Pogadajmy

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Pogadajmy
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dragon22T0Ja

dzisiaj, 04:05

A takie ładne niebo było jak zaczynaliśmy lecieć

Avatar Dragon22T0Ja

dzisiaj, 04:06

@Dragon22T0Ja: Zupełnie jakby miejsca oddalone od siebie jakoś o 400 kilometrów mogły mieć inną pogodę, poj...ne

Avatar Kto_pl

dzisiaj, 04:10

@Dragon22T0Ja: a ty co komend na zmianę pogody nie znasz?

Avatar Dragon22T0Ja

dzisiaj, 04:22

@Kto_pl: Chciałbym komendę na zmianę życia niskoklucznie

Avatar Kto_pl

dzisiaj, 04:33

@Dragon22T0Ja: jeden lot i już ma załamanie, z czego was robią?
Plastiku?

Avatar Dragon22T0Ja

dzisiaj, 04:50

@Kto_pl: Nie o lot chodzi mordka, tylko o to że ojciec jak zwykle bawi się w tyrana ale cała rodzina bierze jego stronę bo przecież k...a chce jak najlepiej, o to że mam zero motywacji do nauki i ledwo zdałem w tym roku a i tak nic się nie zmieni za rok, sypią mi się relacje z ludźmi, codziennie matka mi tylko wypomina co źle robię i wiele innych rzeczy o których nie chce mówić

Avatar Kto_pl

dzisiaj, 04:54

@Dragon22T0Ja: no cóż nie pomogę bo ja wszelką motywacje podczas korony straciłem i już nie wrociła

Avatar MemyLubieMemy

Edytowano - dzisiaj, 05:32

@Dragon22T0Ja: Chciałbym jakoś pomóc ale u mn podobnie co u ktosia
Mogę tylko powiedzieć pewien cytat z Instagrama:
"Life is like a dick: sometimes i'ts up, sometimes it's down, but it can't be hard forever"
A tak serio to trzymaj się arbuzik melonik niech ci nie odpi*rdoli bo szkoda by było
🫂

Avatar vivix

Edytowano - dzisiaj, 10:32

@Dragon22T0Ja: Jeśli masz taką możliwość to może postaraj się zrobić taki 1 dzień podczas którego będziesz robił tylko rzeczy które lubisz i Cię relaksują(ja np. oglądam moje komfortowe filmy, idę na spacer z psami, czytam książki itd), bez social medii, ograniczyć kontakt z innymi tylko do minimum żebyś mógł pobyć sam ze sobą, mi taki jeden dzień(lub 2) pomaga.
A i pamiętaj trzymaj się i jak coś możesz pisać się wyżalić na pv

Avatar Dragon22T0Ja

dzisiaj, 11:36

@vivix: Nie musze ograniczać kontaktu ze znajomymi bo i tak do mnie nikt nie pisze xD

Ale wiem, robię to staram się codizennie wieczorem malować i czytać i słuchać sobie muzyki i na desce jeździć w weekendy i wgl fajnie

Avatar MemyLubieMemy

dzisiaj, 05:35

No i tyle było ze spania
Całe 4 godziny

Avatar Oliwier256

dzisiaj, 05:44

@MemyLubieMemy: Mam tak samo więc jesteśmy w tym razem :]

Avatar MemyLubieMemy

dzisiaj, 05:52

@Oliwier256: no i klasa
Wsensie nie bo sen ważny itd. ale tak bo mogło być gorzej :^

Avatar Mateo_

dzisiaj, 07:30

@MemyLubieMemy: też cztery godziny u mnie :/

Avatar Dragon22T0Ja

dzisiaj, 09:20

@MemyLubieMemy: 2 i pół 🍉

Avatar Tonie

Edytowano - dzisiaj, 08:55

Troche nietypowe imo w pierszej kolejności brać samolot na tak mały dystans śródlądowy

Avatar Dragon22T0Ja

dzisiaj, 09:20

@Tonie: Moja rodzina z racji iż należy do rodzin które mają pieniądze stwierdzili że nie ma sensu jechać 4.5 godziny pociągiem skoro można 40 minut samolotem

Avatar Pomroczny

dzisiaj, 08:05

Niestety coraz bliżej do wyjścia

Avatar Mateo_

dzisiaj, 07:29

Dzień dobry
Nie chce mi się absolutnie k...a niczego

Avatar Pomroczny

dzisiaj, 07:45

@Mateo_: Mi też nie

Avatar SoundART

dzisiaj, 07:26

Avatar Oliwier256

dzisiaj, 05:46

Dzisiaj wyniki badań krwi i moczu i na pewno będzie anoreksja, ciekawe co jeszcze...
Tyle że nie będę mógł tego odebrać bo będę w pracy więc ciocia mi to pojedzie odebrać a ja pojadę do cioci po wyniki wtedy :v

Avatar MemyLubieMemy

dzisiaj, 05:55

@Oliwier256: Ogólnie słabe jest to że wszystkie jakieś instytucje są otwarte tylko w godzinach gdzie każdy normalny człowiek w pracy jest
Wsensie dla mn to nie problem bo nie znalazłem jeszcze pracy ale wyobrażam sb że musi być to irytujące :v

Avatar Oliwier256

dzisiaj, 05:58

@MemyLubieMemy: trochę jest

Avatar Kto_pl

dzisiaj, 06:02

@Oliwier256: a to nie tak że dają opcje online?
Przynajmniej ja tak miałem

Avatar Pomroczny

dzisiaj, 07:08

@MemyLubieMemy: Bo oni też są ludźmi i też mają określone godziny pracy

Avatar ptasznik5

dzisiaj, 07:15

@Pomroczny: Mimo wszystko sądzę że typowy urząd ma środki na to funkcjonować w systemie dwuzmianowym jak sklepy czy cokolwiek innego co się samo utrzymuje a nie przez państwo

Avatar InDoroWeTrust

dzisiaj, 06:07

Avatar Kto_pl

dzisiaj, 06:16

@InDoroWeTrust: dzień dorobry

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Dragon22T0Ja
Dodane przez: Dragon22T0Ja

Angielskie śmieszki

Pozdrawiam świetliki

Otaczają mnie kłamcy

Północne Węgry

U mnie wchodzi 1 ręcznik na każdy cm²

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Pogadajmy.
Hejka Jejoki tu wasz Arbuzik kochany jejowy.
Ogólnie to życie znowu zaczyna ssać i mam dość wszystkiego, wracam właśnie z Gdańska jebanym autokarem ponieważ we Wrocławiu była burza i nie mogliśmy wylądować więc pilot zdecydował że chuj wracamy do Gdańska. No i apropos tej burzy to teleoalo samolotem tak że lowkey mógłbym już tam sobie gdzieś leżeć bez pulsu. Więc zamiast być we Wrocławiu o 23 będę o: (uwaga fanfary) 6:40 jakoś jeeeejjj

Na dodatek jakiś cwel siedzi przede mną i ma pretensje jak się pytam czy może fotel dać do przodu bo mnie gniecie a on że nie ma miejsca, no to może schudnij a nie ludzi gnieciesz amebo jebana społeczna

Dziękuję za uwagę
Dragon22toja