Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignacy12345

18 lipca 2017, 22:53

Kim był król Lisz ?
poniżej wstawiam pudło na hejty \____/

Avatar One_punch_man

Edytowano - 17 stycznia 2019, 23:18

@Ignacy12345: prawdopodniebnie chodzi o lich Kinga z World of Warcraft, jest kojarzony z lodem

Avatar Mnich1

1 października 2014, 18:18

Król Lich lub (niepoprawnie ale już do przyjęcia) Król Lisz, ale nie ku*wa król Lisza! Co za ewidentny błąd! A mógł być taki świetny obrazek1.

Avatar
Konto usunięte

22 października 2014, 21:32

@Mnich1: Jeja mi zmienilo, jak wrzucalem bylo ,,Król Lisz,,

Avatar Mnich1

23 października 2014, 00:10

Ale ja Ciebie nie obwiniam. Zdaje sobie sprawy że A zmienia podpisy. Tylko napisałem to do ogółu by ktoś się błędnie nie nauczył tej frazy albo A się czegoś nauczył.

Avatar
Konto usunięte

23 października 2014, 09:43

@Mnich1: Spoko

Avatar nimo2001

1 października 2014, 16:22

To Auto Elzy :O
ZIMA NADEJDZIE JAK TYLKO DOJEDZIE NA LODOWY WIERCH

Avatar nimo2001

1 października 2014, 16:23

@nimo2001: Nawet na rejestracji jest podpisane Elza
(A nie Lisza)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 września 2014, 19:15

ja go znam z warcraft 3 niektórzy z wcześniejszych warcraftów a inni z wowa

Avatar coloman

28 września 2014, 19:36

ale ogólnie jest z uniwersum warcrafta

Avatar majki909

28 września 2014, 21:45

A inni z hearthstona.

Avatar
Konto usunięte

29 września 2014, 08:09

@majki909: W hearthstonie go nie widzialem, dodali?

Avatar majki909

29 września 2014, 14:58

Jest o nim mowa w naxxramas

Avatar
Konto usunięte

29 września 2014, 21:18

@majki909: W jakim momencie?

Avatar majki909

29 września 2014, 21:31

Nie wiem u kogoś to widziałem na kanale a sam mam tylko ten darmowy bo wiesz... 7 pakietów po ulicy nie chodzi

Avatar krolok1875

1 października 2014, 15:10

I co z tego? Ja też znam z Warcrafta 3, ale nie każdy miał okazję kupić go:)

Avatar TruckerGT

1 października 2014, 13:01

maluszek
5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #lód, #maluch, #mróz

Frustrujące

Trzeba brać osobną torbę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka