Pogadajcie

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Pogadajcie
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hamszczur

wczoraj, 11:56

Nigdy nue kradnę, więc jestem najlepszym złodziejem, bo nieprzewidywalnym

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar hamszczur

wczoraj, 14:44

@Tonie: wycierania się po jedzeniu i kiedy mam katar

Avatar hamszczur

wczoraj, 14:52

@Dragon22T0Ja: Jesus, no dobra xD

ciepło
słone
nwm torcik z ikei
biała/mleczna
murzyn
ciezkie pytanie o film, nie oglądam też zbytnio seriali
nwm czym się różnią, dawno nie piłem
hmm, "z pamiętnika kierownika"
nwm
popełniam samobóbjstwo
why noy both
pewnie
herbata
FIRE EMBLEM 3 HOUSES MENTIONED RAAAAAAAAAHHH
mam fetysz poprawnej relacji damsko-męskiej
byłem w liceum
humanem byłem
wrócę
mikrokawalerka na Ursynowie
dom zawsze dom, i to na wsi
tylko android
-||-
nie znam się na rodzajach jabłek, kupuję najtańsze
wybitna młodsza siostra lat 17
komentarz rzeczywistości
w podstawówce ukradłem koledze kartę z leo messim
fandom klocków lego. są mega śmieszni i trochę patrzę na nich z góry ale z drugiej strony fajen mają buudowle
anime spoczi loczi, furrasy niech se są. transami jak coś tez nie gardzę
wybitne pytanie, za kilkoma
Każdego za wyjątkiem tych, których nie lubię

Avatar CupOfWater

wczoraj, 12:43

Dowiedziałem się że jak się usuwa konto na c.ai to pokazuje się takie coś
To jest tak obrzydliwe i żerujące na osobach słabych psychicznie że o k...a

Avatar Dragonix18

wczoraj, 12:45

@CupOfWater: Nienawidzę jak firmy to robią bo w większości przypadków ulegam i nie usuwam smh

Avatar Tonie

wczoraj, 13:15

@Dragonix18: Słaba psycha?

Avatar Rozowykotel

wczoraj, 13:36

@CupOfWater: nie korzystam z tej aplikacji od ponad roku, bo ją odinstalowałam, bo zabierała mi zdecydowanie za dużo wolnego czasu + boty działają dużo gorzej niż te 2 lata temu gdzie rzeczywiście korzystałam z tej aplikacji

bo ngl pamiętam jak była fajna do robienia śmiesznych rzeczy z postaciami zanim ludzie masowo zaczęli sobie uświadamiać ile szkód ai potrafi wyszkodzić

a szczerze im więcej anime oglądam tym mam więcej pomysłów co mogę w tej aplikacji zrobići niestety zauważam, że nawet przez same przeglądy z wyszukiwarki Google coraz mniej mam ochotę samodzielnie weryfikować wiadomości

chyba serio muszę muszę wrócić do tradycyjnego czytania o postaciach na wiki i używania mózgu, by się zastanowić "czy to co zamierzam napisać w tym fanfiku jest w co najmniej 50% (bo niektóre rzeczy trzeba nagiąć, by fabuła fabułowała) z charakterem tej postaci?"

chyba jestem ugotowana chat 🥀

Avatar miomio

wczoraj, 12:07

w ogóle po raz pierwszy od dawna zajrzałam tak na poważnie na jeja, jak wygląda dzisiejsze stanowisko? dużo się zmieniło? bo jedynie co zauważyłam po apokalipsie to że poczekalnia jest prawie martwa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar CupOfWater

wczoraj, 13:16

@ariri_: już ci odpowiadam!
Otóż czy multikonto jest potrzebne czy nie zależy od jego widzimisię i czy postujesz slop który mógłby dać na główną
To mi napisał jak zgłaszałem multiki ultrona

Avatar ariri_

wczoraj, 13:23

@CupOfWater: Ale to było 3 lata temu, wtedy jeja jeszcze względnie żyło

Avatar Dragon22T0Ja

wczoraj, 10:59

Kradnę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Dragon22T0Ja

wczoraj, 11:59

@ariri_: Nie będę dyskryminować ani wypowiadać się na temat rozmiarów arbuzów ponieważ jest to body shaming.

Avatar vivix

wczoraj, 12:27

@Dragon22T0Ja: 17. Witam w klubie, choć ja jeszcze fizykę rozszerzam
26. Za ten czyn czeka Cię dożywocie, bo to najgirsze co można zrobić

Avatar CupOfWater

wczoraj, 12:04

Grubas dzisiaj wstawia nowy film i błagał na kolanach by przekazać i byście obejrzeli
https://youtu.be/qpKZD1jMWjM?is=abuqNPPwAk7NkB-Q

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 12:08

@CupOfWater: obiecał mi ultrazabij i nadal nic

Avatar Mateo_

wczoraj, 12:20

@CupOfWater: to nie jest fnaf

Avatar Kto_pl

wczoraj, 12:25

@CupOfWater: kryzys? kryzys to my mamy że fnafa nie wstawił

Avatar Mateo_

wczoraj, 12:01

Dobra, to jak obstawiamy
Kiedy status?

Avatar Kto_pl

wczoraj, 12:24

@Mateo_: sekundę po tym jak samemu dodasz gadajca

Avatar Mateo_

wczoraj, 12:24

@Kto_pl: oczywiście
dlatego dzisiaj już nic nie wstawiam :)

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

wczoraj, 10:30

Vinted jest poj...ny, bo od wczoraj jest głośno o tym że w Niemczech sprzedają tam dzieci (i noe że 'haha wystawiłem kolegę " ale dają oferty z zabawkami z cenami kilka tysiakow i danymi dziecka w opisie)
Meanwhile ta sama platforma może dać ci bana za to wystawiasz breloczki handmade

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Reichtangle

wczoraj, 11:38

@vivix: Chodziło jej że gorsze jest pozwalanie Etsy na oszukiwanie ludzi AI niż Vinted banujące za breloczki handmade

Avatar vivix

wczoraj, 12:21

@Reichtangle: Teraz to może mieć sens

Avatar vivix

Edytowano - wczoraj, 11:20

Generalnie będę popierniczać jakieś 13 km w pełnym słońcu do sklepu na pieszo i to w długich spodniach bo krótkich nie mam (w sklepach nie ma żadnych spodenek które by na mnie dobrze leżały), jak dostanę udaru to było miło was znać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar vivix

wczoraj, 12:16

@ptasznik5: Taki jest mój plan, ale obawiam się że się ugotuje jak i spalę bo się łatwo opalam nawet z spf 100

Avatar vivix

wczoraj, 12:19

@ariri_: Kocham spódnice, ale mam taki sam problem jak ze spodenkami

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 10:57

Nie zgadniecie kto robi sobie hot dogi na śnadanie

Avatar Kto_pl

wczoraj, 11:03

@Rebelian_Chaosu: po co mamy zgadywać skoro już napisałeś że kto

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 11:04

@Kto_pl: a no tak oczywiście

Przepraszam za moją głupote i smacznych hot dogów

Avatar Kto_pl

wczoraj, 11:06

@Rebelian_Chaosu: wybaczam biorąc pod uwagę że wyleciałeś w 3 rollach

Avatar ariri_

wczoraj, 12:07

@Rebelian_Chaosu: Kto? Doktor kto?

Avatar Dark43Hunter

wczoraj, 10:49

Pytania w sposób old schoolowy

Avatar ariri_

wczoraj, 11:50

Avatar Dark43Hunter

wczoraj, 11:54

@ariri_: 1. ciepło
2. słone
3. ptasie mleczko
4. mleczna
5. szarlotka
6. Dr House
7. cola
8. stary fanatyk wędkarstwa
9. nwm
10. w moim przypadku nie wiem co to by oznaczało

Avatar ariri_

wczoraj, 11:55

Avatar Oliwier256

Edytowano - wczoraj, 11:25

W co ja się wpakowałem. Znajome z pracy się zapytały czy bym był ich kierowcą na sobotę bo robią imprezę prywatną bo jedna z nich ma urodziny. No dobra, powiedzieli że mi zapłacą za to ale i tak nie wiem czy się zgodzić czy nie.

Avatar Reichtangle

wczoraj, 11:35

@Oliwier256: Powiedz że podwieziesz je jeśli wkręcą cię na tę imprezę. To byłaby dobra okazja byś w końcu poznał jakąś fajną samicę.

Avatar hamszczur

wczoraj, 11:34

"Nie możemy przestać wygrywać, jesteśmy zmęczeni [...] wygrywaniem"

Avatar Kto_pl

wczoraj, 11:17

runa z delty dzisiaj

Avatar vivix

wczoraj, 11:07

Życie mnie mnie

Avatar MemyLubieMemy

wczoraj, 11:04

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ZiemniakWaszPan
Dodane przez: ZiemniakWaszPan

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Młodzi gniewni

Niegrzeczny Oskarek

Deal życia

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka