Sojusz Północno-Atlantycki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie zadzieraj z bobrami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2023, 20:11
aha, a w Polsce jest takie miasto Lublin
Odpisz
2 grudnia 2022, 10:21
Wsumie Czesi mówią "Ahoj" na powitanie, więc mają trochę wspólnego z morzem
Odpisz
22 września 2014, 20:10
Włochy też są w NATO, a leżą jeszcze bardziej na południe
Odpisz
22 września 2014, 22:10
@borixon: chodzi tutaj o dostęp do morza
Odpisz
22 września 2014, 19:09
Geograficznie nie ma przeciwwskazań-Czechy leżą w zlewni północnego Atlantyku.
Odpisz
21 września 2014, 14:25
Cóż, może jest Północno-Atlantycki bo nikt nie widzi potrzeby do zmiany nazwy?
Odpisz
20 września 2014, 16:53
wspaniale.
Odpisz