri_

Ostateczna rozgrywka

Dobrze czasem się oderwać

To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd

Jeszcze jak

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka