Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżdzisiaj, 11:29
Widziałem post gdzie ktoś użyleokreslenia ,,osoba Jaxowska" i mi internetu wystarczy na dzisiaj
Odpisz
dzisiaj, 11:35
@CupOfWater: XDDD
Odpisz
dzisiaj, 12:15
@CupOfWater:
Odpisz
dzisiaj, 12:01
uwolniłem kolejną schizę
Odpisz
dzisiaj, 08:24
Pyrkon był zajebisty. No, może gdyby nie ta pie....ona temperatura byłby jeszcze lepszy, ale i tak prelekcje i interakcje z ludźmi były wspaniałe. Zaadaptowało mnie stadko cosplayerów AOT i jeden typo, który był profesjonalnym fotografem zrobił nam prawdziwą sesję zdjęciową. Dosłownie stanąłem na głowie, żeby odtworzyć scenę kiedy Zeke łapie głowę Erena. Zaliczyłem po raz pierwszy w życiu czeską saunę. Piwo 9% przy 40°C i niemal pustym żołądku może niezbyt mądrym pomysłem, ale pomogło zmienić nowo poznaną babkę w kumpelę. Warto było.
Odpisz
dzisiaj, 10:42
@Figarus: skończyło im się to piwo grejpfrut, nieakceptowalne
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 10:45
@Figarus: Gdyby nie własnej konstrukcji urządzenie wentylatorowe to bym się stopiła, a i tak byłam cała spocona pomimo dużej ilości antyperspirantu
Odpisz
dzisiaj, 11:29
@Krzyniu: Nie wiem, piłem głównie wodę i zbyt słodkie soki.
Odpisz
dzisiaj, 11:32
@ariri_: Dziewczyna z którą wyszło, że teraz kręcę omdlała po paradzie danmejów i do dzisiaj leży w łóżku. Pilipiuk nawet wspomniał, że był na jednym z pierwszych Pyrkonów, który był na początku maja i zastał ich śnieg. ,,Komu przeszkadzały te terminy?"
Odpisz
dzisiaj, 11:34
@Figarus: wody też nie było XD
Odpisz
dzisiaj, 11:36
@Krzyniu: Dzięki Bogu za Żabki.
Odpisz
dzisiaj, 11:37
@Figarus: nie no, do żabki było tak daleko z tego mtp zasranego że nie warto czas tracić, lałem z kranu w kiblu do butelki i tyle
Odpisz
dzisiaj, 11:44
@Figarus: mi za to w połowie wydarzenia odj...ło i poszedłem grać w GTA na sekcji gier
przynajmniej mam zdjęcie z Miku (załuję że nie zrobiłem też z Sailor Mercury)
Odpisz
dzisiaj, 09:56
Pójście dzisiaj do szkoły było bardzo ciekawą decyzja
Przez cały dzień raczej już nic nie będę robił, oprócz siedzenia i gadania z kolegami
Ewentualnie grania w karty
Odpisz
dzisiaj, 11:20
@Madonix: Imo niedoceniany okres roku szkolnego
Można pogadać na chillu z nauczycielami co się lubi i posłuchać ich jakichś historii życiowych oraz pochillować z ziomkami
I tak bym się kisił w domu grając w TBOI
A tak to przynajmniej larpuje że robie coś pożytecznego dla siebie
Odpisz
dzisiaj, 11:26
@Hunciax: no gorzej że u mnie nie ma żadnych fajnych nauczycieli xD
Wszyscy mają ból dupy
Ale chociaż można w karty pograć na niektórych lekcjach
Odpisz
dzisiaj, 11:32
@Madonix: Życie
Przynajmniej kolegów masz
Odpisz
dzisiaj, 11:06
Dodali francuza 🥀
Odpisz
dzisiaj, 11:05
Więcej memów na głównej już mam niż gadajców w poczekalni F
Odpisz
dzisiaj, 10:55
Odpisz
dzisiaj, 11:04
@Henzej: Dobrze wiedzieć że chociaż część zbrodniarzy wojennych dosięga sprawiedliwość.
Odpisz
dzisiaj, 10:19
czy na mundialu byłby możliwy mecz usa-iran ?
Odpisz
dzisiaj, 10:44
@Pyoter: A to nie było?
Odpisz
dzisiaj, 10:50
@ariri_: n
Odpisz
dzisiaj, 08:16
Odpisz
dzisiaj, 08:20
@BardzoOryginalnaNazwa: Tak
Odpisz
dzisiaj, 09:03
@BardzoOryginalnaNazwa: Czemu on wygląda jakby miał mnie zaorać faktami i logiką
Odpisz
dzisiaj, 10:09
@rozwalgo: Ja widzialam post jak ktoś mówił ze wyglada jak Kirk i im dłuzej sie na to patrze tym faktycznie
Odpisz
dzisiaj, 10:12
@BardzoOryginalnaNazwa: no k...a wszędzie go widze
Odpisz
dzisiaj, 10:06
Cześ
Odpisz
dzisiaj, 10:10
@Rebelian_Chaosu: hehej
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 09:44
Everyday life with Tsundere wife #never forget
Odpisz
dzisiaj, 09:13
SAMURAI FOOL!
Odpisz
dzisiaj, 08:37
Uwaga, odpowiadam na dręczące wszystkich pytanie
Dlaczego rogi?
Otóż
Nie wiem
Odpisz
dzisiaj, 08:59
@Pomroczny: twój mózg po prostu widzi kobiety z rogami i robi awooga
Odpisz
dzisiaj, 08:24
Dajcie pytania, czy coś, odpowiem w miarę możliwości teraz albo dopiero jak wrócę(późno w nocy)
Odpisz
dzisiaj, 08:26
@Pomroczny: ile godzin spałeś?
Odpisz
dzisiaj, 08:26
@Mateo_: Trochę ponad 8, może jakieś 10 albo 15 minut dodatkowo
Odpisz
dzisiaj, 08:27
@Pomroczny: czyli dwa razy dłużej niż ja
Odpisz
dzisiaj, 08:29
@Mateo_: A i tak mi się nie chce
Odpisz
dzisiaj, 08:55
@Pomroczny: Czy myślisz że możliwym i słusznym byłoby całkowite uniezależnienie polityków od pieniędzy czy usług? Mówie tutaj o nadzorowaniu wszystkich posłów oraz poniekąd ich rodzin, tak aby całkowicie wyeliminować możliwość korupcji. Co myślisz?
Odpisz
dzisiaj, 08:53
Odpisz