Koniec laby

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Koniec laby
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CupOfWater

dzisiaj, 11:29

Widziałem post gdzie ktoś użyleokreslenia ,,osoba Jaxowska" i mi internetu wystarczy na dzisiaj

Avatar Mateo_

dzisiaj, 11:35

@CupOfWater: XDDD

Avatar hamszczur

dzisiaj, 12:01

uwolniłem kolejną schizę

Avatar Figarus

dzisiaj, 08:24

Pyrkon był zajebisty. No, może gdyby nie ta pie....ona temperatura byłby jeszcze lepszy, ale i tak prelekcje i interakcje z ludźmi były wspaniałe. Zaadaptowało mnie stadko cosplayerów AOT i jeden typo, który był profesjonalnym fotografem zrobił nam prawdziwą sesję zdjęciową. Dosłownie stanąłem na głowie, żeby odtworzyć scenę kiedy Zeke łapie głowę Erena. Zaliczyłem po raz pierwszy w życiu czeską saunę. Piwo 9% przy 40°C i niemal pustym żołądku może niezbyt mądrym pomysłem, ale pomogło zmienić nowo poznaną babkę w kumpelę. Warto było.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Krzyniu

dzisiaj, 11:37

@Figarus: nie no, do żabki było tak daleko z tego mtp zasranego że nie warto czas tracić, lałem z kranu w kiblu do butelki i tyle

Avatar BlackMorbius61

dzisiaj, 11:44

@Figarus: mi za to w połowie wydarzenia odj...ło i poszedłem grać w GTA na sekcji gier

przynajmniej mam zdjęcie z Miku (załuję że nie zrobiłem też z Sailor Mercury)

Avatar Madonix

dzisiaj, 09:56

Pójście dzisiaj do szkoły było bardzo ciekawą decyzja
Przez cały dzień raczej już nic nie będę robił, oprócz siedzenia i gadania z kolegami
Ewentualnie grania w karty

Avatar Hunciax

dzisiaj, 11:20

@Madonix: Imo niedoceniany okres roku szkolnego
Można pogadać na chillu z nauczycielami co się lubi i posłuchać ich jakichś historii życiowych oraz pochillować z ziomkami
I tak bym się kisił w domu grając w TBOI
A tak to przynajmniej larpuje że robie coś pożytecznego dla siebie

Avatar Madonix

dzisiaj, 11:26

@Hunciax: no gorzej że u mnie nie ma żadnych fajnych nauczycieli xD
Wszyscy mają ból dupy
Ale chociaż można w karty pograć na niektórych lekcjach

Avatar Hunciax

dzisiaj, 11:32

@Madonix: Życie
Przynajmniej kolegów masz

Avatar Pyoter

dzisiaj, 11:06

Dodali francuza 🥀

Avatar Mateo_

dzisiaj, 11:05

Więcej memów na głównej już mam niż gadajców w poczekalni F

Avatar Henzej

dzisiaj, 10:55

Avatar Mieszkow

dzisiaj, 11:04

@Henzej: Dobrze wiedzieć że chociaż część zbrodniarzy wojennych dosięga sprawiedliwość.

Avatar Pyoter

dzisiaj, 10:19

czy na mundialu byłby możliwy mecz usa-iran ?

Avatar ariri_

dzisiaj, 10:44

@Pyoter: A to nie było?

Avatar Pyoter

dzisiaj, 10:50

@ariri_: n

Avatar Pomroczny

dzisiaj, 08:20

Avatar rozwalgo

dzisiaj, 09:03

@BardzoOryginalnaNazwa: Czemu on wygląda jakby miał mnie zaorać faktami i logiką

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

dzisiaj, 10:09

@rozwalgo: Ja widzialam post jak ktoś mówił ze wyglada jak Kirk i im dłuzej sie na to patrze tym faktycznie

Avatar Rebelian_Chaosu

dzisiaj, 10:12

@BardzoOryginalnaNazwa: no k...a wszędzie go widze

Avatar Rebelian_Chaosu

dzisiaj, 10:06

Cześ

Avatar Mateo_

dzisiaj, 10:10

Avatar jakub17

Edytowano - dzisiaj, 09:44

Everyday life with Tsundere wife #never forget

Avatar Oliwier256

dzisiaj, 09:13

SAMURAI FOOL!

Avatar Pomroczny

dzisiaj, 08:37

Uwaga, odpowiadam na dręczące wszystkich pytanie
Dlaczego rogi?
Otóż
Nie wiem

Avatar Mateo_

dzisiaj, 08:59

@Pomroczny: twój mózg po prostu widzi kobiety z rogami i robi awooga

Avatar Pomroczny

dzisiaj, 08:24

Dajcie pytania, czy coś, odpowiem w miarę możliwości teraz albo dopiero jak wrócę(późno w nocy)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Pomroczny

dzisiaj, 08:29

@Mateo_: A i tak mi się nie chce

Avatar Hunciax

dzisiaj, 08:55

@Pomroczny: Czy myślisz że możliwym i słusznym byłoby całkowite uniezależnienie polityków od pieniędzy czy usług? Mówie tutaj o nadzorowaniu wszystkich posłów oraz poniekąd ich rodzin, tak aby całkowicie wyeliminować możliwość korupcji. Co myślisz?

Avatar Mateo_

dzisiaj, 08:53

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Pomroczny
Dodane przez: Pomroczny

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Takie są fakty

Dobrze czasem się oderwać

No weź, pojeździj jeszcze

Nie po oczach

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka