Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 20:33
Odpisz
wczoraj, 21:54
@Mateo_: nie wiem co powiedzieć. Według stereotypów powinienem sie śmiać, bo to "humor" mej generacji. Z drugiej strony, co do ...ja
Odpisz
wczoraj, 23:28
@Cohehe: po pierwsze to było trzy lata temu, po drugie czemu wy macie takiego kija w dupie
Odpisz
wczoraj, 21:29
Odpisz
wczoraj, 21:51
@Dark_Later: 3
Odpisz
wczoraj, 22:18
@Dark_Later: numer pięć
Odpisz
wczoraj, 23:27
@Dark_Later: 9
Odpisz
wczoraj, 19:09
Jak na razie chapter 5 deltarune mi się kompletnie nie podoba, daje trochę vibe fangamu (znaczy trochę, bo widać że miał wysoki budżet)
Odpisz
wczoraj, 19:17
@CupOfWater: czekaj to tam jest gra? Ja w 15 minut skończyłem bo nie mam dysku z czapterem 7 B
Odpisz
wczoraj, 19:29
@CupOfWater: Mi może nie nie podoba, ale szału nie ma
Odpisz
wczoraj, 21:32
@CupOfWater: czy to się później rozkręca? obejrzałem chapter 1 u elevena, pierwsze 30 minut było fajne a potem yap yap yap fest
Odpisz
wczoraj, 23:12
@Pyoter: rozkręca
chapter 1 jest baaaaardzo basic
Odpisz
wczoraj, 23:14
@Pyoter: ta, chapter 2 jest najlepszy i w obu roadach moim zdaniem
Odpisz
wczoraj, 22:21
ciekawe jak dowiedziano się, że woda jest pitna
Odpisz
wczoraj, 22:30
@Jakis_Uzytkownik: sorry, chciałem dać wguregłosa
Odpisz
wczoraj, 22:30
@Cohehe: mam cię, za to musisz wyrazić swoją opinię na ten temat :v
Odpisz
wczoraj, 22:43
@Jakis_Uzytkownik: jeden ugabuga poszedł pić wodę z tamtej rzeki, drugi z innego źródła. Jeden wrócił
Odpisz
wczoraj, 22:45
@Pekaj: ma sens, ale co było w głowie ugabuga, gdy postanowił się napić tego śmiesznego odbijającego płynu?
Odpisz
wczoraj, 22:48
@Jakis_Uzytkownik: w głowie było, że sucho było. I fajnie mózg łaskotało, jak się ten płyn widziało
Odpisz
wczoraj, 22:49
@Pekaj: cóż za rymy :D
Odpisz
wczoraj, 21:51
Wody dalej nie ma kolejną godzinę, moje miasto takie piękne. Przy okazji czekania aż wszystko się (mam nadzieję że jak najszybciej) ogarnie z nudów nabazgrałem tego oto Miros Birda z RainWorlda
Odpisz
wczoraj, 22:22
@Pekaj: uwaga ludziska, update update
Woda wróciła
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 22:23
@Pekaj: ciekawe czy się da wygodnie położyć z taką paszczą :v
a no i fajnie ci wyszło :D
o no to gratulacje dla wody
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 22:41
@Jakis_Uzytkownik: Pewnie średnio lol. Sęk w tym, że one zostały stworzone by nigdy nie odpoczywać, tylko cały czas biegać na ich terenie będąc pochłoniętym rządzą mordu wszystkiego co nie jest nimi.
Fakt, ulżyło mi jak sprawdziłem wodę i działało, już się bałem że do jutra nie będzie xD
Odpisz
wczoraj, 22:31
Odpisz
wczoraj, 21:13
Zmarnowany dzień
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 21:15
@Mateo_: Mój jest wykorzystany nieoptymalnie ale coś zrobiłem
Odpisz
wczoraj, 22:22
@Mateo_: F
za to u mnie wykorzystany aż nadto, dla kontrastu jutro chętnie ponicnierobię
Odpisz
wczoraj, 20:09
Odpisz
wczoraj, 20:14
@InDoroWeTrust: doro się tworzy w łamaczu mechów?
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 21:15
@Kto_pl: no tak , oczywiscie ze wiedziałeś co to XD
Znalazłem właśnie i ściągam. zobaczymy co to
Odpisz
wczoraj, 21:22
@InDoroWeTrust: nie było złe jeżeli chodzi o gejplej ale mnie mecha gry obchodzą typu armored cory tj fabularne single a nie multiki
Odpisz
wczoraj, 21:34
@Kto_pl: ojej. to nie ma fabyły?
no cuz. czyli pewnie pogram jutro wieczur i uninstal ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
wczoraj, 21:40
@InDoroWeTrust: 99% fabuły jest w tutorialu, na resztę budżetu nie starczyło i masz pvpve ekstrakcja
Odpisz
wczoraj, 21:47
@Kto_pl: czyli pewnie pogram chwilę i wyłączę.
A może będzie satysfakcjyjonce trzepanie npc jak w FOR Honor . Zobaczymy.
Odpisz
wczoraj, 21:54
@InDoroWeTrust: powodzenia
i pamiętaj
najlepsze mecha gry za free to armoredkory na emulku do 4a
5 i 5v były stworzone pod pvp ale i tak mają więcej fabuły niż mecha łamacz
Odpisz
wczoraj, 22:04
@Kto_pl: tam nie gra się najemnikami?
Odpisz
wczoraj, 22:12
@InDoroWeTrust: tak ale to przecież nie sandboxy, fabuła się toczy nawet wiele zakończeń masz w niektórych a samego protaga w niektórych grach spotkasz w następnej więc to nie tak że są nikim
Odpisz
wczoraj, 21:28
Playing Deltarune chapter 5 and Kris can you please fuck off already you're ruining the moments
Odpisz
wczoraj, 21:32
@Dragonix18: Okay you did one thing correctly I'll give you that
Odpisz
wczoraj, 22:05
@Dragonix18: Kris k...a zamorduje cię, co ty robisz
Odpisz
wczoraj, 22:06
@Dragonix18: Me and my new vessel to Kris the second I can finally get away from their bitchass
Odpisz
wczoraj, 22:00
Czemu adminie cenzurujesz słowo k....ki
Odpisz
wczoraj, 22:04
@Cohehe: A czemu by nie?
Odpisz
wczoraj, 21:52
Odpisz
wczoraj, 21:53
@Mateo_: On się postarzał a ciało nadal świeże. My guy was built different, fr fr
Odpisz
wczoraj, 20:04
dajcie pytania
Odpisz
wczoraj, 21:10
@Ministerka: 1. Wolisz gry multi czy singleplayer?
2. Najmniej ulubiony typ memów?
3. Spanie w skarpetkach czy bez?
Odpisz
wczoraj, 21:28
@Ministerka: Jak tam odchudzanie?
Odpisz
wczoraj, 21:38
@Tonie: tak średnio ale daję radę
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 21:39
@Pekaj: - SINGLEPLAYER!!!!!
- memy na głównej masowo produkowane przez… pewnego kogoś, zwykle da się poznać przez AI (nienawidzę tzw memów AI, najgorsze gówno jakie może być) + brak autora pod memem
- bez, nigdy nie spałam w skarpetkach
Odpisz
wczoraj, 20:00
Ponawiam pytanie: Z jakim sławnym człowiekiem ja sie wam kojarze?
Odpisz
wczoraj, 20:04
@Tonie: Wiesz mi ciężko tobie jak i innym odpowiedzieć bo niezvyt się interesuje i nie mam pamięci do imion ale bym cię skojarzył z jakimś Szwedem zapewnie albo innym skandynawem.
Odpisz
wczoraj, 21:07
@Tonie: BoJack Horseman
Odpisz
wczoraj, 21:20
@InDoroWeTrust: z jakiegoś powodu? Czy tylko dlatego bo koń?
Odpisz
wczoraj, 21:15
Mam problem z polskim przekładem "Egipcjanina Sinuhe".
Odnoszę wrażenie, że tłumacz uwspółcześnił tekst
Ktoś też czytał? Jest coś na rzeczy czy bredzę od rzeczy?
Odpisz
wczoraj, 20:39
guys pamiętajcie że życie jest za krótkie żeby je spędzić dopasowując się do innych pozdrawiam cieplutko całuski
Odpisz
wczoraj, 21:14
@Ronan: Ale z drugiej strony jesteśmy zbyt mali żeby żyć tylko dla siebie
Odpisz