tak

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

tak
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ministerka

dzisiaj, 12:25

dajcie pytania

komentarz obrazkowy

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 13:15

@Ministerka: lepszy rydz czy nic?
masz w domu jakąś książkę kucharską?
dlaczego łódź podwodna się tak nazywa, skoro nie pływa pod wodą, tylko w wodzie?

Avatar Ministerka

dzisiaj, 13:23

@Jakis_Uzytkownik: - idk XDDD
- niy mom
- może że znajduje się pod poziomem morza czy coś xD

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 13:51

@Ministerka: no co ty, wiadomo, że lepszy rydz niż nic :v

a taka łódź podwodna to się powinna nazywać łódź wodnapodpoziomowowodna i by było lepiej, nie uważasz?

Avatar Ministerka

dzisiaj, 15:26

@Jakis_Uzytkownik: niech już zostanie podwodna xD

Avatar Mateo_

dzisiaj, 14:12

100

Avatar Rebelian_Chaosu

dzisiaj, 14:27

@Mateo_: 1000

Avatar Mateo_

dzisiaj, 14:30

@Rebelian_Chaosu: 10000
Damn, dość trochę tych komentarzy

Avatar Rebelian_Chaosu

dzisiaj, 14:40

@Mateo_: jeja przed gupim adminem:

Avatar Mateo_

dzisiaj, 13:27

Jedzenie obiadu z rodziną potrafi być przerażające
Wspomnisz coś i temat od razu przechodzi na politykę, nawet jak z nią nie ma nic wspólnego, najlepiej, jak dorzucą do tego teorie spiskowe

JA TYLKO WSPOMNIAŁEM, ŻE PODOBNO NOWY GRINCH MA POWSTAĆ Z JIMEM CARREYEM 😭😭😭

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Pekaj

dzisiaj, 14:08

@Mateo_:
:/
No to trudno, ważne że ty jesteś na tyle ogarnięty, żeby to wiedzieć

Avatar Mateo_

dzisiaj, 14:10

@Pekaj: no i jeszcze mam jedną siostrę, którą też to wkurza, także przynajmniej mam jeszcze kogoś w tym

Avatar Pekaj

dzisiaj, 14:07

Avatar Mateo_

dzisiaj, 13:55

Dajcie pytania
Bo
Titi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 14:03

@Mateo_: no to ostateczna bitwa
galaretka czy budyń?

Avatar Mateo_

dzisiaj, 14:03

@Jakis_Uzytkownik: galaretka

Avatar Pekaj

dzisiaj, 13:49

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 13:52

@Pekaj: umm mam
ale chyba nie pomoże

Avatar Pekaj

dzisiaj, 13:56

@Jakis_Uzytkownik: Cóż, zawsze warto spróbować ┐⁠(⁠ ⁠˘⁠_⁠˘⁠)⁠┌

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 13:58

@Pekaj: no dobrze, łap

(⁠ノ⁠´⁠・⁠ω⁠・⁠)⁠ノ⁠   °

Avatar Pekaj

dzisiaj, 14:01

@Jakis_Uzytkownik: *skacze i łyka w powietrzu*
Dzięki ^^

Avatar Mateo_

dzisiaj, 14:01

Nie uwierzycie, jak bardzo produktywnie w stosunku do mojej średniej robi się zaliczenia tuż po kłótni z rodzicami :D (nie, to nie ma nic wspólnego z tym, co napisałem niżej o nich)

Avatar MasloPolskie

Edytowano - dzisiaj, 13:54

dzień dobry jejaki
dzisiaj zrobiłem wiele pożytecznych rzeczy
m.in. wyborna gra bardem

czego słuchacie, bo nikt nie pytał?

Avatar Mateo_

dzisiaj, 13:46

Ded?

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 13:52

@Mateo_: daj mu jeszcze pożyć, co ci zrobił :/

Avatar Mateo_

dzisiaj, 13:53

@Jakis_Uzytkownik: Nie odzywa się zbytnio

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 13:54

@Mateo_: po prostu śpi, albo jeszcze hibernuje po zimie

Avatar Rebelian_Chaosu

dzisiaj, 13:50

A status znowu wysyłany z jowisza

Avatar SoundART

dzisiaj, 13:28

Where status?

Avatar Ministerka

Edytowano - dzisiaj, 13:24

jeśli przejdę poziom SuperTux (najtrudniejszy) to chb jestem miszczynią XDDDDDDD

(a jednak się nie da bo to jest na czas)

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 13:18

w sumie jak są jacyś ludzie, co żyli dawno, dawno temu i teraz się zastanawiamy jak oni mogli nie umieć rozpalić ognia albo czy nie wiedzieli że coś tam jest szkodliwe itp itd, to ciekawe czy za wiele wiele lat ludzkość o nas będzie myślała aaa jak oni mogli nie wiedzieć, że coś tam

tak, nudzi mi się xD

Avatar Crutezy_Artist

dzisiaj, 12:19

Czekam na wizytę u lekarza, obserwuje sobie windy. Jedna winda wróciła na 1 piętro(gdzie się znajduje) a nikt nie wyszedł, śmieszkuje że to duch

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 13:13

@Crutezy_Artist:
~ sławetne ostatnie słowa przed zniknięciem w niewyjaśnionych okolicznościach

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

dzisiaj, 10:39

Nie rozumiem ludzi (najczesciej weeby) co sie kumplują z basicami i potem płaczą się to basici nie lubią anime czy gier tylko piwo, imprezy czy nożną.
Albo mówią że "nie moge miec profilowego z anime ani repostowac editów z anime bo oni to zobacza". Mi się wydaje że Twoi znajomi prędzej będą mieć to w dupie zamiast cię wyzywać

Avatar Rozowykotel

dzisiaj, 11:55

@BardzoOryginalnaNazwa: zastanawia mnie kiedy ludzie zrozumieją, że jeśli "przyjaciele" nie akceptują twoich zainteresowań to nie zasługą by być twoimi przyjaciółmi (ja mam tak z rodziną, ale niestety rodziny się nie wybiera)

choć czasami naprawdę boli mnie fakt, że zarówno w irl jak i w internecie jest tak mało proshipperów, podczas, gdy sami są często fanami franczyz gdzie są kanoniczne dark shipy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Rebelian_Chaosu
Dodane przez: Rebelian_Chaosu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ch-chesz wyparować...?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Otaczają mnie kłamcy

Najpierw łyczek dla kurażu

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka