Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżdzisiaj, 08:07
Siem
Odpisz
dzisiaj, 06:24
Polska Aigis
Odpisz
dzisiaj, 08:07
@Mateo_: Tak, spolszczyłem ją
Odpisz
dzisiaj, 07:23
Odpisz
dzisiaj, 07:07
W ogóle rozpi.....a mnie jak jakiś muzyk umiera i ktoś zaczyna się nazywać fanem.
I jeśli to coś w stylu "odkryłem jego muzykę po jego śmierci" to ok, takie rzeczy się też zdarzają, zwłaszcza jak zaczynasz słuchać muzyki z młodości Twoich rodziców/dziadków
Ale chodzi mi o takich co zostają "fanami" tylko dlatego że dany muzyk umarł
Np. obecna sytuacja z Oliverem Tree, rozumeim nie gadać na lewo i prawo że "tak z słuchak Olivera Tree" ale teraz strasznie dużo osób stwierdza że jest mega fanami mimo że przed jego śmiercią go nie znali albo znali co najwyżej "Miss You" od niego
Albo słyszałam że jak Liam Payne zginął to się pojawiało wiele nowych fanów One Direction i to tylko dlatego że on nie żyje, a jak przestano o tym gadać to przestali być fanami xD
Odpisz
dzisiaj, 07:12
@BardzoOryginalnaNazwa: lubiłem słuchać miss you, gdy leciało w telewizji
Jestem teraz fanem :D
Odpisz
dzisiaj, 06:47
Ciekawe, ile wyciszyłem już kont z ai "artystami" na twitterze :v
Odpisz
dzisiaj, 06:50
@Mateo_: niektóre miały porażającą ilość obserwujących :/
Odpisz
dzisiaj, 06:48
Dzień dobry i miłego dnia życzę czytelnikom tego gadajca
Odpisz
dzisiaj, 06:48
@Kavior: Wzajemnie
Odpisz
dzisiaj, 06:43
Mam przyjaciela, co używał ai do wielu rzeczy i bardzo z nim nie rozmawiałem o tym co ja sądzę, bo sie bałem że sie z nim pokłócę, ale ostatnio była afera o teledysk Podsiadło sam zaczął temat o ai w sztuce i że nie rozumie w czym problem (powiedział nawet że według niego, nawet jeśli w przyszłości bedzie więcej "artystów" ai, to ludzie bardziej docenią prawdziwych). Przedstawiłem mu jak ja widzę ai w sztuce i że uważam że nawet małe korzystanie z ai odejmuję wartości finalnemu dziełu. Pozdrawiam nie krótkiej rozmowie przekonał się do mojego punktu widzenia i ostatnio powiedział że po naszej rozmowie inaczej patrzy na sztukę i min. postanowił zacząć oglądać klasyczne/popularne filmy, a w sumie nigdy nie lubił jakoś szczególnie oglądać "popularnych" rzeczy.
W skrócie przyjaciel się nawrócił.
Odpisz