Arigadajec™

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Arigadajec™
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SoundART

wczoraj, 23:27

Miałem coś heynnie napisać i mem musiał zniknąć

Avatar Pekaj

dzisiaj, 00:06

@SoundART: jaki mem? Akurat nie zaglądałem do poczekalni wtedy, masz może zapisany?

Avatar BlackMorbius61

dzisiaj, 01:29

@Pekaj: coś tam że ai dobre, nawet wkսrwianie ludzi jej nie wychodzi już

Avatar Dragon22T0Ja

wczoraj, 23:21

ojciec stwierdził że nie zawiezie mnie do szpitala bo mu nie złożyłem życzeń na dzien ojca (złożyłem mu zarówno życzenia na dzien ojca jak i jego urodziny które wypadają dzień wcześniej oba z nich odczytał po jakiś 15 minutach ale odpisał po 11 godzinach, ale to ja jestem ten zły bo nie odbieram telefonu jak do mnie wydzwania o 22

Avatar Tonie

wczoraj, 23:44

@Dragon22T0Ja: skąd wy macie takich ojców?

Avatar Dragon22T0Ja

dzisiaj, 01:17

@Tonie: A no wiesz, tak sobie stwierdziłem "k...a ale super było by mieć ojca który ma cię w dupie ale czasami ma przebłyski że może jednak warto się zająć swoim synem (jedynym więc to nie jest takie trudne) ale potem jednak mu przechodzi" więc przed urodzeniem złożyłem wniosek o takiego ojca i dostałem w gratisie to że wzbudza we mnie poczucie winy za to co on robi i się przez 90% czasu czuję jak gówno

Avatar Pekaj

Edytowano - dzisiaj, 00:09

Dobranoc jejaki, ja stąd już znikam

Avatar Jakis_Uzytkownik

dzisiaj, 00:14

@Pekaj: dobrej nocy 👋

Avatar Kto_pl

wczoraj, 23:01

oglądam kolejny analog horror
witam was wszystkich na moim kanale dziś wam pokaże jak zabezpieczyć swój dom przed niechcianymi gośćmi, będzie nam potrzebny 1 nóż i 1 linka, chłop się włamie przez okno potknie o linkę i upadnie na nóż
kewin sam w domu nowa wersja

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Kto_pl

wczoraj, 23:45

@Kto_pl: ziomki ewoluują i zastawiają na niego pułapki

Avatar Kto_pl

dzisiaj, 00:07

@Kto_pl: ogólnie bardzo fajna seria, czekam na więcej i nie mogę uwierzyć że konsola mu umarła i zrobił pogrzeb
dawno też nie było widać czarnego pana co go śledzi, podobno całkiem czil był

Avatar Mateo_

wczoraj, 23:20

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 23:21

@Mateo_: no i historia zatacza koło
jak się z tym czujesz, Naczelny Mafiozo Mateo?

Avatar Mateo_

wczoraj, 23:22

Avatar miomio

wczoraj, 23:59

@Mateo_: dopiero co wróciłam a sikacz już zbanowany, moje szczęście xD

Avatar Mateo_

wczoraj, 22:40

Titi

Avatar Mateo_

wczoraj, 22:59

@Mateo_: w ogóle oprócz Titi jest też jej znajoma o imieniu Pepe

Bardzo pomysłowo xd

Avatar ariri_

wczoraj, 23:54

@Mateo_: Zwykły dziobak?

Avatar ariri_

wczoraj, 23:54

@Mateo_: Pepe Pan Dziobak?

Avatar Reichtangle

wczoraj, 23:53

komentarz obrazkowy

Avatar Mateo_

wczoraj, 23:46

Dobranoc

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 23:47

@Mateo_: dobranoc

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 23:25

eh, nie można okien otwierać, bo jakiś pożar wysypiska śmieci w okolicy, bardzo interesujące, że w regularnych odstępach czasu jedno i to samo wysypisko się samo z siebie podpala, nie?

Avatar Tonie

wczoraj, 23:38

@Jakis_Uzytkownik: to nie ja podpalam przysięgam

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 23:44

@Tonie: tak?

Avatar BlackMorbius61

wczoraj, 23:40

ostatnie proszenie o atencję na temat mojej pólki, ale tym razem zdjęcie jest wykonane aparatem o soczystej rozdzielczości 256x144

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

wczoraj, 23:24

Znam typa, który mówił, ze jego matkę uczył Trynkiewicz + akurat w okresie jak go wywalili z roboty za ro co zrobił

Avatar SoundART

wczoraj, 22:34

Avatar Dragon22T0Ja

wczoraj, 23:23

@SoundART: Hell yeah!

Avatar miomio

wczoraj, 22:35

od 2 tygodni zajmuję się moimi umas w tomodachi life i na tą chwilę to moja kolekcja. teraz nie mam pojęcia kogo dodać następnego oops

Avatar miomio

wczoraj, 22:36

@miomio: + moja pookie wookie dookie bookie komplementująca kremówki bo tak trzeba

Avatar Dragon22T0Ja

wczoraj, 23:22

@miomio: o dodaj mnie pls

Avatar CupOfWater

wczoraj, 23:09

Skończyłem chapter 5 deltarune i nawet sekretnego bossa znalazłem za pierwszym razem
Nie wierzę że Tobiasz Lis zaciągnął *pewną* osobistość do wystąpienia w tym rozdziale

Avatar ariri_

wczoraj, 23:10

@CupOfWater: Czy ta pewna osobistość jest gruba i czerwona?

Avatar CupOfWater

wczoraj, 23:11

@ariri_: jeżeli by była to bym rządał zwrotu kasy mimo że to spiraciłem

Avatar ariri_

wczoraj, 23:11

@CupOfWater: żądał*

Avatar Dragon22T0Ja

wczoraj, 23:19

@ariri_: nerd emodżi

Avatar Mateo_

wczoraj, 22:54

Dajcie pytania czy coś

Avatar Beowulf_

wczoraj, 23:01

@Mateo_: ale ladna pani

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 23:15

@Mateo_: dziś nie będzie sadystycznych pytań

lubisz konie?
jakie jest nietypowe zastosowanie kartki w kratkę?
pierwsze skojarzenie do słowa "grawitacja"?

Avatar Mateo_

wczoraj, 23:19

@Jakis_Uzytkownik: 1. Są spoko
2. Chyba zawsze używałem standardowo, więc nie powiem
3. Newton

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ariri_
Dodane przez: ariri_

Przerwa na herbatkę

Dobrze czasem się oderwać

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Trzeba brać osobną torbę

Totalnie

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka