Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Desuv

13 listopada 2018, 23:43

Ufam ci, losowy obrazku z internetu

Avatar Desuv

8 lutego 2019, 21:48

@Desuv: o ty w pi**e
a już miałem to pisać

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 stycznia 2022, 19:32

@Desuv: XD

Avatar jakoner

28 czerwca 2019, 12:16

pozdrawiam z losowych

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2021, 07:01

@jakoner: Pozdrawiam

Avatar Mr0czny

2 listopada 2021, 20:08

pozdro

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 stycznia 2022, 19:31

@Mr0czny: pozdro

Avatar dustin2001

23 września 2014, 18:04

Hashtagiet- źle, ale szacunek się należy. Taki prezydent to skarb.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar Rander

30 grudnia 2018, 12:04

@ProMoruxBax: Wszyscy poumierali probójąc wykonać te plany.

Avatar ProMoruxBax

31 grudnia 2018, 16:38

@dustin2001: LOL nie patrzyłem na datę xD

Avatar MrStick

18 maja 2016, 19:56

Ładne auto .-.

Avatar krolok1875

29 września 2014, 19:47

Fajny hashtag, #hashtag

Avatar Kinaj2000

Edytowano - 27 września 2014, 13:49

można? można.
Edit miało być rz :C

Avatar MTziolkowkyV

26 września 2014, 03:45

Jose alberto pepe pan dziobak

Avatar MruczekV

25 września 2014, 07:46

Służba w rządzie powinna być darmowa, a politycy powinni pracować jak każdy inny

Avatar
Konto usunięte

24 września 2014, 16:39

SAO - otaku widzi więcej :3

Avatar
Michaelpl03

23 września 2014, 18:38

Rejestracja "SAO" ;-;

Avatar TypowyPolak

23 września 2014, 19:19

Jeżeli się nie mylę to od stolicy... Sao Paulo

Avatar
Michaelpl03

24 września 2014, 11:18

@TypowyPolak: A może on jest otaku?

Avatar Ahakochamlol

23 września 2014, 22:08

Jeździ motorem bo niechce mu się w korkach stać, przecież w końcu jest prezydentem! :-)

Avatar mytfek

23 września 2014, 21:01

szacunek dla prezydenta megaszacun

Avatar Polska_z4smazka

23 września 2014, 20:42

To jest prezydent, a nie złodziej. Taki prezydent powinien być w każdym kraju.

Avatar Dabres

23 września 2014, 18:48

Ja też tka mam
zarabiam 0zł i żyje w kapuscie

Avatar
Konto usunięte

23 września 2014, 18:18

to mój wnusia

Avatar Dabres

23 września 2014, 18:41

MOJA TEŻ

Avatar
Konto usunięte

23 września 2014, 18:45

@Dabres: to my little pony

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie idź!

To będzie bolało

Nieuczciwa ocena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka