Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżdzisiaj, 12:25
dajcie pytania
Odpisz
dzisiaj, 13:15
@Ministerka: lepszy rydz czy nic?
masz w domu jakąś książkę kucharską?
dlaczego łódź podwodna się tak nazywa, skoro nie pływa pod wodą, tylko w wodzie?
Odpisz
dzisiaj, 13:23
@Jakis_Uzytkownik: - idk XDDD
- niy mom
- może że znajduje się pod poziomem morza czy coś xD
Odpisz
dzisiaj, 13:51
@Ministerka: no co ty, wiadomo, że lepszy rydz niż nic :v
a taka łódź podwodna to się powinna nazywać łódź wodnapodpoziomowowodna i by było lepiej, nie uważasz?
Odpisz
dzisiaj, 15:26
@Jakis_Uzytkownik: niech już zostanie podwodna xD
Odpisz
dzisiaj, 14:12
100
Odpisz
dzisiaj, 14:27
@Mateo_: 1000
Odpisz
dzisiaj, 14:30
@Rebelian_Chaosu: 10000
Damn, dość trochę tych komentarzy
Odpisz
dzisiaj, 14:40
@Mateo_: jeja przed gupim adminem:
Odpisz
dzisiaj, 13:27
Jedzenie obiadu z rodziną potrafi być przerażające
Wspomnisz coś i temat od razu przechodzi na politykę, nawet jak z nią nie ma nic wspólnego, najlepiej, jak dorzucą do tego teorie spiskowe
JA TYLKO WSPOMNIAŁEM, ŻE PODOBNO NOWY GRINCH MA POWSTAĆ Z JIMEM CARREYEM 😭😭😭
Odpisz
dzisiaj, 13:32
@Mateo_: dobrze że nie poruszyłeś tematu mniej lubianego członka rodziny
Mówię z doświadczenia
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 13:46
@Mateo_: O jezu, mam podobnie
Powiesz coś co nie ma NIC wspólnego z polityką (coś tam budują obok nas, coś tam o tym jak się czuję itd.) i w pewnym momencie rozmowa jest tak polityczna, że aż głowa mała😿✌️
Odpisz
dzisiaj, 13:48
@Pekaj: A wierzą w najgłupsze teorie spiskowe jak moi?
Odpisz
dzisiaj, 13:54
@Mateo_: Wydaje mi się, że tylko mój ojciec (dość specyficzny człowiek).
Na przykład raz jak mój starszy brat coś tam mówił o tej całej aferze z Epsteinem, to stary z pokoju obok nazwał go komuchem i kłamcą, i że w ogóle to on gada głupoty XD
Odpisz
dzisiaj, 13:54
@Pekaj: U mnie oboje rodziców, wierzą w największy chłam z facebooka
Odpisz
dzisiaj, 13:56
@Mateo_: najbardziej oczywiste teorie spiskowe powielane przez ludzi, którzy mają ci przekazywać wiedzę, my beloved :D
najgorzej jak nie wiesz czy mówią serio, bo to aż tak absurdalne, nie wiem czy też tak masz
Odpisz
dzisiaj, 13:58
@Jakis_Uzytkownik: niestety wiem, że oni zawsze mówią serio, choćby teoria nie wiadomo jak bardzo zj...na by była
Odpisz
dzisiaj, 13:59
@Mateo_: No to współczuję, F. Ja przynajmniej mam matkę ogarniętą, nie ma nawet konta na facebooku
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 13:59
@Pekaj: moja niestety tam siedzi
a potem rozmawia i omawia każdą decyzję życiową z chatem gpt ._.
Odpisz
dzisiaj, 14:05
@Mateo_: próbowałeś może jej powiedzieć że chatgpt zwykle mówi ci to co chcesz usłyszeć albo halucynuje głupoty i jest to bardzo ryzykowne zachowanie?
Odpisz
dzisiaj, 14:06
@Pekaj: nic by to nie dało
Odpisz
dzisiaj, 14:08
@Mateo_:
:/
No to trudno, ważne że ty jesteś na tyle ogarnięty, żeby to wiedzieć
Odpisz
dzisiaj, 14:10
@Pekaj: no i jeszcze mam jedną siostrę, którą też to wkurza, także przynajmniej mam jeszcze kogoś w tym
Odpisz
dzisiaj, 14:07
Odpisz
dzisiaj, 13:55
Dajcie pytania
Bo
Titi
Odpisz
dzisiaj, 14:00
@Mateo_: kisiel czy galaretka?
Odpisz
dzisiaj, 14:00
@Rebelian_Chaosu: galaretka
Odpisz
dzisiaj, 14:01
@Mateo_: kisiel czy budyń?
Odpisz
dzisiaj, 14:02
@Jakis_Uzytkownik: budyń
Odpisz
dzisiaj, 14:03
@Mateo_: no to ostateczna bitwa
galaretka czy budyń?
Odpisz
dzisiaj, 14:03
@Jakis_Uzytkownik: galaretka
Odpisz
dzisiaj, 13:49
Odpisz
dzisiaj, 13:52
@Pekaj: umm mam
ale chyba nie pomoże
Odpisz
dzisiaj, 13:56
@Jakis_Uzytkownik: Cóż, zawsze warto spróbować ┐( ˘_˘)┌
Odpisz
dzisiaj, 13:58
@Pekaj: no dobrze, łap
(ノ´・ω・)ノ °
Odpisz
dzisiaj, 14:01
@Jakis_Uzytkownik: *skacze i łyka w powietrzu*
Dzięki ^^
Odpisz
dzisiaj, 14:01
Nie uwierzycie, jak bardzo produktywnie w stosunku do mojej średniej robi się zaliczenia tuż po kłótni z rodzicami :D (nie, to nie ma nic wspólnego z tym, co napisałem niżej o nich)
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 13:54
dzień dobry jejaki
dzisiaj zrobiłem wiele pożytecznych rzeczy
m.in. wyborna gra bardem
czego słuchacie, bo nikt nie pytał?
Odpisz
dzisiaj, 13:46
Ded?
Odpisz
dzisiaj, 13:52
@Mateo_: daj mu jeszcze pożyć, co ci zrobił :/
Odpisz
dzisiaj, 13:53
@Jakis_Uzytkownik: Nie odzywa się zbytnio
Odpisz
dzisiaj, 13:54
@Mateo_: po prostu śpi, albo jeszcze hibernuje po zimie
Odpisz
dzisiaj, 13:50
A status znowu wysyłany z jowisza
Odpisz
dzisiaj, 13:28
Where status?
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 13:24
jeśli przejdę poziom SuperTux (najtrudniejszy) to chb jestem miszczynią XDDDDDDD
(a jednak się nie da bo to jest na czas)
Odpisz
dzisiaj, 13:18
w sumie jak są jacyś ludzie, co żyli dawno, dawno temu i teraz się zastanawiamy jak oni mogli nie umieć rozpalić ognia albo czy nie wiedzieli że coś tam jest szkodliwe itp itd, to ciekawe czy za wiele wiele lat ludzkość o nas będzie myślała aaa jak oni mogli nie wiedzieć, że coś tam
tak, nudzi mi się xD
Odpisz
dzisiaj, 12:19
Czekam na wizytę u lekarza, obserwuje sobie windy. Jedna winda wróciła na 1 piętro(gdzie się znajduje) a nikt nie wyszedł, śmieszkuje że to duch
Odpisz
dzisiaj, 13:13
@Crutezy_Artist:
~ sławetne ostatnie słowa przed zniknięciem w niewyjaśnionych okolicznościach
Odpisz
dzisiaj, 10:39
Nie rozumiem ludzi (najczesciej weeby) co sie kumplują z basicami i potem płaczą się to basici nie lubią anime czy gier tylko piwo, imprezy czy nożną.
Albo mówią że "nie moge miec profilowego z anime ani repostowac editów z anime bo oni to zobacza". Mi się wydaje że Twoi znajomi prędzej będą mieć to w dupie zamiast cię wyzywać
Odpisz
dzisiaj, 11:55
@BardzoOryginalnaNazwa: zastanawia mnie kiedy ludzie zrozumieją, że jeśli "przyjaciele" nie akceptują twoich zainteresowań to nie zasługą by być twoimi przyjaciółmi (ja mam tak z rodziną, ale niestety rodziny się nie wybiera)
choć czasami naprawdę boli mnie fakt, że zarówno w irl jak i w internecie jest tak mało proshipperów, podczas, gdy sami są często fanami franczyz gdzie są kanoniczne dark shipy
Odpisz