Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 23:15
👋 nocy dobrej
Odpisz
wczoraj, 23:16
@Jakis_Uzytkownik: dobrej pory nocnej
Odpisz
wczoraj, 23:20
@Jakis_Uzytkownik: branocki
Odpisz
wczoraj, 23:21
@Jakis_Uzytkownik: dobrej nocy… i mōdryj kapusty
Odpisz
wczoraj, 23:22
@Jakis_Uzytkownik: dobranoc
Odpisz
dzisiaj, 01:38
@Jakis_Uzytkownik: branoc
Odpisz
wczoraj, 23:48
Ej czat jakbyśmy mieli zrobić teraz listę największych memów lat 20 tego wieku to co byłoby w topce bo imo among us oczywiście, Charlie Kirk i nwm co jeszcze, Tung Tung Tung Sahur może bo to chyba najpopularniejszy z ai slopów i całkiem urósł
Odpisz
wczoraj, 23:52
@Dragonix18: 67
Odpisz
wczoraj, 23:53
@Dark43Hunter: K...A MAĆ JAK MOGŁEM O 67 ZAPOMNIEĆ DOSŁOWNIE GODZINĘ TEMU ROBIŁEM TEN ŻART
Odpisz
dzisiaj, 00:01
@Dragonix18: może nie największy, ale na pewno jeden z moich ulubionych to „in poland when you turn 19 you must serve” tweet posty
Odpisz
dzisiaj, 00:06
@Dragonix18: Kapibara posting z 2022
Odpisz
dzisiaj, 00:07
@Pekaj: W sensie to "okay I pull up"?
Odpisz
dzisiaj, 00:10
@Dragonix18: mniej więcej to, duży był wysyp tego
Odpisz
dzisiaj, 00:14
@Dragonix18: Największych ogólnie czy te polskie (chociażby Kerfuś) też się liczą?
Odpisz
dzisiaj, 00:19
@ariri_: Jeśli chcesz to możesz też dać te Polskie, najwyżej by się zrobiło dwie listy
Odpisz
dzisiaj, 00:20
@Dragonix18: Neco arc cat
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 01:12
@Dragonix18: Bitwa Joshów Swainów się kwalifikuje? Odbyła się w 2020, chociaż zapowiedziana została w 2019
Odpisz
dzisiaj, 01:23
@ariri_: A nie, jednak pomyliły mi się lata, rok później
Czyli się kwalifikuje
Odpisz
dzisiaj, 01:35
@Dragonix18: fryderyk fazdźwiedź
Odpisz
wczoraj, 21:01
ej lowkey zapomniałom jakie fajne jest rysowanie
chyba się zgłoszę na ten cały artfight
Odpisz
wczoraj, 21:08
@Ronan: *zapomniałem
Odpisz
wczoraj, 21:37
@Beowulf_: słaby troll, 1/10 na zachętę
Odpisz
wczoraj, 21:45
@Ronan: Mam teorie że jesteś niebinarmym gejem ponieważ rodzice obrzydzili ci związki heteroseksualne i obie płcie
Odpisz
wczoraj, 21:46
@Ronan: 4 jejaków uważa że nie słaby troll
Odpisz
wczoraj, 21:51
@Tonie: okej a ja uważam że jestem niebinarnym gejem bo kocham siebie takie jakie jestem i swojego chłopaka takiego jaki jest pozdrawiam :)
Odpisz
wczoraj, 21:51
@Tonie: czyli każdy kto nie jest hetero normatywny musi mieć traumę 🥀
Odpisz
wczoraj, 21:53
@Dragonix18: Lowkey tak patrzę na ten obrazek to cała trójka powinna być jak ten od rurouni kenshin
Odpisz
wczoraj, 21:59
@Dragonix18: Reszta tych mangaków co zrobili ten tribute do tego pedofiIa Nobuhiro też, może poza Arakim bo on deadass just didn't gave a fuck in his drawing so he probably was forced to do bare minimum by this fuckass company
Odpisz
wczoraj, 22:09
@Rozowykotel: Nie musi ale jest korelacja
Odpisz
wczoraj, 22:11
@Ronan: to co napisałeś moim zdaniem to skutek nie przyczyna
Odpisz
wczoraj, 22:12
@Dragonix18: I mają rację. Nie ma takiej formy językowej i żeby tak pisać trzeba albo mieć niskie IQ albo chcieć na siebie zwrócić uwagę/czuć się innym niż wszyscy.
Odpisz
wczoraj, 22:20
@Beowulf_: tak jest bo tak powiedział Beowulf pozdro
Odpisz
wczoraj, 22:25
@Beowulf_: 67
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 22:26
@Ronan: Akurat tu ma rację. Jest to niepoprawnie gramatycznie i naprawdę trudno brać cię na poważnie jak tak cały czas wymyślasz nieistniejące słowa
Odpisz
wczoraj, 22:28
@Ronan: Wy tak hejtujecie Ronusia biedne a nie rozumiecie że po prostu szuka swojej płci ponieważ jego ojciec jest mężczyzna a jego matka kobieta, też bym był zagubiony
(Nie wiem czy dobrze odmieniłem niebinarnie "jego", jeśli się pomyliłem to przpeaszam)
Odpisz
wczoraj, 22:29
@Reichtangle: I mean ludzie cały czas wymyślają nowe słowa bo język cały czas ewoluuje
Odpisz
wczoraj, 22:30
@Beowulf_: Halo ale nie oceniamy, ty na przykład pijesz szczyny
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 22:36
@Dragonix18: Cóż, tak. Ale dzieje się to raczej na przestrzeni wielu lat i za pozytwną opinią Rady Języka Polskiego, zanim nowe słowo stanie się oficjalnie poprawne. Rumcajs pewnie by powiedział o tym więcej. Póki co na razie taka forma czasownika brzmi dziwnie
Odpisz
wczoraj, 22:37
@Reichtangle: pitu pitu pitu
Odpisz
wczoraj, 22:37
@Dragon22T0Ja: "Wy tak hejtujecie Ronusia biedne a nie rozumiecie że po prostu szuka swojej płci ponieważ jego ojciec jest mężczyzna a jego matka kobieta, też bym był zagubiony"
Kim naprawdę jest jego ojciec
Odpisz
wczoraj, 22:46
@Reichtangle: No to tym bardziej potwierdza to moją wypowiedź
Odpisz
wczoraj, 22:57
@Reichtangle: lowkey mój komfort jest ważniejszy niż jakieśtam zasady języka polskiego
Odpisz
wczoraj, 22:58
@Ronan: I tak trzeba żyć imo
Odpisz
wczoraj, 23:00
@Ronan: Tak wskazuje logika.
Można nie identyfikować się z żadną płcią ale nie wymyślać że używanie takich form językowych które istnieją zamiast odpi.....ać manianę powoduje u ciebie cierpienie psychiczne. Natomiast mało inteligentna osoba często sama nie wie dlaczego coś robi, dlatego bez namysłu kopiuje innych w ten sposób mówiących - bo myśli że tak "trzeba" jak się jest niebinarnym.
A najczęściej mówiąca w ten sposób grupa to 12-15 letnie julki z twittera chcące zwrócić na siebie uwagę.
A jeśli komuś naprawdę mówienie poprawną polszczyzną powoduje dyskomfort to pewnie to jakaś choroba psychiczna.
Odpisz
wczoraj, 23:02
@Ronan: high key komfort to jest oszustwo którym sami sie zniewalamy.
A tak po za tym usuń ostatnie dwa słowa i mamy stanowisko każdego samolubnego debila który np parkuje komuś w bramie zamiast 2 metry dalej itp.
Odpisz
wczoraj, 23:03
@Dragonix18: "tak trzeba żyć" płakać o jakieś słówko że cię język dyskryminuje? lol
Odpisz
wczoraj, 23:06
@Tonie: Twój drugi punkt lowkey brzmi jak to ngl
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 23:07
@Beowulf_: I mean to akurat ty zacząłeś całą dyskusje bo ci się nie spodobało że Ronan użyło innego słówka
Odpisz
wczoraj, 23:11
@Dragonix18: Wiem
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 23:20
@Tonie: japie....e guys język nie istnieje po to żebyśmy ślepo przestrzegali jakichś zasad no błagam w czym wam przeszkadza że użyję literki "o" zamiast "a" poza tym TO JEST POPRAWNA POLSZCZYZNA AAAAAAAAA
Odpisz
wczoraj, 23:24
@Ronan: lowkey muszę się uspokoić
Odpisz
wczoraj, 23:30
@Ronan:
Odpisz
wczoraj, 23:48
@Dragonix18: W zasadzie to nie lowkey. Zamiana zasad językowych na zasady współżycia społecznego kompletnie zmienia sens, tak samo lub prawie tak samo jak zamiana papierosów na kobiety.
"I mean to akurat ty zacząłeś całą dyskusje bo ci się nie spodobało że Ronan użyło innego słówka"
1. To że postanowiłem go zniszczyć faktami i logiką nie znaczy że to sprawia mi cierpienie psychiczne że tak powiedział.
2. Nie myślę żeby problem z tym, że wielu ludzi wymyśla niepotrzebne słowa (często chcąc to narzucać innym) był sytuacją analogiczną do problemu z używaniem normalnych słów. To pierwsze to prędzej by mogła być kwestia konformizmu, podążania za tłumem.
Btw. to za kilka-kilkanaście lat mówienie w normalny sposób zamiast używania nienaturalnych form bezpłciowych może być uznawane za mowę nienawiści i penalizowane.
Odpisz
wczoraj, 23:52
@Ronan: To ja może też zacznę sobie zamieniać losowe literki w słowach i kazać się do siebie zwracać w jakiś absurdalny sposób? Pomijając to wszystko co wcześniej pisałem to na 99% byś nie miał żadnego problemu mówić normalnie gdybyś nigdy nie miał styczności z takim zamienianiem literek.
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 23:55
@Beowulf_: I mean you do you monarch/queen/king, whatever makes you comfortable, and don't let them take your queer pride away. Just know I'm here if you need to talk about coming out of the closet
Odpisz
dzisiaj, 00:01
@Dragonix18: Brak argumentów to zaczyna trollować, typowe 🙄 Takie cringe'owe to było że aż ci niezręcznie to było napisać po polsku
Odpisz
dzisiaj, 00:04
@Beowulf_: Rób jak uważasz monarch/queen/king, jeśli tylko sprawia to że jesteś szczęśliwy, i nie pozwól innym odebrać ci twojej queer dumy. Tylko pamiętaj że zawsze tu będę i możesz się do mnie odezwać jeśli potrzebujesz pomocy w wyjściu z szafy
Odpisz
dzisiaj, 00:07
@Dragonix18: ngl obwiniam sikiego za to że przerywa mi sesję z koniobabowskimi fanficami bo czytanie jego wypocin jest tak zabawne. anyways happy pride month do was wszystkich buziaczki
Odpisz
dzisiaj, 00:08
@miomio:
Odpisz
dzisiaj, 00:09
@Beowulf_: nie wiedzialem ze ta gupia lesba tu jest jeszcze xd
Odpisz
dzisiaj, 00:12
@Beowulf_: I love my friends
Odpisz
dzisiaj, 00:14
@Dragonix18: i love you too goat
Odpisz
dzisiaj, 00:14
@Dragonix18: dragonix a wgl dlaczego myslales ze wkurzysz lewaka piszac mu cos o coming oucie jakby wtf? mogles sie bardziej postarac z tym trollingiem
Odpisz
dzisiaj, 00:17
@Beowulf_: Nie trollowałem, gdybyś naprawdę był osobą transgender/niebinarną bądź jakąkolwiek inną ze środowiska LGBTQ+ (zakładam że nie jesteś choć oczywiście mogę się mylić) to uszanowałbym to ponieważ oboje jedziemy na tym samym wózku
Odpisz
dzisiaj, 00:18
@Dragonix18: nie klam maly trollu
Odpisz
dzisiaj, 00:18
@Beowulf_: Nie kłamię
Odpisz
dzisiaj, 00:23
@Dragonix18: Tell me, Dragonix, from the moment you were born, have you ever told the truth?
Odpisz
dzisiaj, 00:25
@Beowulf_: Dziś jak życzyłem tacie wesołego dnia ojca
Odpisz
dzisiaj, 00:32
@Ronan: Ok
Teraz dam mocny hot take, ale po coś studiuje się filologię
Forma nijaka nie jest aż tak niepoprawna i nieistniejąca w języku jak mogłoby się wydawać
Używał jej sam Henryk Sienkiewicz w noweli "za chlebem" gdzie słońce używa takich form, a także w innej raczej mało znanej polskiej książce "Siewca wiatru" w której formy nijakiej używa swoisty odpowiednik...baranka bożego?
Nie jestem pewny, ale była taka postać
Odpisz
dzisiaj, 01:19
@Alfa7: Czerwone za prawdę 😔
Odpisz
wczoraj, 23:26
YOOOOOOOOO
Odpisz
wczoraj, 23:28
@Mateo_: ta okładka idzie twardo
Odpisz
wczoraj, 23:30
@Pekaj: zdecydowanie
Odpisz
wczoraj, 23:31
@Mateo_: Rozwala mnie ze tytuł ostatniej piosenki jest tak długi xD
Odpisz
wczoraj, 23:32
@Mateo_: wyobraź sobie, że ktoś pyta czego słuchasz, a ty mu w pełni odpowiasz tym czymś XD
Odpisz
wczoraj, 23:32
@Mateo_: myślałem, że nie da się przebić Maleficus Geminus (Colossus Matrix 38B - Ultimate Invocation of the Binary Thaumaturge) z ostatniego albumu
Odpisz
wczoraj, 23:33
@Pekaj: XD
Odpisz
dzisiaj, 00:28
@Mateo_: Dziękuję za przypomnienie o istnieniu tego zespołu
Odpisz
dzisiaj, 01:18
@Mateo_: No to se jeszcze poczeka
Odpisz
dzisiaj, 00:34
tak jak lubię romanse w serialach i anime tak nerwuje mnie jak już na samym starcie się czerwienią i zachowują jakby na siebie lecieli od lat
W środku serii spoko, ale na samym początku to jest takie sztuczne że chyba nawet sami twórcy o tym wiedzą
Odpisz
dzisiaj, 00:40
@CupOfWater: to setup na 3 prequele
Odpisz
dzisiaj, 00:47
@Kto_pl: w większości wypadków poznają się w pierwszym odcinku pierwszego sezonu to nawet prequela z tego nie wyciągną
Odpisz
dzisiaj, 00:51
@CupOfWater: a później okazuje sie że sam twórca zapomniał o tym romansie i zostało to tylko pustym wspomnieniem shiperów
Odpisz
wczoraj, 21:38
Uwielbiam koncept "Zmienionych" w Library of Ruina
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 21:57
@Rebelian_Chaosu: dla porównania
Tak wyglądał Yan wcześniej
Odpisz
wczoraj, 22:25
@Rebelian_Chaosu: OMG to jest ten ślepy bubek
Odpisz
dzisiaj, 00:38
@Dragon22T0Ja: przecież ma wszczepy w oczach więc nadal widzi
Odpisz
dzisiaj, 00:41
@Rebelian_Chaosu: klimatyczne
Odpisz
dzisiaj, 00:42
@InDoroWeTrust: klimatyczne było jak zrozumiał prawde i zamienił sie w Zamienionego
Ale tak klimatycznie
Odpisz
dzisiaj, 00:23
To ja się zwijam
Dobranoc wszystkim ^^
Odpisz
dzisiaj, 00:06
Dajcie pytania
Odpisz
dzisiaj, 00:09
@Dark43Hunter: 1. Jak minął ci dzień w skali od 1 do 10
2. Ulubiony owad?
3. Czy kiedyś próbowałeś napisać jakieś opowiadanie podzielone na kilka części?
4. Jadłeś makrelę?
Odpisz
dzisiaj, 00:16
@Pekaj: 1 8
2 ważka
3 *próbowałaś
tak, ale w pewnym momencie przerwałam i jak się znowu za nie zabrałam to już zapomniałam jaki miałam plan
4* jadłaś
chyba nie
Odpisz
dzisiaj, 00:20
@Dark43Hunter: a, z góry sorka pomyłkę ze zwracaniem się do ciebie (śpiący jestem i nie zwróciłem uwagi)
Odpisz
dzisiaj, 00:21
@Pekaj: luz
Odpisz
wczoraj, 23:47
fabularne filmy z modami minecraft są dziwne, bo widać że animatorzy jedli obficie ale aktorzy zachowują się jakby im się tam nie chciało być
Serio zrobić takie coś w klocach dla jednego filmiku którego zobaczy maksymalnie parę tysięcy osób
Odpisz
wczoraj, 23:58
@CupOfWater: Chyba że wybije tak jak Searching For A World That Doesn’t Exist
Odpisz
wczoraj, 23:58
@CupOfWater: Ty, z czego to?
Odpisz
wczoraj, 23:59
@Pekaj: https://www.youtube.com/watch?v=6MkxADy0wAs
Odpisz
wczoraj, 23:59
@CupOfWater: dziena
Odpisz
dzisiaj, 00:00
@CupOfWater: Uwielbiam jak oni widzą najmniej strasznego potwora i się hiperwentylują
Tak wiem że film fabularny ale wciąż
Odpisz
dzisiaj, 00:02
@Dragonix18: i jednocześnie widzą najbardziej oczywistego potwora który by ich oskórował ale w sumie to co z tego skoro im diaxy dał
Odpisz
wczoraj, 23:40
A co gdyby
Co gdybyście dali pytania
Odpisz
wczoraj, 23:48
@Pekaj: 29 i 30
Odpisz
wczoraj, 23:57
@Dark43Hunter: 29. może dziwnie zabrzmi ale nie mam konkretnego ulubionego, po prostu słucham tego co mi się podoba i wpadnie w ucho
30. Aktualnie jest to "Dead as Disco - Maniac (radio edit)"
Odpisz
wczoraj, 23:41
zrobiłam żonę w tomodachi life btw
Odpisz
wczoraj, 23:23
Siema idę spać dobranoc jejoczki
Odpisz
wczoraj, 23:24
@Dragon22T0Ja: bianoć dragon
Odpisz
wczoraj, 23:24
@Dragon22T0Ja: dobranoc
Odpisz
wczoraj, 23:33
@Dragon22T0Ja: dobranocki ^^
tramwajuchy pod poduchy
Odpisz
wczoraj, 23:21
100
Odpisz
wczoraj, 23:22
@Madonix: jednak nie
Nie zaktualizowały mi się liczby
Odpisz
wczoraj, 23:24
@Madonix: f
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 23:23
By the way, ostatnio miałem małą przerwę od rysowania ale dziś naszło do mnie więcej ochoty i postanowiłem zrobić takie coś (z jakiegoś powodu robiłem potrwało to aż 2 godziny). Może potem dodam tu niebo gwiazdy i tak dalej, ale juz robię się śpiący niestety. Narazie wygląda to tak, jestem ciekaw co myślicie
Odpisz
wczoraj, 23:16
Na tablecie granie w Persona 3 Portable
Na laptopie granie w Persona 5 Royal
Żyć, nie umierać, jak to mówią
Odpisz