Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pilne
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2020, 20:43
Crimson chyba
Odpisz
4 października 2014, 15:57
jakby dzieciństwo mi się przypomniało...
Odpisz
29 września 2014, 10:36
ładowanie rozpoczęte:)
Odpisz
28 września 2014, 21:45
Oj tak nawet natura uzywa internetu tylko ze szkoda ze explodera!
Odpisz
27 września 2014, 21:07
Jesień to jak dla mnie najpiękniejsza pora roku, i nie piszcie proszę o tych ulewach bo te ulewy na które tyle osób narzeka dodają smaku tej jesieni. Piękna pora roku, najpiękniejsza.
Odpisz
27 września 2014, 21:08
@Bartkowski: I ten sezon grypy :D mmmmmm...
Odpisz
27 września 2014, 21:10
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Tak się składa że ja najczęściej grypy dostawałem latem. A poza tym, grypa też dodaje smaku ! To wszystko to piękna jesień !
Odpisz
27 września 2014, 21:11
@Bartkowski: No w sumie... najlepsza pora na czytanie książek :D
Odpisz
27 września 2014, 21:13
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Najlepsza pora na wszystko ! I to właśnie wyróżnia jesień od innych pór roku.
Odpisz
27 września 2014, 21:52
@Chrzaszcz_Trzcinowy: a zima? Na zewnątrz mróz, para z gęby leci, trzęsie łydkami, a ty w kocyku z książką w łapie popijasz czekoladę...
Odpisz
27 września 2014, 21:52
@Bartkowski: deszcz właśnie jest fajny
Odpisz
27 września 2014, 22:20
@Agent00Kurczak: Ale książek sien ie chce potem odnosić do biblioteki XD
Odpisz
27 września 2014, 22:21
@Bartkowski: a według mnie najlepsza pora roku to lato bo w tedy wolne od szkoły :D
Odpisz
27 września 2014, 22:36
@Chrzaszcz_Trzcinowy: trza mieć własne :P
Odpisz
27 września 2014, 22:39
@Agent00Kurczak: Trza wpierw mieć pieniązory XD
Odpisz
27 września 2014, 22:40
@Chrzaszcz_Trzcinowy: trza robótkę sobie załatwić :>
Odpisz
28 września 2014, 15:21
@dawidz1612: I według większości ludzi jakich znam też właśnie to lato... Ja może jestem jakiś inny, po prostu lubię ten deszczowy jesienny klimat :-)
Odpisz
28 września 2014, 17:20
@Bartkowski: jesień też nie najgorsza
Odpisz
28 września 2014, 19:44
@dawidz1612: Tak samo lato :-) Nie cierpię wiosny.
Odpisz
28 września 2014, 19:56
@Bartkowski: no wiosna nie jest z fajna
Odpisz
28 września 2014, 11:12
Jesień się zawiesiła trzeba zrobić restart :/
Odpisz
Edytowano - 28 września 2014, 11:04
The sims 3 cztery pory roku
Odpisz
Edytowano - 28 września 2014, 09:44
loading 48
Odpisz
27 września 2014, 21:07
loading 47%
Odpisz
28 września 2014, 08:51
@Henzej: 50%
Odpisz
28 września 2014, 09:02
58%
Odpisz
Edytowano - 28 września 2014, 01:18
To zmień przeglądarkę. Wiem, o tej godzinie nie powinienem siedzieć przy komputerze tylko spać ;_;
KTO KUPIŁ W SKLEPIE PALUSZKI RYBNE
JA
KTO PRZECZYTAŁ W INTERNECIE ZE RYBY NIE MAJA PALCUW TYLKO MAJA PLETWY
JA
KTO POSZEDŁ ZWRÓCIC PALUSZKI RYBNE BO NIE BEDZIE JADL ZYWNOSCI GENEROWANEJ MODYFICZNIE
TEZ JA
TRZEBA DBAC O ZDROWIE, NIE DAJCIE SIE ZWIEŚĆ
Odpisz
28 września 2014, 12:49
@miszcz: Ja poszłem spać o 5 rano :)
Odpisz
28 września 2014, 00:02
nieme takiej mapy blad servera
Odpisz
27 września 2014, 22:23
chyba się zacięło :D
Odpisz
27 września 2014, 21:11
ile procent?
Odpisz
27 września 2014, 21:03
widać że natura korzysta z explorer
Odpisz
27 września 2014, 21:04
@mrklorens: Znowu uprzedzanie XD Pluzig maż otemnie przyjasielu
Odpisz
27 września 2014, 21:04
@Chrzaszcz_Trzcinowy: i odemnie
Odpisz
27 września 2014, 21:06
@Chrzaszcz_Trzcinowy: o sekundę XD
Odpisz
27 września 2014, 21:08
@mrklorens: Aszaszyn s ciepie ffffiesz?
Odpisz