Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 23:27
Miałem coś heynnie napisać i mem musiał zniknąć
Odpisz
dzisiaj, 00:06
@SoundART: jaki mem? Akurat nie zaglądałem do poczekalni wtedy, masz może zapisany?
Odpisz
dzisiaj, 01:29
@Pekaj: coś tam że ai dobre, nawet wkսrwianie ludzi jej nie wychodzi już
Odpisz
wczoraj, 23:21
ojciec stwierdził że nie zawiezie mnie do szpitala bo mu nie złożyłem życzeń na dzien ojca (złożyłem mu zarówno życzenia na dzien ojca jak i jego urodziny które wypadają dzień wcześniej oba z nich odczytał po jakiś 15 minutach ale odpisał po 11 godzinach, ale to ja jestem ten zły bo nie odbieram telefonu jak do mnie wydzwania o 22
Odpisz
wczoraj, 23:44
@Dragon22T0Ja: skąd wy macie takich ojców?
Odpisz
dzisiaj, 01:17
@Tonie: A no wiesz, tak sobie stwierdziłem "k...a ale super było by mieć ojca który ma cię w dupie ale czasami ma przebłyski że może jednak warto się zająć swoim synem (jedynym więc to nie jest takie trudne) ale potem jednak mu przechodzi" więc przed urodzeniem złożyłem wniosek o takiego ojca i dostałem w gratisie to że wzbudza we mnie poczucie winy za to co on robi i się przez 90% czasu czuję jak gówno
Odpisz
Edytowano - dzisiaj, 00:09
Dobranoc jejaki, ja stąd już znikam
Odpisz
dzisiaj, 00:14
@Pekaj: dobrej nocy 👋
Odpisz
wczoraj, 23:01
oglądam kolejny analog horror
witam was wszystkich na moim kanale dziś wam pokaże jak zabezpieczyć swój dom przed niechcianymi gośćmi, będzie nam potrzebny 1 nóż i 1 linka, chłop się włamie przez okno potknie o linkę i upadnie na nóż
kewin sam w domu nowa wersja
Odpisz
wczoraj, 23:02
@Kto_pl: patrząc na to, co kevin robił, i jak faktycznie powinny się kończyć te pułapki, to kevin był okrutniejszy xd
Odpisz
wczoraj, 23:05
@Mateo_: no nwm, ten nóż to była najśmieszniejsza pułapka, typek wpadł w tą gorszą
Odpisz
wczoraj, 23:06
@Kto_pl: czyli więcej tam tego jest niż ten nóż
Odpisz
wczoraj, 23:09
@Mateo_: ta, jeszcze były zapałki pocierane o otwierane drzwi plus łatwopalny płyn i łuk z sensorem ruchu
Odpisz
wczoraj, 23:12
@Mateo_: tajp of szit które na niego poluje
Odpisz
wczoraj, 23:17
@Kto_pl: OMG POGGER WRÓCIŁ
Odpisz
wczoraj, 23:25
@Kto_pl: ziom szittokuje najeźdźców w szlafroku bo ulepszył system obronny (ukradł kałachy ze sklepu)
Odpisz
wczoraj, 23:34
@Kto_pl: pogger umarł, w odcinku wakacyjnym antagiem jest białas, podobno ma więcej niż 3 iq
Odpisz
wczoraj, 23:45
@Kto_pl: ziomki ewoluują i zastawiają na niego pułapki
Odpisz
dzisiaj, 00:07
@Kto_pl: ogólnie bardzo fajna seria, czekam na więcej i nie mogę uwierzyć że konsola mu umarła i zrobił pogrzeb
dawno też nie było widać czarnego pana co go śledzi, podobno całkiem czil był
Odpisz
wczoraj, 23:20
Odpisz
wczoraj, 23:21
@Mateo_: no i historia zatacza koło
jak się z tym czujesz, Naczelny Mafiozo Mateo?
Odpisz
wczoraj, 23:22
@Jakis_Uzytkownik: noice
Odpisz
wczoraj, 23:59
@Mateo_: dopiero co wróciłam a sikacz już zbanowany, moje szczęście xD
Odpisz
wczoraj, 22:40
Titi
Odpisz
wczoraj, 22:59
@Mateo_: w ogóle oprócz Titi jest też jej znajoma o imieniu Pepe
Bardzo pomysłowo xd
Odpisz
wczoraj, 23:54
@Mateo_: Zwykły dziobak?
Odpisz
wczoraj, 23:54
@Mateo_: Pepe Pan Dziobak?
Odpisz
wczoraj, 23:53
Odpisz
wczoraj, 23:46
Dobranoc
Odpisz
wczoraj, 23:47
@Mateo_: dobranoc
Odpisz
wczoraj, 23:25
eh, nie można okien otwierać, bo jakiś pożar wysypiska śmieci w okolicy, bardzo interesujące, że w regularnych odstępach czasu jedno i to samo wysypisko się samo z siebie podpala, nie?
Odpisz
wczoraj, 23:38
@Jakis_Uzytkownik: to nie ja podpalam przysięgam
Odpisz
wczoraj, 23:44
@Tonie: tak?
Odpisz
wczoraj, 23:40
ostatnie proszenie o atencję na temat mojej pólki, ale tym razem zdjęcie jest wykonane aparatem o soczystej rozdzielczości 256x144
Odpisz
wczoraj, 23:24
Znam typa, który mówił, ze jego matkę uczył Trynkiewicz + akurat w okresie jak go wywalili z roboty za ro co zrobił
Odpisz
wczoraj, 22:34
Odpisz
wczoraj, 23:23
@SoundART: Hell yeah!
Odpisz
wczoraj, 22:35
od 2 tygodni zajmuję się moimi umas w tomodachi life i na tą chwilę to moja kolekcja. teraz nie mam pojęcia kogo dodać następnego oops
Odpisz
wczoraj, 22:36
@miomio: + moja pookie wookie dookie bookie komplementująca kremówki bo tak trzeba
Odpisz
wczoraj, 23:22
@miomio: o dodaj mnie pls
Odpisz
wczoraj, 23:09
Skończyłem chapter 5 deltarune i nawet sekretnego bossa znalazłem za pierwszym razem
Nie wierzę że Tobiasz Lis zaciągnął *pewną* osobistość do wystąpienia w tym rozdziale
Odpisz
wczoraj, 23:10
@CupOfWater: Czy ta pewna osobistość jest gruba i czerwona?
Odpisz
wczoraj, 23:11
@ariri_: jeżeli by była to bym rządał zwrotu kasy mimo że to spiraciłem
Odpisz
wczoraj, 23:11
@CupOfWater: żądał*
Odpisz
wczoraj, 23:19
@ariri_: nerd emodżi
Odpisz
wczoraj, 22:54
Dajcie pytania czy coś
Odpisz
wczoraj, 23:01
@Mateo_: ale ladna pani
Odpisz
wczoraj, 23:15
@Mateo_: dziś nie będzie sadystycznych pytań
lubisz konie?
jakie jest nietypowe zastosowanie kartki w kratkę?
pierwsze skojarzenie do słowa "grawitacja"?
Odpisz
wczoraj, 23:19
@Jakis_Uzytkownik: 1. Są spoko
2. Chyba zawsze używałem standardowo, więc nie powiem
3. Newton
Odpisz