@Madonix: po pierwsze to błąd przeżywalności, bo straych i kiepskich filmów już nikt nie ogląda.
Po drugi to większy nacisk na efekty specjalne, taka eksplozja obecnie nie ma po prostu być w filmie, ona ma wywoływać efekt ,,ło k...a, ale jebło" i to taki, żeby aż widza z kapci wywaliło, więc podkręcają głośność, żeby zrobić dobre wrażenie
Komentarze
Odśwież4 czerwca, 07:52
Kompresor se pobierz
Odpisz
7 czerwca, 22:30
@Jadeja: to raczej twórcy filmu powinni xd
Odpisz
7 czerwca, 22:50
@jbartosik: To przede wszystkim
Odpisz
5 czerwca, 10:22
Tymczasem rozwalenie całej floty nowego porządku w 8 części gwiezdnych wojen odbywające się w pełnej ciszy: "Ale jak to nie a dźwięku eksplozji?"
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca, 22:29
@Lakikus: nie oglądałem ale już domyślam się że to był ...jowy film
Odpisz
4 czerwca, 12:47
Standard w polskich produkcjach.
Odpisz
4 czerwca, 00:50
Typowe polskie produkcje
Odpisz
4 czerwca, 11:07
@welpa44: typowe współczesne produkcje
Odpisz
3 czerwca, 12:37
Dlaczego nie umieją teraz dobrze dobierać głośności dźwięków
W starych filmach nie mieli jakoś tego problemu
Tak samo z nadmierną ciemnością
Odpisz
3 czerwca, 20:13
@Madonix: widocznie uznali, że poprzez interaktywność (czyt przymus ciągłego zmieniania jasności/głośności) widz bardziej angażuje się w film
Odpisz
3 czerwca, 22:18
@Madonix: po pierwsze to błąd przeżywalności, bo straych i kiepskich filmów już nikt nie ogląda.
Po drugi to większy nacisk na efekty specjalne, taka eksplozja obecnie nie ma po prostu być w filmie, ona ma wywoływać efekt ,,ło k...a, ale jebło" i to taki, żeby aż widza z kapci wywaliło, więc podkręcają głośność, żeby zrobić dobre wrażenie
Odpisz
3 czerwca, 22:20
@Komutor: hymm, czyli jebło jednak nie jest brzydkim słowem
Odpisz
3 czerwca, 19:53
Żeby nie było problemu, to ustawiłem minimalną głośność
Odpisz