Teraz trudno w to uwierzyć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Tacy to pożyją
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2014, 14:54
I puści cię w najmniej odpowiednim momencie, żeby wszystko się rozpadło na nowo.
Odpisz
27 września 2014, 15:26
"Wszystkie twoje połamane fragmenty wrócą na swoje miejsce"...a wtedy reszta się połamie :D
Odpisz
27 września 2014, 11:06
ja mógłbym spróbować ale efekt był by raczej odwrotny, większość twoich żeber została by pokruszona.- osobo przytulana.
Odpisz
Edytowano - 27 września 2014, 08:07
Ojojojoj, jakie słotkie. Tylko że nie. Nie lubię takich obrazków.
Odpisz
27 września 2014, 08:13
@Nieznany_w_internecie: łsotkie? twoja ortografia mnie zabija (x.x)
Odpisz
27 września 2014, 08:15
Zedytowałem. Ić sie zabić z braku hejtunku.
Odpisz
27 września 2014, 08:22
@Nieznany_w_internecie: ja nie hejtuje na Ciebie. Ja Cię lubię
Odpisz
27 września 2014, 08:27
@Nieznany_w_internecie: i do tego: ić? (x.x)
Odpisz
27 września 2014, 08:37
Nowy w internetach, co?
Odpisz
27 września 2014, 08:42
@paula2002: nie! od 9 lat!
Odpisz
27 września 2014, 08:54
Aha czyli ten obowiązek przypadł mnie... No cóż, witaj w internetach.
Odpisz
27 września 2014, 09:41
@Nieznany_w_internecie: nie!!! jestem juź DŁUUGO w internetach!
Odpisz
27 września 2014, 09:45
2 lata xd
Odpisz
27 września 2014, 09:52
@Kubox123456: 7 lat
Odpisz
27 września 2014, 09:58
Od 6 roku życia? ;-;
Odpisz
27 września 2014, 10:08
@Kubox123456: heh, tak.
Odpisz
27 września 2014, 09:01
Załóżmy, że złamałem nogę. Niech ktoś mnie przytuli, to za sekundę się zrośnie!
Odpisz
27 września 2014, 09:05
DOŁADNIE O TO TU CHODZI! WCALE NIE O UCZUCIA!
Odpisz
27 września 2014, 09:12
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Wiesz, że śmieję się z tego obrazka w ten sposób? Nie irytuj się ;)
Odpisz
27 września 2014, 09:13
Wiem XD Myślisz dlaczego CapsLock? XD
Odpisz
27 września 2014, 09:18
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Dobrze udawałeś ból dupy, pjona xd
Odpisz
27 września 2014, 09:22
Piondga! (jestę aktorę XD)
Odpisz
27 września 2014, 08:42
Zapewne mama mnie przytuli ;___;
Odpisz
Edytowano - 27 września 2014, 08:43
@TypowyPolak: i ciocia lub babcia
Odpisz
27 września 2014, 08:50
@TypowyPolak: Mnie też :-D
Odpisz
27 września 2014, 08:17
nope... I'm Nerd
Odpisz