Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2024, 14:11
ja tam nic nie niszczyłem
Odpisz
27 września 2014, 15:10
What does the fox say?:D
Odpisz
28 maja 2020, 22:50
@BlackAKAYellow: Rindindindindindin
Odpisz
26 września 2014, 19:09
Lisek ^_^
Ale ja nie niszczę Ci środowiska... mieszkam na wsi ._.
Odpisz
26 września 2014, 20:27
@lorax12: hmm.....jednak pewien teren na działce masz. A w dodatku te liczne pola, wynikające z wycinki lasów......
Odpisz
23 listopada 2016, 23:17
@lorax12: <3
Odpisz
24 listopada 2016, 07:18
@arektatarowicz: T-T
Odpisz
24 listopada 2016, 07:19
@DEDENIEBIJDEDE: <3
Odpisz
24 listopada 2016, 07:22
@lorax12: <3
Odpisz
26 listopada 2016, 00:30
@lorax12: foxes r cute
Odpisz
4 lutego 2019, 11:22
@lorax12: a masz krówki?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 16:59
ciekawe czy jest tutaj suhak
Odpisz
17 czerwca 2015, 07:38
Kiedy człowiek zamiast na polowanie idzie do sklepu to się nazywa ułatwianie sobie życia. Kiedy lis zamiast na polowanie idzie do kurnika to jest pie******m szkodnikiem. Ludzka logika - tego nie ogarniesz.
Odpisz
26 września 2014, 21:06
Niby prawda... ale, matka natura przestrzega tylko jednego prawa: "Silni przeżyją a słabi zginą" i co w takim wypadku?
Odpisz
26 września 2014, 21:40
@hvkjxbyh: Eee, co? Przecież lisy są silne, bo zostały szkodnikami.
Odpisz
26 września 2014, 21:41
@Myszkapl: a ludzie są od nich silniejsi...
Odpisz
27 września 2014, 08:41
@Myszkapl: Nie ma gorszego szkodnika niż człowiek
Odpisz
Edytowano - 26 września 2014, 20:54
Kurf, nie wcelowałem w przycisk odpisz. Sory bardzo, przyjmę hejty z godnością.
Odpisz
Edytowano - 28 września 2014, 00:45
@Nieznany_w_internecie: *hejt który Nieznany w Internecie przyjmnie z godnością* Może być?
Odpisz
28 września 2014, 06:48
@Slenderowiec2012: Tag.
Odpisz
28 września 2014, 09:17
@Nieznany_w_internecie: brorzę bałdżo!
Odpisz
22 września 2014, 16:50
farmerzy mają internet? (dla miastowego lis to tylko zwierze)
Odpisz
Edytowano - 22 września 2014, 16:55
@bylejakbylegdzie: Mieszkam na "wsi" i mam internet. Kuzyni którzy mieszkają w lesie mają internet ;)
Odpisz
22 września 2014, 17:05
@Kubox123456: Ja tyż ze wsi :)
Odpisz
Edytowano - 22 września 2014, 17:17
@bylejakbylegdzie: Nie, nie mam internetu. Skąd taki pomysł? Telepatycznie kopiuję obrazki, telewklejam do telepainta i teleusuwam źródło i telewrzucam na jeja. A potem teleodpowiadam na twój komentarz.
Odpisz
26 września 2014, 19:10
@Kubox123456: żółwik! ja też "wieś" :/
Odpisz
26 września 2014, 19:24
@ognistyptak555: Widoć, ponocki tutoj ze wsi :D Brofist!
Odpisz
26 września 2014, 19:38
nom ale zachowujemy się jak mieszczanie milordzie :)
w mojej klasie są takie wieśniaki że zamiast "sobie" mówią "se" lub zamiast imienia mówią "chłopie!" ;-; to jest creepy .ja nauczyłem się "te ziomek" ,ale to i tak normalnie w porównaniu z tym brzmi
Odpisz
26 września 2014, 19:40
@ognistyptak555: Haha, ja często w szkole z kumplami mówimy po gwarze ;f To dotycząse sobie = se to oznaka tego że poprostu nie umią mowić leciutko.
Odpisz
23 września 2014, 11:27
Ale...ale ja mieszkam na wsi
Odpisz
22 września 2014, 17:06
gracze fnaf i tak by go że skóry obdarli
Odpisz
22 września 2014, 17:42
Go nie.Ale foxyiego już tak!
Odpisz
22 września 2014, 17:35
Ty też pewnie byś tak zrobił gdybyś mógł.
Odpisz
26 września 2014, 20:58
@drzewiec: Wiesz, to naprawdę mądry komentarz! :O Absolutnie bez sarkazmu, zgadzam się i gratuluję przemyślenia.
Odpisz