Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ooloo

28 września 2014, 14:54

I puści cię w najmniej odpowiednim momencie, żeby wszystko się rozpadło na nowo.

Avatar
MaciekzPolski

27 września 2014, 15:26

"Wszystkie twoje połamane fragmenty wrócą na swoje miejsce"...a wtedy reszta się połamie :D

Avatar Bodex

27 września 2014, 11:06

ja mógłbym spróbować ale efekt był by raczej odwrotny, większość twoich żeber została by pokruszona.- osobo przytulana.

Avatar Nieznany_w_internecie

Edytowano - 27 września 2014, 08:07

Ojojojoj, jakie słotkie. Tylko że nie. Nie lubię takich obrazków.

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 08:13

@Nieznany_w_internecie: łsotkie? twoja ortografia mnie zabija (x.x)

Avatar Nieznany_w_internecie

27 września 2014, 08:15

Zedytowałem. Ić sie zabić z braku hejtunku.

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 08:22

@Nieznany_w_internecie: ja nie hejtuje na Ciebie. Ja Cię lubię

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 08:27

@Nieznany_w_internecie: i do tego: ić? (x.x)

Avatar paula2002

27 września 2014, 08:37

Nowy w internetach, co?

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 08:42

@paula2002: nie! od 9 lat!

Avatar Nieznany_w_internecie

27 września 2014, 08:54

Aha czyli ten obowiązek przypadł mnie... No cóż, witaj w internetach.

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 09:41

@Nieznany_w_internecie: nie!!! jestem juź DŁUUGO w internetach!

Avatar Kubox123456

27 września 2014, 09:45

2 lata xd

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 09:52

@Kubox123456: 7 lat

Avatar Kubox123456

27 września 2014, 09:58

Od 6 roku życia? ;-;

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 10:08

@Kubox123456: heh, tak.

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 09:01

Załóżmy, że złamałem nogę. Niech ktoś mnie przytuli, to za sekundę się zrośnie!

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

27 września 2014, 09:05

DOŁADNIE O TO TU CHODZI! WCALE NIE O UCZUCIA!

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 09:12

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Wiesz, że śmieję się z tego obrazka w ten sposób? Nie irytuj się ;)

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

27 września 2014, 09:13

Wiem XD Myślisz dlaczego CapsLock? XD

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 09:18

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Dobrze udawałeś ból dupy, pjona xd

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

27 września 2014, 09:22

Piondga! (jestę aktorę XD)

Avatar TypowyPolak

27 września 2014, 08:42

Zapewne mama mnie przytuli ;___;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 września 2014, 08:43

@TypowyPolak: i ciocia lub babcia

Avatar
Konto usunięte

27 września 2014, 08:50

@TypowyPolak: Mnie też :-D

Avatar ognistyptak555

27 września 2014, 08:17

nope... I'm Nerd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Tacy to pożyją

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Były nóżki, nie ma nóżek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka