Czy tylko ja bym to z chęcią obejrzał?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2019, 19:47
Fajny film, polecam
Odpisz
21 kwietnia 2019, 09:54
Eeeee Australia?
Odpisz
18 listopada 2017, 21:13
czyli miotacz ognia nie pomoże?
Odpisz
26 maja 2016, 14:19
Pewnie reklama by brzmiała "Podłga to naprawde lawa"
Odpisz
10 listopada 2014, 14:46
nope nope nope ;-;
Odpisz
30 września 2014, 18:09
; O
Odpisz
Edytowano - 27 września 2014, 21:06
Ja bym nie obejrzał... obrazek przypomniał mi te "świetne" horrory z TV Puls...
Odpisz
Edytowano - 27 września 2014, 21:08
@MajorGarbus: Horrory pokroju "Megawąż" xD Znam jeszcze jakieś gówniane horrory ale pozapominałem nazw :p
EDIT: Rekinado, Pirania 3DD
Odpisz
27 września 2014, 21:14
O , właśnie o rekinach i innych stworzeniach wodnych tego badziewia najwięcej leci , a co za efekty...
Odpisz
27 września 2014, 21:23
@MajorGarbus: No dokładnie :P Kiedyś, jak miałem około 8 lat widziałem horror pod tytułem: "Frankenfish" po prostu ryba/frankenstein e-o Ale był za**bisty :D
Odpisz
27 września 2014, 21:44
rekinado 2 było świetne jak ten gość latał z piłą łańcuchową tnąc rekiny :D
Odpisz
27 września 2014, 21:46
@bylejakbylegdzie: Haha, nom :D Nie oglądałem całego filmu (1 ani 2) ale widziałem śmieszne momenty i trailery xD
Odpisz
27 września 2014, 21:56
,,Dwugłowy rekin,, też leciał na pulsie, albo ,,Mega rekin vs Krokozaurus,, xD
Odpisz
27 września 2014, 22:07
@frazeologizm: Brzmią jak filmy dla mnie :S
Odpisz
28 września 2014, 09:07
Te filmy to genialne komedie. :P
Odpisz
28 września 2014, 16:06
@PanUranu: No nie kur*a, dramaty. (Reżyser płakał jak kręcił)
Odpisz
27 września 2014, 22:26
Nope. Mam arachnofobię. ;_;
Odpisz
27 września 2014, 22:32
@chupacabra001: Me too :/
Odpisz
27 września 2014, 23:20
@chupacabra001: and me ;_;
Odpisz
28 września 2014, 10:59
@diwad96: Piona, stary. ;_;
Odpisz
28 września 2014, 11:18
@chupacabra001: Pjona ;_;
Odpisz
28 września 2014, 11:39
@chupacabra001: High five ;_;
Odpisz
28 września 2014, 11:47
@diwad96: A po ludzku? ;_;
Odpisz
28 września 2014, 13:39
@chupacabra001: Piona ;_;
Odpisz
28 września 2014, 14:17
@chupacabra001: ja też pjontka :<
Odpisz
28 września 2014, 08:55
Fire burns... lava bites
Odpisz
28 września 2014, 08:10
tak,tyyyyyyylko ty
Odpisz
27 września 2014, 22:44
Ta nazwa według mnie jest zabawna, co ze mną nie tak?
Odpisz
27 września 2014, 23:21
@CEzikMaj: Zupełnie nic.
Odpisz
27 września 2014, 22:56
Ten z przodu: "łeeeeeeeg.. mogłem nie mieszac.... hyk... żyyyyyyyyyyyyyyyyyyg"
Odpisz
27 września 2014, 22:49
ja bym obejrzał nie wiem co wy macie do tego filmu
Odpisz
27 września 2014, 21:05
może być ciekawe
Odpisz
27 września 2014, 21:04
aż mi się przypomniała recenzja "Rekinada" Nostalgia Critica
Odpisz