Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kot_Kot

28 września 2014, 08:25

Ola...

Avatar Omeg12

Edytowano - 27 września 2014, 21:39

Moim skromnym zdaniem, studia powinny być tak jak kiedyś bardzo drogie albo przynajmniej znacząco trudniejsze. Ludzie częściej by sobie odpuszczali i od razu znajdowali przydatną pracę, a tak wielcy magistrowie fizyki, sztuki, geologii, astronomii, medycyny, teologii i wszystkiego naraz studiują na marne i sprzątają chodniki narzekając że powinni być wszyscy miliarderami i naukowcami.

Avatar Agent00Kurczak

27 września 2014, 22:04

@Omeg12: trudność studiów zależy od kierunku. Od razu znajdywali pracę? Dowaliłeś jak Schumi w kamień. Narzekają bo robotę nawet po studiach ciężko znaleźć.

Avatar Tomulcio

28 września 2014, 09:41

@Agent00Kurczak: Po socjologi lub filozofii tak, ale po większości technicznych masz robote prawie na 100%.

Avatar Agent00Kurczak

28 września 2014, 10:59

@Tomulcio: prawie na 100%? Gdzie? Bo w Polszczce nie ma mowy. Na niemal każde stanowisko w każdym mieście jest przynajmniej kilku chętnych.

Avatar Omeg12

28 września 2014, 11:59

@Agent00Kurczak: Bezrobocia to może by nie rozwiązało, ale byłoby przynajmniej bardziej sprawiedliwe i sensowne. Zresztą bezrobocie samo się prędzej czy później rozwiąże, mamy ujemny przyrost naturalny w całej Europie więc za jakiś czas i tak skończymy na samym dnie kryzysu, albo pośród meczetów. Jedno i drugie nie zachęca.

Avatar Agent00Kurczak

28 września 2014, 12:47

@Omeg12: przyrównywanie problemów studentów do przyszłości europy na dnie dna, super. Obecny kryzys związany jest z obecną sytuacją, wątpię aby nagle przez to miały zalać nas meczety. Co do sprawiedliwości, właśnie ci którzy ukończyli tylko zawodówę i technika powinni zostać zwalniani aby zwolnić miejsce dla studenta, niech oni mają problem z robotą.

Avatar Omeg12

28 września 2014, 13:04

@Agent00Kurczak: O co ci chodzi z tymi studentami? Napisałem jak moim zdaniem powinno być to wszystko zorganizowane na dłuższą metę i faktem jest, że kryzys z powodu słabego zaludnienia nastąpi, nawet jeśli dzisiaj mamy inne problemy. To że mamy teraz mało miejsc pracy to inna sprawa i inne rozwiązanie. W systemie z elitarnymi studiami byłaby pewna sprawiedliwość, gdyż na jednym szczeblu w firmie nie byłoby kilku niewykształconych, 20 lekarzy, 8 pirotechników i paru magistrów sztuki zatrudnionych w liczeniu zysków ze sprzedaży płatków śniadaniowych, z czego kilku z nich naprawdę nadawałoby się do trudniejszych zawodów, ale nie da się tego nijak określić po wynikach kilku dziwnie sformułowanych egzaminów, a o otrzymaniu posady decydują znajomości i dobry garnitur na rozmowę kwalifikacyjną.

Avatar Agent00Kurczak

28 września 2014, 13:24

@Omeg12: i tu zeszliśmy do sedna: kontakty. Rządy świata to szajki zaznajomionych przydupasów, co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Oni nas w to wpakowali, sami z tego nie wyjdziemy, zwłaszcza w obecnym rozgardiaszu.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Od razu lepiej

Pamiętaj o tym

Boomer to osoba, która narzeka na dzisiejsze pokolenie, wychwalając swoje

Geniusz zła

Mam szczęście

Kuchnia polsko-japońska

Działa to działa

To nie fair

Niezłe ma te czekoladki pocieszenia

Wyższa forma lenistwa

Prawdziwe legendy

To nielegalne!

Tatuaż powinien coś znaczyć

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka