Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 11:56
Nigdy nue kradnę, więc jestem najlepszym złodziejem, bo nieprzewidywalnym
Odpisz
wczoraj, 12:01
@hamszczur: wszystkie, na dodatek rozwiąż zadanie:
Odpisz
wczoraj, 12:41
@hamszczur: zimno
słone
wafle
gorzka
Sernik
ranczo
Osoby które chce przytulić są wyłącznie osobami które nie chiałby sie przytulić
Kupuje stanik
Cukrem
Może
Herbata
Gta san andreas
Tak
Technikum
Informatyka
Tak najlepiej gdzieš daleko od domu, najlepiej coś dalej ppwiązane z ingormatyką a może potem pedagogiczne
Obrzerze jakiegoś zadupia
Dom
Android
Smarkania
Papierówki
Brat starszy
Połowa tego co napisalem w 2020
Poruszylem temat podbródka kobiety nie wiedząc że to jej największy kompleks
*
Częściowo jestem furasem zależnie od definicji, ale nienawidze furrasowskich groomerów wysyłających furasowskie porno nieletnim. Anime to tylko r... znaczy animacja pochodzenia japońskiego.
Ja jestem z wami dawno przed tranzyjcą
Prawie wzyskich
Odpisz
wczoraj, 12:43
@hamszczur: A ciebie sie spytam o 22
Odpisz
wczoraj, 14:44
@Tonie: wycierania się po jedzeniu i kiedy mam katar
Odpisz
wczoraj, 14:52
@Dragon22T0Ja: Jesus, no dobra xD
ciepło
słone
nwm torcik z ikei
biała/mleczna
murzyn
ciezkie pytanie o film, nie oglądam też zbytnio seriali
nwm czym się różnią, dawno nie piłem
hmm, "z pamiętnika kierownika"
nwm
popełniam samobóbjstwo
why noy both
pewnie
herbata
FIRE EMBLEM 3 HOUSES MENTIONED RAAAAAAAAAHHH
mam fetysz poprawnej relacji damsko-męskiej
byłem w liceum
humanem byłem
wrócę
mikrokawalerka na Ursynowie
dom zawsze dom, i to na wsi
tylko android
-||-
nie znam się na rodzajach jabłek, kupuję najtańsze
wybitna młodsza siostra lat 17
komentarz rzeczywistości
w podstawówce ukradłem koledze kartę z leo messim
fandom klocków lego. są mega śmieszni i trochę patrzę na nich z góry ale z drugiej strony fajen mają buudowle
anime spoczi loczi, furrasy niech se są. transami jak coś tez nie gardzę
wybitne pytanie, za kilkoma
Każdego za wyjątkiem tych, których nie lubię
Odpisz
wczoraj, 12:43
Dowiedziałem się że jak się usuwa konto na c.ai to pokazuje się takie coś
To jest tak obrzydliwe i żerujące na osobach słabych psychicznie że o k...a
Odpisz
wczoraj, 12:45
@CupOfWater: Nienawidzę jak firmy to robią bo w większości przypadków ulegam i nie usuwam smh
Odpisz
wczoraj, 13:15
@Dragonix18: Słaba psycha?
Odpisz
wczoraj, 13:36
@CupOfWater: nie korzystam z tej aplikacji od ponad roku, bo ją odinstalowałam, bo zabierała mi zdecydowanie za dużo wolnego czasu + boty działają dużo gorzej niż te 2 lata temu gdzie rzeczywiście korzystałam z tej aplikacji
bo ngl pamiętam jak była fajna do robienia śmiesznych rzeczy z postaciami zanim ludzie masowo zaczęli sobie uświadamiać ile szkód ai potrafi wyszkodzić
a szczerze im więcej anime oglądam tym mam więcej pomysłów co mogę w tej aplikacji zrobići niestety zauważam, że nawet przez same przeglądy z wyszukiwarki Google coraz mniej mam ochotę samodzielnie weryfikować wiadomości
chyba serio muszę muszę wrócić do tradycyjnego czytania o postaciach na wiki i używania mózgu, by się zastanowić "czy to co zamierzam napisać w tym fanfiku jest w co najmniej 50% (bo niektóre rzeczy trzeba nagiąć, by fabuła fabułowała) z charakterem tej postaci?"
chyba jestem ugotowana chat 🥀
Odpisz
wczoraj, 12:07
w ogóle po raz pierwszy od dawna zajrzałam tak na poważnie na jeja, jak wygląda dzisiejsze stanowisko? dużo się zmieniło? bo jedynie co zauważyłam po apokalipsie to że poczekalnia jest prawie martwa
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 12:23
@miomio: Śmierć termiczna jeja. Takie stanowisko
Odpisz
wczoraj, 12:26
@miomio: bez zmian zasadniczo
Odpisz
wczoraj, 12:30
@Mateo_: czyli nudy, trzeba to zmienić
Odpisz
wczoraj, 12:31
@Tonie: na to właśnie czekałam
Odpisz
wczoraj, 12:33
@miomio: jakość głównej jakimś cudem każdego dnia coraz bardziej spada
Ilość memów w poczekalni też
No i admin rozdaje coraz bardziej bezsensowne bany jak ban za wyzywanie samego siebie
Tak poza tym to dokładnie to co było w sierpniu
Odpisz
wczoraj, 12:34
@CupOfWater: Z czego jeszcze w moim przypadku jeszcze można byłoby się tłumaczyć, że admin może nie wiedział, że obrażam własnego multika
Tak w przypadku Odesskiego, który pisał sam do siebie i jeszcze sam siebie zgłosił, to już naprawdę przegiął xD
Odpisz
wczoraj, 12:35
@Mateo_: ,,admin nie wiedział"
Wlepił perma mojemu multikowi z którego nie korzystałem (pomijając że mi kiedyś pisał że multiki są dozwolone)
Typ jak najbardziej wie ale udaje gdy ku to wygodne
Odpisz
wczoraj, 12:38
@CupOfWater: Wiem, że wie
Chodzi mi o to, że przynajmniej tym mógłby się głąb tłumaczyć, nawet jeżeli to nie ma sensu
Odpisz
wczoraj, 12:39
@CupOfWater: Co jeśli prawdziwy Bożydar nie żyje i został zastąpiony przez Dażybora aka admini się zmienili i ten nowy odwala
Odpisz
wczoraj, 13:10
@CupOfWater: ojej, no lowkey im starszy tym coraz… taaa. minął rok czasu i serio szkoda że to się tak skończyło. wiem że jest to jedno miejsce gdzie wiele jejaków ze sobą gada i się mega cieszę że nadal macie taką grupkę, przynajmniej tyle
Odpisz
wczoraj, 13:14
@CupOfWater: Na jednym z poprzednich kont, zanim założyłam to ale po tym jak usunęłam https://www.jeja.pl/user,ariatose_chan to dostałam bana za "niepotrzebne multikonto" no to napisałam do admina jakie są kryteria w dzieleniu multikont na potrzebne i niepotrzebne
Nie odpisał
Odpisz
wczoraj, 13:16
@ariri_: już ci odpowiadam!
Otóż czy multikonto jest potrzebne czy nie zależy od jego widzimisię i czy postujesz slop który mógłby dać na główną
To mi napisał jak zgłaszałem multiki ultrona
Odpisz
wczoraj, 13:23
@CupOfWater: Ale to było 3 lata temu, wtedy jeja jeszcze względnie żyło
Odpisz
wczoraj, 10:59
Kradnę
Odpisz
wczoraj, 11:04
@Dragon22T0Ja: 30
Odpisz
wczoraj, 11:08
@Dragon22T0Ja: wszystko.
Odpisz
wczoraj, 11:41
@vivix:
Odpisz
wczoraj, 11:55
@Dragon22T0Ja: Ulubiony rozmiar arbuza?
Odpisz
wczoraj, 11:58
@vivix:
1. Zimno
2. Słone
3.W sumie to nie mam chyba (honorable mention dla pryncypałek)
4. Gorzka
5. Cytrynowe kochamy bardzo albo takie z baru mlecznego w moim mieście ale nie wiem co to za ciasto
6. Wodogrzmoty małe, piraci z Karaibów, umbrella academy, The boys i ummm więcej nie pamiętam lol
7. W sumie to wywalone i tak bardzo rzadko pije xD
8. Nie mam chyba
9. Wszystkich 🥰
10. To są samo co teraz czyli siedzę w domu i się opi.....am
11. Nie jem placków
12. Nigdy nie jadłem
13. Herbata
14. Cult od the lamb albo Don't starve Shipwreck
15. Że przychodzi mój ojciec i mówi ze jest że mnie dumny i przpeasza że mnie zostawił
16. Liceum
17 Biolchem (zmieniłem po dwóch latach)
18. Weterynaria
19. Nad morzem tak nisko klawiszowo
20. Dom
21. Android
22. Zawsze na koniec zimy jestem chory ponieważ chodzę nieubrany a jest dalej zimno więc jestem chory albo wycieram farbę z dywanu
23. hmmmm w sumie to nie wiem
24. Brat młodszy
25. Żadnego bo każdy komentarz to piękna historia tej strony 🥰🥰🥰
26. Wyrzuciłem butelkę kaucyjną
27. Chyba nie
28. Kochamy furasiki, a anime jest spoko dopóki ktoś tego nie seksualizuje na potęgę
29. Już straciłem wątek kto odszedł kto wrócił więc powiem że za moim bratem jejowym
30. Każdego 🥰🥰
Odpisz
wczoraj, 11:59
@ariri_: Nie będę dyskryminować ani wypowiadać się na temat rozmiarów arbuzów ponieważ jest to body shaming.
Odpisz
wczoraj, 12:27
@Dragon22T0Ja: 17. Witam w klubie, choć ja jeszcze fizykę rozszerzam
26. Za ten czyn czeka Cię dożywocie, bo to najgirsze co można zrobić
Odpisz
wczoraj, 12:04
Grubas dzisiaj wstawia nowy film i błagał na kolanach by przekazać i byście obejrzeli
https://youtu.be/qpKZD1jMWjM?is=abuqNPPwAk7NkB-Q
Odpisz
wczoraj, 12:08
@CupOfWater: obiecał mi ultrazabij i nadal nic
Odpisz
wczoraj, 12:20
@CupOfWater: to nie jest fnaf
Odpisz
wczoraj, 12:25
@CupOfWater: kryzys? kryzys to my mamy że fnafa nie wstawił
Odpisz
wczoraj, 12:01
Dobra, to jak obstawiamy
Kiedy status?
Odpisz
wczoraj, 12:24
@Mateo_: sekundę po tym jak samemu dodasz gadajca
Odpisz
wczoraj, 12:24
@Kto_pl: oczywiście
dlatego dzisiaj już nic nie wstawiam :)
Odpisz
wczoraj, 10:30
Vinted jest poj...ny, bo od wczoraj jest głośno o tym że w Niemczech sprzedają tam dzieci (i noe że 'haha wystawiłem kolegę " ale dają oferty z zabawkami z cenami kilka tysiakow i danymi dziecka w opisie)
Meanwhile ta sama platforma może dać ci bana za to wystawiasz breloczki handmade
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 10:35
@BardzoOryginalnaNazwa: gorsze szambo to Etsy bo tam AI gówno jest opisane jako "handmade painting" i boomery dają się na to nabrać i nagle szok że postać wygląda zupełnie inaczej od oryginału
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 11:13
@BardzoOryginalnaNazwa: Podobno to fake, i nie wystawiają
Odpisz
wczoraj, 11:21
@Ministerka: czekaj czy Ty mówisz że ai jest gorsze od handlu żywymi ludźmi czy ja coś źle rozumiem?(Oba są źle i to wiem ale no..)
