No, tak jest. Nie zmyślam.

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

No, tak jest. Nie zmyślam.
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kokomando

wczoraj, 22:41

To ja już myślałem że ja mam demencje i nie kliknałem w końcu wyślij, albo że mi spadł komentarz za obrażanie pomarańczowego. A to poprostu admin podj...ł mema i wrzucił jako swój na główną.

Avatar CupOfWater

wczoraj, 16:57

gdybym dostawał złotówkę za każdy raz gdy admin podpie....ił mateo mema, miałbym dużo

Avatar Mateo_

wczoraj, 17:04

@CupOfWater: to jest albo toksyczna miłość, albo nienawiść
Mam nadzieję, że jednak nienawiść

Avatar SoundART

wczoraj, 17:04

@CupOfWater: i miałbyś jeden zeta odemnie

Avatar ariri_

wczoraj, 17:05

@Mateo_: Po prostu admin się tsunderzy

Avatar CupOfWater

wczoraj, 17:06

@Mateo_: toksyczny semizwiązek?!?

Avatar Mateo_

wczoraj, 17:09

@CupOfWater: na to wygląda

Avatar Otis_

wczoraj, 18:55

@CupOfWater: semi dlatego że admin jest dumną semitą postując ze swojego mieszkania w tel awiwie

Avatar MasloPolskie

wczoraj, 20:36

@Mateo_: papugowanie to najwyższa forma schlebstwa

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 18:21

Admin usunął mi komentarz bruh

Avatar Odesski

wczoraj, 18:49

@Rebelian_Chaosu: ale mema nie usunie lmao

Avatar Davidis

Edytowano - wczoraj, 17:17

Czyli sugerujesz, że Mateo rozmawiał z a*minem?
Czuje się zawiedziony 😔

Avatar Mateo_

wczoraj, 17:22

@Davidis: Dementuję te informacje
Do żadnej rozmowy z adminem nie doszło
On mi po prostu zaj*bał mema i elo

Avatar Davidis

wczoraj, 17:24

@Mateo_: Aha. To dobrze.
Czyli jednak nie musimy Ciebie w imieniu jeji podziemnej i tak dalej ^^

Avatar SoundART

wczoraj, 17:05

Lol admin jak moja mama

Avatar Komutor

wczoraj, 16:52

Ja tam popieram tłumaczenie memów, jakby nie patrzeć tu jest polska i nie będą nam dzieci germanić

Avatar Odesski

wczoraj, 16:59

@Komutor: tu nie chodzi o tłumaczenie, tu chodzi o to, że chamsko go zaj...ł, w końcu mógł go przepuścić na główną po przetłumaczeniu, w końcu może tak zrobić

Avatar SoundART

wczoraj, 17:04

@Komutor: chodzi o to że mema użytkownikowi zaj...ł

Avatar Mateo_

wczoraj, 17:10

@Odesski: raz mi przetłumaczył tak mema, ale tytułu nie zmienił, przez co tytuł stracił sens xd

Avatar Odesski

wczoraj, 17:11

@Mateo_: zastanawia mnie, czy on przypadkowo tak wszystko psuje, czy chce nam na złość zrobić, upokarzając samego siebie przy okazji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ariri_
Dodane przez: ariri_

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pozdrawiam świetliki

A, okej

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka