Pogadajec

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Pogadajec
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 23:15

👋 nocy dobrej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Mateo_

wczoraj, 23:22

@Jakis_Uzytkownik: dobranoc

Avatar Dark_Later

dzisiaj, 01:38

Avatar Dragonix18

wczoraj, 23:48

Ej czat jakbyśmy mieli zrobić teraz listę największych memów lat 20 tego wieku to co byłoby w topce bo imo among us oczywiście, Charlie Kirk i nwm co jeszcze, Tung Tung Tung Sahur może bo to chyba najpopularniejszy z ai slopów i całkiem urósł

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar ariri_

dzisiaj, 01:23

@ariri_: A nie, jednak pomyliły mi się lata, rok później
Czyli się kwalifikuje

Avatar Dark_Later

dzisiaj, 01:35

@Dragonix18: fryderyk fazdźwiedź

Avatar Ronan

wczoraj, 21:01

ej lowkey zapomniałom jakie fajne jest rysowanie

chyba się zgłoszę na ten cały artfight

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (48)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (48)
Avatar Alfa7

dzisiaj, 00:32

@Ronan: Ok

Teraz dam mocny hot take, ale po coś studiuje się filologię

Forma nijaka nie jest aż tak niepoprawna i nieistniejąca w języku jak mogłoby się wydawać

Używał jej sam Henryk Sienkiewicz w noweli "za chlebem" gdzie słońce używa takich form, a także w innej raczej mało znanej polskiej książce "Siewca wiatru" w której formy nijakiej używa swoisty odpowiednik...baranka bożego?

Nie jestem pewny, ale była taka postać

Avatar ariri_

dzisiaj, 01:19

@Alfa7: Czerwone za prawdę 😔

Avatar Mateo_

wczoraj, 23:26

YOOOOOOOOO

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Dark43Hunter

dzisiaj, 00:28

@Mateo_: Dziękuję za przypomnienie o istnieniu tego zespołu

Avatar ariri_

dzisiaj, 01:18

@Mateo_: No to se jeszcze poczeka

Avatar CupOfWater

dzisiaj, 00:34

tak jak lubię romanse w serialach i anime tak nerwuje mnie jak już na samym starcie się czerwienią i zachowują jakby na siebie lecieli od lat
W środku serii spoko, ale na samym początku to jest takie sztuczne że chyba nawet sami twórcy o tym wiedzą

Avatar Kto_pl

dzisiaj, 00:40

@CupOfWater: to setup na 3 prequele

Avatar CupOfWater

dzisiaj, 00:47

@Kto_pl: w większości wypadków poznają się w pierwszym odcinku pierwszego sezonu to nawet prequela z tego nie wyciągną

Avatar Rebelian_Chaosu

dzisiaj, 00:51

@CupOfWater: a później okazuje sie że sam twórca zapomniał o tym romansie i zostało to tylko pustym wspomnieniem shiperów

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 21:38

Uwielbiam koncept "Zmienionych" w Library of Ruina

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar InDoroWeTrust

dzisiaj, 00:41

@Rebelian_Chaosu: klimatyczne

Avatar Rebelian_Chaosu

dzisiaj, 00:42

@InDoroWeTrust: klimatyczne było jak zrozumiał prawde i zamienił sie w Zamienionego

Ale tak klimatycznie

Avatar Pekaj

dzisiaj, 00:23

To ja się zwijam
Dobranoc wszystkim ^^

Avatar Dark43Hunter

dzisiaj, 00:06

Dajcie pytania

Avatar Pekaj

dzisiaj, 00:09

@Dark43Hunter: 1. Jak minął ci dzień w skali od 1 do 10
2. Ulubiony owad?
3. Czy kiedyś próbowałeś napisać jakieś opowiadanie podzielone na kilka części?
4. Jadłeś makrelę?

Avatar Dark43Hunter

dzisiaj, 00:16

@Pekaj: 1 8
2 ważka
3 *próbowałaś
tak, ale w pewnym momencie przerwałam i jak się znowu za nie zabrałam to już zapomniałam jaki miałam plan
4* jadłaś
chyba nie

Avatar Pekaj

dzisiaj, 00:20

@Dark43Hunter: a, z góry sorka pomyłkę ze zwracaniem się do ciebie (śpiący jestem i nie zwróciłem uwagi)

Avatar Dark43Hunter

dzisiaj, 00:21

@Pekaj: luz

Avatar CupOfWater

wczoraj, 23:47

fabularne filmy z modami minecraft są dziwne, bo widać że animatorzy jedli obficie ale aktorzy zachowują się jakby im się tam nie chciało być
Serio zrobić takie coś w klocach dla jednego filmiku którego zobaczy maksymalnie parę tysięcy osób

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Dragonix18

dzisiaj, 00:00

@CupOfWater: Uwielbiam jak oni widzą najmniej strasznego potwora i się hiperwentylują

Tak wiem że film fabularny ale wciąż

Avatar CupOfWater

dzisiaj, 00:02

@Dragonix18: i jednocześnie widzą najbardziej oczywistego potwora który by ich oskórował ale w sumie to co z tego skoro im diaxy dał

Avatar Pekaj

wczoraj, 23:40

A co gdyby
Co gdybyście dali pytania

Avatar Dark43Hunter

wczoraj, 23:48

@Pekaj: 29 i 30

Avatar Pekaj

wczoraj, 23:57

@Dark43Hunter: 29. może dziwnie zabrzmi ale nie mam konkretnego ulubionego, po prostu słucham tego co mi się podoba i wpadnie w ucho
30. Aktualnie jest to "Dead as Disco - Maniac (radio edit)"

Avatar miomio

wczoraj, 23:41

zrobiłam żonę w tomodachi life btw

Avatar Dragon22T0Ja

wczoraj, 23:23

Siema idę spać dobranoc jejoczki

Avatar Pekaj

wczoraj, 23:24

@Dragon22T0Ja: bianoć dragon

Avatar Mateo_

wczoraj, 23:24

@Dragon22T0Ja: dobranoc

Avatar Ministerka

wczoraj, 23:33

@Dragon22T0Ja: dobranocki ^^

tramwajuchy pod poduchy

Avatar Madonix

wczoraj, 23:21

100

Avatar Madonix

wczoraj, 23:22

@Madonix: jednak nie
Nie zaktualizowały mi się liczby

Avatar Mateo_

wczoraj, 23:24

Avatar Pekaj

Edytowano - wczoraj, 23:23

By the way, ostatnio miałem małą przerwę od rysowania ale dziś naszło do mnie więcej ochoty i postanowiłem zrobić takie coś (z jakiegoś powodu robiłem potrwało to aż 2 godziny). Może potem dodam tu niebo gwiazdy i tak dalej, ale juz robię się śpiący niestety. Narazie wygląda to tak, jestem ciekaw co myślicie

Avatar Mateo_

wczoraj, 23:16

Na tablecie granie w Persona 3 Portable
Na laptopie granie w Persona 5 Royal
Żyć, nie umierać, jak to mówią

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ariri_
Dodane przez: ariri_

To by wystarczyło

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Phi!

Rel

Ładne rzeczy

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka