Otworzyć Ci puszkę??

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Otworzyć Ci puszkę??
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar miomio

wczoraj, 17:24

julka lore drop: od września zaczynam edukacje by zostać przedszkolanką ^^ marzenia się spełniają guys

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Diefant

wczoraj, 20:44

@miomio: U mnie w dalszej rodzinie jest podobny przypadek bo niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim więc chyba wiem jakiego typu to są historie xD. Pewnie się zorientował, że tak nie można i specjalnie robi
Trochę mnie przeraża bo będzie miała za chwilę 18, a nie dość że na pewno nie jest na tyle odpowiedzialna to jeszcze ostanio nie podziało się u niej najlepiej jeżeli chodzi o towarzystwo

Avatar miomio

wczoraj, 22:22

@Diefant: historia jaką dzisiaj o nim usłyszałam to basically:
chłopak przychodzi do szkoły i taksówkarz krzyczy do pani nauczycielki by uważała bo on „ma wodę w ustach”. well, ona się odwraca i on na nią tą wodę wypluwa. taksówkarz się wk...ił i mówi do niego by przeprosił. on się do niej odwraca i odpowiada „przepraszam, ty cholerna idiotko” XDD to jest bardzo autentyczne bo on tak zawsze, albo jest aniołkiem albo… yeah
co do twojej dalszej rodziny, mam nadzieję że wszystko się dobrze ułoży. macie też takie ośrodki specjalne dla osób niepełnosprawnych? pamiętam że moje miastko miało taką jedną szkołę ale niestety nie była traktowana za poważnie. sama byłam w klasie integracyjnej gdzie miałam 3 kolegów którzy byli specjalni w swój sposób (2 nieco bardziej „widoczny” autyzm + jedna w wózku inwalidzkim)

Avatar Davidis

Edytowano - wczoraj, 18:03

Hejo mordeczki
Jak kogoś tu nie mam, to ładnie poproszę o autograf ^^

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Davidis

Edytowano - wczoraj, 18:54

@Davidis: Stan na teraz

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 20:04

@Davidis: oooo mogę? mam nawet w galerii stary podpis

Avatar Tonie

wczoraj, 18:34

To też ja sie spytam z jakim sławnym człowiekiem ja sie wam kojarze?

Avatar Odesski

wczoraj, 18:36

@Tonie: piłkarz Marcelo

Avatar Tonie

wczoraj, 19:00

@Tonie: czemu mam wrażenie że strzałka w dół od ronana

Avatar Kto_pl

wczoraj, 17:47

kto to jest?
miło że mnie dodali

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 17:50

@Kto_pl: jak mnie też ale tylko Jevil o mnie mówi

Avatar Kto_pl

wczoraj, 18:54

@Kto_pl: czyli dziwna droga w tym czapterze trwa całe 15 minut, do zobaczenia w 2027 następnej ery

Avatar Odesski

wczoraj, 18:34

Ależ się Serie A Betano zmienia, Santos dopiero na 15 miejscu, zaś jakiś Red Bull na 5

Avatar Odesski

wczoraj, 18:02

Nie ogarniałem jak działają wiadomości na soundcloudzie, przez co wysłałem jakiemuś typowi, co mi wysłał kiedyś swoją reklamę, dwa randomowe linki

Avatar CupOfWater

wczoraj, 16:40

Nie dość że ceny ramu podskoczyły to sk...ysyny ci chcą jeszcze odciąć dostęp do RAMu który już masz
Pora pakować wszystkie ważne pliki na dysk i wypi.....ać

Avatar Pyoter

wczoraj, 16:45

@CupOfWater: niuniu ale to jest tylko media player gdzie za darmo mozesz sobie pobrac przewybitny mpv albo vlc

Avatar CupOfWater

wczoraj, 16:46

@Pyoter: od tego się zaczyna!
A poza tym mam vlc ale jak coś takiego już zrobili to się nie będą pie....ić w tańcu później

Avatar Pyoter

wczoraj, 16:48

@CupOfWater: w sęsie że gotowanie żaby ? jesteśmy gotowani od 6 lat conajmniej

Avatar Rebelian_Chaosu

Edytowano - wczoraj, 17:45

@CupOfWater: czemu na drugim zdjęciu Ramy kopulują

Avatar Oliwier256

wczoraj, 16:42

Jutro zadzwonię umówić się do psychiatry. Cóż, zaczyna się...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Reichtangle

wczoraj, 17:27

@Oliwier256: Jak dla mnie to to twoja matka ma ciężej musząc wytrzymać psychicznie z tobą i to jej przydałby się specjalista

Avatar Oliwier256

wczoraj, 17:45

@Reichtangle: Wiesz co, wal się

Avatar Kavior

wczoraj, 17:38

Dawid jest w dupie

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 17:43

@Kavior: a będzie jeszcze bardziej jak nie zrobi fnafa

Avatar Kto_pl

wczoraj, 17:37

obejrzałem sobie midwest angelice
azazel to jednak spoko ziom
pojawił się z tyłka
zniszczył usa
zniknął
bohater którego potrzebowaliśmy

Avatar Odesski

wczoraj, 17:42

@Kto_pl: a nawet tańczył do piosenki mojego ulubionego wykonawcy https://www.youtube.com/watch?v=tt9Y8pvCPYY

Avatar Ronan

wczoraj, 16:40

cześć misiaki jak tam się czujemy co tam u was jak wam mija dzień chodźcie się przytulić co u was

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Davidis

wczoraj, 17:26

@Ronan: Ta... po raz pierwszy myślę, że lato jednak nie jest dobrym wynalazkiem

Ale powodzenia w uczeniu ^^

Avatar Ronan

wczoraj, 17:36

@Dragon22T0Ja: *tulu tulu*

idź jeść jedzenie bo się pogniewamy >:(

Avatar Kavior

wczoraj, 17:33

Avatar nimo2001

wczoraj, 17:27

Jojo abridged, uwielbiam
Zwłaszcza part 3, comedy gold

Avatar CupOfWater

wczoraj, 17:15

Dobra pirat deltarune znaleziony
wybacz tobiaszu lisie, kiedyś kupię legitnie przysięgam ci

Avatar Transcendentalny

wczoraj, 16:42

To jest mój ziomek łukasz, specjalnie piszę małą literą bo mam do niego zero szacunku, jeśli go ktoś rozpoznaje to będę wdzięczny za wszelkie informacje na temat jego ostatniego miejsca pobytu bo chcę mu zrobić podwójnego mokrego Johnsona

Avatar Diefant

wczoraj, 17:06

@Transcendentalny: Wygląda jakby miał na imię Sam Tucker i mieszkał w Rumunii

Avatar Transcendentalny

wczoraj, 17:12

@Diefant: Stwierdziliśmy że Sam Tucker brzmi za długo i skracamy jego ksywę do Sucker

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Transcendentalny
Dodane przez: Transcendentalny

Nie są aż takie pyszne

Fajnie że odpowiedzieli

Nie zadzieraj z bobrami

Były nóżki, nie ma nóżek

Lekko nie będzie

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka