Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Pogadajmy.
Hejka Jejoki tu wasz Arbuzik kochany jejowy.
Ogólnie to życie znowu zaczyna ssać i mam dość wszystkiego, wracam właśnie z Gdańska jebanym autokarem ponieważ we Wrocławiu była burza i nie mogliśmy wylądować więc pilot zdecydował że chuj wracamy do Gdańska. No i apropos tej burzy to teleoalo samolotem tak że lowkey mógłbym już tam sobie gdzieś leżeć bez pulsu. Więc zamiast być we Wrocławiu o 23 będę o: (uwaga fanfary) 6:40 jakoś jeeeejjj
Na dodatek jakiś cwel siedzi przede mną i ma pretensje jak się pytam czy może fotel dać do przodu bo mnie gniecie a on że nie ma miejsca, no to może schudnij a nie ludzi gnieciesz amebo jebana społeczna
Dziękuję za uwagę
Dragon22toja
Komentarze
Odświeżdzisiaj, 04:05
A takie ładne niebo było jak zaczynaliśmy lecieć
Odpisz
dzisiaj, 04:06
@Dragon22T0Ja: Zupełnie jakby miejsca oddalone od siebie jakoś o 400 kilometrów mogły mieć inną pogodę, poj...ne
Odpisz
dzisiaj, 04:10
@Dragon22T0Ja: a ty co komend na zmianę pogody nie znasz?
Odpisz
dzisiaj, 04:22
@Kto_pl: Chciałbym komendę na zmianę życia niskoklucznie
Odpisz
dzisiaj, 04:33
@Dragon22T0Ja: jeden lot i już ma załamanie, z czego was robią?
Plastiku?
Odpisz
dzisiaj, 04:50
@Kto_pl: Nie o lot chodzi mordka, tylko o to że ojciec jak zwykle bawi się w tyrana ale cała rodzina bierze jego stronę bo przecież k...a chce jak najlepiej, o to że mam zero motywacji do nauki i ledwo zdałem w tym roku a i tak nic się nie zmieni za rok, sypią mi się relacje z ludźmi, codziennie matka mi tylko wypomina co źle robię i wiele innych rzeczy o których nie chce mówić
Odpisz
dzisiaj, 04:54
@Dragon22T0Ja: no cóż nie pomogę bo ja wszelką motywacje podczas korony straciłem i już nie wrociła
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 05:32
@Dragon22T0Ja: Chciałbym jakoś pomóc ale u mn podobnie co u ktosia
Mogę tylko powiedzieć pewien cytat z Instagrama:
"Life is like a dick: sometimes i'ts up, sometimes it's down, but it can't be hard forever"
A tak serio to trzymaj się arbuzik melonik niech ci nie odpi*rdoli bo szkoda by było
🫂
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 10:32
@Dragon22T0Ja: Jeśli masz taką możliwość to może postaraj się zrobić taki 1 dzień podczas którego będziesz robił tylko rzeczy które lubisz i Cię relaksują(ja np. oglądam moje komfortowe filmy, idę na spacer z psami, czytam książki itd), bez social medii, ograniczyć kontakt z innymi tylko do minimum żebyś mógł pobyć sam ze sobą, mi taki jeden dzień(lub 2) pomaga.
A i pamiętaj trzymaj się i jak coś możesz pisać się wyżalić na pv
Odpisz
dzisiaj, 11:36
@vivix: Nie musze ograniczać kontaktu ze znajomymi bo i tak do mnie nikt nie pisze xD
Ale wiem, robię to staram się codizennie wieczorem malować i czytać i słuchać sobie muzyki i na desce jeździć w weekendy i wgl fajnie
Odpisz
dzisiaj, 05:35
No i tyle było ze spania
Całe 4 godziny
Odpisz
dzisiaj, 05:44
@MemyLubieMemy: Mam tak samo więc jesteśmy w tym razem :]
Odpisz
dzisiaj, 05:52
@Oliwier256: no i klasa
Wsensie nie bo sen ważny itd. ale tak bo mogło być gorzej :^
Odpisz
dzisiaj, 07:30
@MemyLubieMemy: też cztery godziny u mnie :/
Odpisz
dzisiaj, 09:20
@MemyLubieMemy: 2 i pół 🍉
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 08:55
Troche nietypowe imo w pierszej kolejności brać samolot na tak mały dystans śródlądowy
Odpisz
dzisiaj, 09:20
@Tonie: Moja rodzina z racji iż należy do rodzin które mają pieniądze stwierdzili że nie ma sensu jechać 4.5 godziny pociągiem skoro można 40 minut samolotem
Odpisz
dzisiaj, 08:05
Niestety coraz bliżej do wyjścia
Odpisz
dzisiaj, 07:29
Dzień dobry
Nie chce mi się absolutnie k...a niczego
Odpisz
dzisiaj, 07:45
@Mateo_: Mi też nie
Odpisz
dzisiaj, 07:26
Odpisz
dzisiaj, 05:46
Dzisiaj wyniki badań krwi i moczu i na pewno będzie anoreksja, ciekawe co jeszcze...
Tyle że nie będę mógł tego odebrać bo będę w pracy więc ciocia mi to pojedzie odebrać a ja pojadę do cioci po wyniki wtedy :v
Odpisz
dzisiaj, 05:55
@Oliwier256: Ogólnie słabe jest to że wszystkie jakieś instytucje są otwarte tylko w godzinach gdzie każdy normalny człowiek w pracy jest
Wsensie dla mn to nie problem bo nie znalazłem jeszcze pracy ale wyobrażam sb że musi być to irytujące :v
Odpisz
dzisiaj, 05:58
@MemyLubieMemy: trochę jest
Odpisz
dzisiaj, 06:02
@Oliwier256: a to nie tak że dają opcje online?
Przynajmniej ja tak miałem
Odpisz
dzisiaj, 07:08
@MemyLubieMemy: Bo oni też są ludźmi i też mają określone godziny pracy
Odpisz
dzisiaj, 07:15
@Pomroczny: Mimo wszystko sądzę że typowy urząd ma środki na to funkcjonować w systemie dwuzmianowym jak sklepy czy cokolwiek innego co się samo utrzymuje a nie przez państwo
Odpisz
dzisiaj, 06:07
Odpisz
dzisiaj, 06:16
@InDoroWeTrust: dzień dorobry
Odpisz