Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
OdświeżEdytowano - wczoraj, 21:52
To Jax jest transem? Myślałem po prostu, że baddie frog dała mu muszkę na znak zaufania czy czegoś, a sam Jax jest po prostu wrednym fi*tem
Odpisz
wczoraj, 22:13
@Stevee: moja siostra siedzi w tym community i twierdzi, że nie ma dowodów 🙏
Odpisz
wczoraj, 22:14
@hamszczur: Autorka sama to potwierdziła na twiterze
Odpisz
wczoraj, 22:23
@Stevee: czekaj, to on jest transem?
Jakoś nie wyniosłem tego z seansu...
Odpisz
wczoraj, 22:23
@Reichtangle: rozumiem, wobec tego pora na ragebaitowanie siostry
Odpisz
wczoraj, 22:25
@Madonix: tbh w samym show to było tak kijowo przedstawione że też tego nie widziałem, nawet jak mi wytłumaczono co miała oznaczać piosenka ,,isnt she lovely"
Dało to takie wrażenie jakby autorka bardzo chciała by Jax był jej idealnym self insertem i wymyśliła ten plot point pod koniec pisania serialu
Odpisz
wczoraj, 22:36
@CupOfWater: alw on jest końcowo transem z dziewczyny na chłopaka, czy z chłopaka na dziewczynę?
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 22:38
@Madonix: to też jest skomplikowane, bo w serialu umiera i dalej jest facetem, w pradziwym życiu jak jest pokazany też jest facetem, ale na bluesky autorka wrzuciła że jakby nie odrzucił Ribbit to zostałby trans kobietą
Dlatego ,,isn't she lovely" mnie nie przekonywało bo przecież gość umarł i go więcej nie widzimy to jak się ,,odrodził" jako kobieta
Odpisz
wczoraj, 22:53
@Stevee: jejku myślałom że chodzi o moją niszową piosenkarkę Jax a to tylko jakiś cyfrowy cyrk
Odpisz
wczoraj, 23:34
@CupOfWater: od kiedy reinkarnacja oznacza zostaniem transem? To oznacza że avatar aang też był trans?
Odpisz
wczoraj, 23:35
@Kto_pl: piosenka ,,isn't she lovely" jest o narodzinach dziewczynki
i to miało być symboliczne ,,odrodzenie" ale no nie wyszło tak jak planowali
Odpisz
wczoraj, 23:40
@CupOfWater: Z perspektywy kogoś, kogo to nie interesowało i tego nie śledził
To brzmi wszystko bardzo dziwnie
Odpisz
wczoraj, 23:42
@Mateo_: bo jest
dlatego mówiłem że to kijowo zrobili
Zwłaszcza że bez kontekstu widz uzna że ta piosenka jest o typiarze która mu w poprzedniej scenie chce pomóc (i która się pojawia na ekranie podczas tej piosenki parukrotnie)
Odpisz
wczoraj, 23:44
@CupOfWater: podsumowując
Nie mogę uwierzyć że sejm poszedł łołk
1/10
Odpisz
wczoraj, 23:16
Belgijskie parchy po raz kolejny pokazały klasę
Odpisz
wczoraj, 22:32
Wielki chłop
Odpisz
wczoraj, 23:08
@Henzej: Świetlówka na tego orka powiedziała "twój stary"
Odpisz
wczoraj, 23:09
@ariri_: tak!!!
Odpisz
wczoraj, 22:52
ej oglądam Love is Blind i tam jest Malika i ten chłopak ją skrzywdził i ona jest teraz taka biedna jejku chcę ją przytulić
Odpisz
wczoraj, 22:49
Tbh to trochę śmieszne, że mam wymyślony już arc postaci dla wszystkich protagonistów z mojego uni (plus niektórych antagonistów) ale nie mam arcu dla mojej ulubionej postaci
Odpisz
wczoraj, 21:06
Możecie dać pytaniarty bo brazylijska Miku z pyrkonu
Odpisz
wczoraj, 21:31
@ariri_: Podbijam
Odpisz
wczoraj, 21:36
@ariri_: Gorąco boli dzisiaj????
Odpisz
wczoraj, 22:05
@ariri_: A była z Brazyli?
Odpisz
wczoraj, 22:46
@Sushimi: Nie aż tak
Odpisz
wczoraj, 22:46
@InDoroWeTrust: Nie zapytałam się, ale mówiła po polsku
Odpisz
wczoraj, 21:41
ej pamiętacie jak w losowych momentach dnia ludzie robili bereala?
Odpisz
wczoraj, 21:42
@Ronan: co robili
Odpisz
wczoraj, 22:44
@Mateo_: Apka taka była. BeReal. Dawała raz dziennie w losowym momencie 60 sekund na zrobienie zdjęcia i opublikowanie go. Bez retuszu ustawek etc. Miało to zwalczyć sztuczność innych social mediów, ale efekt był taki, że ludzie (którzy nie mieli tego od początku w dupie) campili z rzeczami przygotowanymi zawczasu
Odpisz
wczoraj, 22:46
@Nikt_Niktowski: pierwsze słyszę
Odpisz
wczoraj, 22:45
Trza iść spać
Odpisz
wczoraj, 21:32
Odpisz
wczoraj, 21:36
@SoundART: Co taki żarłoczny?
Odpisz
wczoraj, 22:28
@SoundART: Mentalne tuli dla Ciebie
Odpisz
wczoraj, 22:31
@SoundART: grupowy tulas
Odpisz
wczoraj, 21:30
Jakie jest wasze ulubione warzywo według kształtu??????
Odpisz
wczoraj, 21:33
@Sushimi: karotka, taka fajna, wampira dałoby się nią zabić
Odpisz
wczoraj, 22:27
@Sushimi: Por, fajnie się nim kręci
Odpisz
wczoraj, 21:44
K...a mać Belgia, weź zrób coś ciekawego
Odpisz
wczoraj, 21:48
@Pomroczny: Nah, śmieszniej by było, jakby Iran coś zrobił i wygrał
Odpisz
wczoraj, 21:53
@Mateo_: Iran musi wygrać by trump im wręczył puchar
Odpisz
wczoraj, 21:55
@Kto_pl:
Odpisz
wczoraj, 22:14
@Kto_pl: To byłaby najśmieszniejsza rzecz w całym tym mundialu
Odpisz
wczoraj, 22:04
Odpisz
wczoraj, 21:49
Pytania machen
Odpisz
wczoraj, 21:44
dajcie coś
Odpisz
wczoraj, 21:44
Tak bardzo mi się nie chce
Odpisz