Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KapitanKokosel

26 grudnia 2016, 16:30

Warthundra...

Avatar
Konto usunięte

2 października 2014, 19:22

k**wa zamiast nam złożyc informacje o tym bagu to k**wa wstawiasz na jeja -_-

Avatar Pikachu

1 października 2014, 20:56

Jest łódź podwodna, to i samolot podziemny. xD

Avatar
Konto usunięte

1 października 2014, 15:43

War Thunder, i wszystko jasne

Avatar monho25

1 października 2014, 15:22

To je War Thunder!

Avatar pater256

28 września 2014, 17:17

Air Conflicts?

Avatar Aracz

28 września 2014, 17:32

@pater256: raczej zmodowana Arma II.

Avatar amekninja555

28 września 2014, 18:14

@Aracz: A mi to wygląda trochę jak Heroes and Generals... :x

Avatar Bilolus1

Edytowano - 28 września 2014, 18:32

@amekninja555: Nie , w Heroes and Generals nie dało się wjechać czołgiem na lotnisko .

edit : i nie ma takiej mapy jak ta .

Avatar ZEUS_

28 września 2014, 19:03

@Bilolus1: Jak dla mnie to War Thunder

Avatar Aracz

28 września 2014, 23:12

@amekninja555: ogólnie to mi to Armę przypomina ze względu na fizykę, i na to, jak wygląda zniszczony silnik. Nie licząc jeszcze lotniska(z Czernorusi :F), i tej budki po prawej stronie ekranu, po których jestem wręcz pewien, że to Arma II.

Avatar Advis

1 października 2014, 13:04

@Aracz: A co jeśli ci powiem że to War Thunder? W prawym dolnym rogu gdy samolot się "chowa" jest napisane, że Hurricane rozbija się.

Avatar Hank1212

1 października 2014, 15:12

@pater256: WarThunder.

Avatar TomKing1532

14 sierpnia 2017, 18:02

@Bilolus1: War Thunder

Avatar kawtkawt

1 października 2014, 14:01

sprytny samolat

Avatar TruckerGT

1 października 2014, 13:00

podziemny garaż :) 5/5

Avatar Honzo

28 września 2014, 19:20

war thunder

Avatar
Konto usunięte

28 września 2014, 17:15

Takie tam na lotnisku...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie są aż takie pyszne

Szybki jak błyskawica

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Ostry ten sędzia

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka