Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 22:41
To ja już myślałem że ja mam demencje i nie kliknałem w końcu wyślij, albo że mi spadł komentarz za obrażanie pomarańczowego. A to poprostu admin podj...ł mema i wrzucił jako swój na główną.
Odpisz
wczoraj, 16:57
gdybym dostawał złotówkę za każdy raz gdy admin podpie....ił mateo mema, miałbym dużo
Odpisz
wczoraj, 17:04
@CupOfWater: to jest albo toksyczna miłość, albo nienawiść
Mam nadzieję, że jednak nienawiść
Odpisz
wczoraj, 17:04
@CupOfWater: i miałbyś jeden zeta odemnie
Odpisz
wczoraj, 17:05
@Mateo_: Po prostu admin się tsunderzy
Odpisz
wczoraj, 17:06
@Mateo_: toksyczny semizwiązek?!?
Odpisz
wczoraj, 17:09
@CupOfWater: na to wygląda
Odpisz
wczoraj, 18:55
@CupOfWater: semi dlatego że admin jest dumną semitą postując ze swojego mieszkania w tel awiwie
Odpisz
wczoraj, 20:36
@Mateo_: papugowanie to najwyższa forma schlebstwa
Odpisz
wczoraj, 18:21
Admin usunął mi komentarz bruh
Odpisz
wczoraj, 18:49
@Rebelian_Chaosu: ale mema nie usunie lmao
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 17:17
Czyli sugerujesz, że Mateo rozmawiał z a*minem?
Czuje się zawiedziony 😔
Odpisz
wczoraj, 17:22
@Davidis: Dementuję te informacje
Do żadnej rozmowy z adminem nie doszło
On mi po prostu zaj*bał mema i elo
Odpisz
wczoraj, 17:24
@Mateo_: Aha. To dobrze.
Czyli jednak nie musimy Ciebie w imieniu jeji podziemnej i tak dalej ^^
Odpisz
wczoraj, 17:05
Lol admin jak moja mama
Odpisz
wczoraj, 16:52
Ja tam popieram tłumaczenie memów, jakby nie patrzeć tu jest polska i nie będą nam dzieci germanić
Odpisz
wczoraj, 16:59
@Komutor: tu nie chodzi o tłumaczenie, tu chodzi o to, że chamsko go zaj...ł, w końcu mógł go przepuścić na główną po przetłumaczeniu, w końcu może tak zrobić
Odpisz
wczoraj, 17:04
@Komutor: chodzi o to że mema użytkownikowi zaj...ł
Odpisz
wczoraj, 17:10
@Odesski: raz mi przetłumaczył tak mema, ale tytułu nie zmienił, przez co tytuł stracił sens xd
Odpisz
wczoraj, 17:11
@Mateo_: zastanawia mnie, czy on przypadkowo tak wszystko psuje, czy chce nam na złość zrobić, upokarzając samego siebie przy okazji
Odpisz