Odpisz
wczoraj, 11:34
@BardzoOryginalnaNazwa: gdyby nie ty to bym nigdy o tym nie słyszała, jak zwykle w niemczech nie gadają o takich tematach ehh
Odpisz
wczoraj, 11:38
@vivix: Chodziło jej że gorsze jest pozwalanie Etsy na oszukiwanie ludzi AI niż Vinted banujące za breloczki handmade
Odpisz
wczoraj, 12:21
@Reichtangle: Teraz to może mieć sens
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 11:20
Generalnie będę popierniczać jakieś 13 km w pełnym słońcu do sklepu na pieszo i to w długich spodniach bo krótkich nie mam (w sklepach nie ma żadnych spodenek które by na mnie dobrze leżały), jak dostanę udaru to było miło was znać
Odpisz
wczoraj, 11:39
@vivix: Spódnica jest rozwiązaniem które poszukujesz
Odpisz
wczoraj, 11:41
@Reichtangle: Czapka i butelka wody 👍
Odpisz
wczoraj, 11:48
@Reichtangle: Jeśli dobrze pamiętam to pisała kiedyś że spódnic nie lubi
Chyba że pomyliło mi się z Aishlą
Odpisz
wczoraj, 12:12
@Reichtangle: Nie posiadam żadnej w swojej szafie, sukienek też nie mam aktualnie bo zmieniam styl po raz setny
Odpisz
wczoraj, 12:16
@ptasznik5: Taki jest mój plan, ale obawiam się że się ugotuje jak i spalę bo się łatwo opalam nawet z spf 100
Odpisz
wczoraj, 12:19
@ariri_: Kocham spódnice, ale mam taki sam problem jak ze spodenkami
Odpisz
wczoraj, 10:57
Nie zgadniecie kto robi sobie hot dogi na śnadanie
Odpisz
wczoraj, 11:03
@Rebelian_Chaosu: po co mamy zgadywać skoro już napisałeś że kto
Odpisz
wczoraj, 11:04
@Kto_pl: a no tak oczywiście
Przepraszam za moją głupote i smacznych hot dogów
Odpisz
wczoraj, 11:06
@Rebelian_Chaosu: wybaczam biorąc pod uwagę że wyleciałeś w 3 rollach
Odpisz
wczoraj, 12:07
@Rebelian_Chaosu: Kto? Doktor kto?
Odpisz
wczoraj, 10:49
Pytania w sposób old schoolowy
Odpisz
wczoraj, 11:50
@Dark43Hunter: 1-10
Odpisz
wczoraj, 11:54
@ariri_: 1. ciepło
2. słone
3. ptasie mleczko
4. mleczna
5. szarlotka
6. Dr House
7. cola
8. stary fanatyk wędkarstwa
9. nwm
10. w moim przypadku nie wiem co to by oznaczało
Odpisz
wczoraj, 11:55
@Dark43Hunter:
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 11:25
W co ja się wpakowałem. Znajome z pracy się zapytały czy bym był ich kierowcą na sobotę bo robią imprezę prywatną bo jedna z nich ma urodziny. No dobra, powiedzieli że mi zapłacą za to ale i tak nie wiem czy się zgodzić czy nie.
Odpisz
wczoraj, 11:35
@Oliwier256: Powiedz że podwieziesz je jeśli wkręcą cię na tę imprezę. To byłaby dobra okazja byś w końcu poznał jakąś fajną samicę.
Odpisz
wczoraj, 11:34
"Nie możemy przestać wygrywać, jesteśmy zmęczeni [...] wygrywaniem"
Odpisz
wczoraj, 11:17
runa z delty dzisiaj
Odpisz
wczoraj, 11:07
Życie mnie mnie
Odpisz
wczoraj, 11:04
Odpisz