Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 17:24
julka lore drop: od września zaczynam edukacje by zostać przedszkolanką ^^ marzenia się spełniają guys
Odpisz
wczoraj, 20:15
@miomio: Twoje marzenie jest moim koszmarem
Odpisz
wczoraj, 20:17
@Diefant: to nie jest dla każdego yeah, nie wiem ja mam mega cierpliwość do dzieciaków, chociaż że serio mnie testują ostatnio (lowkey wk...iłam się na jednych z nich bo mi ostatnio klapsa w tyłek dał chłopak??? son???)
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 20:21
@miomio: Umm... Ile ma lat?
Myśle, że na cierpliwość bym wytrzymał ale nie sprawiałoby mi to przyjemności. Tylko też bym im pewnie pozwolił na zbyt wiele bo przecież, aż takie głupie te dzieci chyba nie są no i ktoś by sobie coś zrobił
Odpisz
wczoraj, 20:31
@Diefant: 12. psychicznie niepełnosprawny, zachowuje się jak 7-latek i jak mu powiesz że się tak nie robi to robi tak dalej xD to nasz najpopularniejszy "problem child". o nim możnaby było wielostronne anegdoty pisać ngl
Odpisz
wczoraj, 20:44
@miomio: U mnie w dalszej rodzinie jest podobny przypadek bo niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim więc chyba wiem jakiego typu to są historie xD. Pewnie się zorientował, że tak nie można i specjalnie robi
Trochę mnie przeraża bo będzie miała za chwilę 18, a nie dość że na pewno nie jest na tyle odpowiedzialna to jeszcze ostanio nie podziało się u niej najlepiej jeżeli chodzi o towarzystwo
Odpisz
wczoraj, 22:22
@Diefant: historia jaką dzisiaj o nim usłyszałam to basically:
chłopak przychodzi do szkoły i taksówkarz krzyczy do pani nauczycielki by uważała bo on „ma wodę w ustach”. well, ona się odwraca i on na nią tą wodę wypluwa. taksówkarz się wk...ił i mówi do niego by przeprosił. on się do niej odwraca i odpowiada „przepraszam, ty cholerna idiotko” XDD to jest bardzo autentyczne bo on tak zawsze, albo jest aniołkiem albo… yeah
co do twojej dalszej rodziny, mam nadzieję że wszystko się dobrze ułoży. macie też takie ośrodki specjalne dla osób niepełnosprawnych? pamiętam że moje miastko miało taką jedną szkołę ale niestety nie była traktowana za poważnie. sama byłam w klasie integracyjnej gdzie miałam 3 kolegów którzy byli specjalni w swój sposób (2 nieco bardziej „widoczny” autyzm + jedna w wózku inwalidzkim)
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 18:03
Hejo mordeczki
Jak kogoś tu nie mam, to ładnie poproszę o autograf ^^
Odpisz
wczoraj, 18:16
@Davidis: Wygląda, jakby ddawdad był częścią kolekcji moich podpisów...
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 18:22
@Mateo_: Ukradł Ci styl, albo ddawdad nigdy nie istniał...
To co? Dajesz kolejny?
Odpisz
wczoraj, 18:23
@Davidis: ja tu się nie zmieszczę, damn
Odpisz
wczoraj, 18:25
@Odesski: Spokojnie, specjalnie dodałem drugą na dole
Odpisz
wczoraj, 18:29
@Mateo_: Ddawid to multik Mateo potwierdzone info
Odpisz
wczoraj, 18:32
@Davidis: wobec tego 3maj
Odpisz
wczoraj, 18:38
@Davidis:
Odpisz
wczoraj, 18:51
@Davidis: ten cezar do dziś mi sie śni w koszmarach
Odpisz
wczoraj, 18:53
@Rebelian_Chaosu: I;m sorry...
Odpisz
wczoraj, 18:53
@Davidis: nie no spoko
Mam wtedy z niego beke
A po za tym to sam sie o to prosiłem
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 18:54
@Davidis: Stan na teraz
Odpisz
wczoraj, 20:04
@Davidis: oooo mogę? mam nawet w galerii stary podpis
Odpisz
wczoraj, 18:34
To też ja sie spytam z jakim sławnym człowiekiem ja sie wam kojarze?
Odpisz
wczoraj, 18:36
@Tonie: piłkarz Marcelo
Odpisz
wczoraj, 19:00
@Tonie: czemu mam wrażenie że strzałka w dół od ronana
Odpisz
wczoraj, 17:47
kto to jest?
miło że mnie dodali
Odpisz
wczoraj, 17:50
@Kto_pl: jak mnie też ale tylko Jevil o mnie mówi
Odpisz
wczoraj, 18:54
@Kto_pl: czyli dziwna droga w tym czapterze trwa całe 15 minut, do zobaczenia w 2027 następnej ery
Odpisz
wczoraj, 18:34
Ależ się Serie A Betano zmienia, Santos dopiero na 15 miejscu, zaś jakiś Red Bull na 5
Odpisz
wczoraj, 18:02
Nie ogarniałem jak działają wiadomości na soundcloudzie, przez co wysłałem jakiemuś typowi, co mi wysłał kiedyś swoją reklamę, dwa randomowe linki
Odpisz
wczoraj, 16:40
Nie dość że ceny ramu podskoczyły to sk...ysyny ci chcą jeszcze odciąć dostęp do RAMu który już masz
Pora pakować wszystkie ważne pliki na dysk i wypi.....ać
Odpisz
wczoraj, 16:45
@CupOfWater: niuniu ale to jest tylko media player gdzie za darmo mozesz sobie pobrac przewybitny mpv albo vlc
Odpisz
wczoraj, 16:46
@Pyoter: od tego się zaczyna!
A poza tym mam vlc ale jak coś takiego już zrobili to się nie będą pie....ić w tańcu później
Odpisz
wczoraj, 16:48
@CupOfWater: w sęsie że gotowanie żaby ? jesteśmy gotowani od 6 lat conajmniej
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 17:45
@CupOfWater: czemu na drugim zdjęciu Ramy kopulują
Odpisz
wczoraj, 16:42
Jutro zadzwonię umówić się do psychiatry. Cóż, zaczyna się...
Odpisz
wczoraj, 16:46
@Oliwier256: Coś się dzieje, Oli?
Odpisz
wczoraj, 16:50
@Nerius: To co zwykle. Z matką nie wytrzymam psychicznie więc potrzebny psychiatra
Odpisz
wczoraj, 17:01
@Oliwier256: mam nadzieję że trafisz do dobrego specjalisty który Ci pomoże :))
Odpisz
wczoraj, 17:27
@Oliwier256: Jak dla mnie to to twoja matka ma ciężej musząc wytrzymać psychicznie z tobą i to jej przydałby się specjalista
Odpisz
wczoraj, 17:45
@Reichtangle: Wiesz co, wal się
Odpisz
wczoraj, 17:38
Dawid jest w dupie
Odpisz
wczoraj, 17:43
@Kavior: a będzie jeszcze bardziej jak nie zrobi fnafa
Odpisz
wczoraj, 17:37
obejrzałem sobie midwest angelice
azazel to jednak spoko ziom
pojawił się z tyłka
zniszczył usa
zniknął
bohater którego potrzebowaliśmy
Odpisz
wczoraj, 17:42
@Kto_pl: a nawet tańczył do piosenki mojego ulubionego wykonawcy https://www.youtube.com/watch?v=tt9Y8pvCPYY
Odpisz
wczoraj, 16:40
cześć misiaki jak tam się czujemy co tam u was jak wam mija dzień chodźcie się przytulić co u was
Odpisz
wczoraj, 17:15
@Ronan: Stabilnie jako tako, na razie chilluje sobie w domu, a niedługo jadę do babci
A tam jak tam, co tam?
*tuli*
Odpisz
wczoraj, 17:19
@Davidis: omg ale fajnie
ja się uczę i się topię bo milion stopni :(
Odpisz
wczoraj, 17:25
@Ronan: wstałem na 6:00 do roboty potem jakoś o 15:00 wróciłem spałem do 17:00 teraz wracam pociągiem do domu meow
No i w sumie to brzuch mnie boli bo nic nie jadłem cały dzień
*Tuli tuli*
Odpisz
wczoraj, 17:26
@Ronan: Ta... po raz pierwszy myślę, że lato jednak nie jest dobrym wynalazkiem
Ale powodzenia w uczeniu ^^
Odpisz
wczoraj, 17:36
@Dragon22T0Ja: *tulu tulu*
idź jeść jedzenie bo się pogniewamy >:(
Odpisz
wczoraj, 17:33
Odpisz
wczoraj, 17:27
Jojo abridged, uwielbiam
Zwłaszcza part 3, comedy gold
Odpisz
wczoraj, 17:15
Dobra pirat deltarune znaleziony
wybacz tobiaszu lisie, kiedyś kupię legitnie przysięgam ci
Odpisz
wczoraj, 16:42
To jest mój ziomek łukasz, specjalnie piszę małą literą bo mam do niego zero szacunku, jeśli go ktoś rozpoznaje to będę wdzięczny za wszelkie informacje na temat jego ostatniego miejsca pobytu bo chcę mu zrobić podwójnego mokrego Johnsona
Odpisz
wczoraj, 17:06
@Transcendentalny: Wygląda jakby miał na imię Sam Tucker i mieszkał w Rumunii
Odpisz
wczoraj, 17:12
@Diefant: Stwierdziliśmy że Sam Tucker brzmi za długo i skracamy jego ksywę do Sucker
Odpisz