Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Jeszcze jak
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2014, 21:21
Nie, nie mieszkałabym .
Odpisz
23 maja 2021, 21:18
@Myszkapl: losowe moment
Odpisz
23 maja 2021, 21:20
@EnderKGunner34: Wry
Odpisz
15 września 2020, 15:12
A czy bakterie śpią?
Odpisz
29 września 2014, 22:09
Przepraszam, a jest wi-fi i internet?
Odpisz
30 września 2014, 05:09
@sok930: wi-fi i internet to to samo. -,-
Odpisz
30 września 2014, 07:09
nope to nie to samo internet to sieć globalna natomiast wi fi to bezprzewodowe połączenie w sieci komputerów
Odpisz
30 września 2014, 14:50
Twój durny komentarz wygląda tak: [Totalne bzdury][Kropka][Durna minka której nikt nie lubi]
Odpisz
30 września 2014, 15:36
@Quatum: Internet (skrótowiec od ang. inter-network, dosłownie "między-sieć") – ogólnoświatowa sieć komputerowa, określana również jako sieć sieci[1] ... Wi-Fi (wym. [ˈwaɪfaɪ]) – potoczne określenie zestawu standardów stworzonych do budowy bezprzewodowych sieci komputerowych. Szczególnym zastosowaniem Wi-Fi jest budowanie sieci lokalnych (LAN) opartych na komunikacji radiowej, czyli WLAN. Wikipedia
Odpisz
30 września 2014, 16:10
@Peter_PL: aha ok dzięki za poprawienie mnie. :P
Odpisz
30 września 2014, 16:11
@Quatum: Goń się. -,-
Odpisz
30 września 2014, 16:11
@Artorias: aha
Odpisz
30 września 2014, 17:20
@Artorias: Chyba napisałeś do złego debila :D Miało być do niego nie do mnie.
Odpisz
30 września 2014, 19:49
@Quatum: ups sorki
Odpisz
30 września 2014, 21:40
@Quatum: może chciał napisać to do ciebie żeby dotarło bo ja napisałem to samo tylko w dużym uproszczeniu
Odpisz
5 października 2014, 11:31
@Peter_PL: a może do obu ... sam nie wiem
Odpisz
30 września 2014, 22:12
Tak
Odpisz
30 września 2014, 19:03
why not? Ale musi być szybki internet i ogrzewanie.
Odpisz
30 września 2014, 17:14
tak i nie czy hsiałbym tam mieszkać tak czy mam na to hajs nie
Odpisz
30 września 2014, 15:57
grawitacjo wracaj do domu jesteś pijana
Odpisz
30 września 2014, 14:53
Gdybym miał do wyboru mieszkać tam i nie mieszkać, to bym wolał mieszkać tam. Ale jeszcze bardziej bym wolał mieszkać gdzie indziej. Nawet tu, gdzie teraz.
Odpisz
30 września 2014, 14:49
Jasne że tak :p Ale z kumplami "D
Odpisz
29 września 2014, 21:28
W sumie... czemu nie?
Odpisz
29 września 2014, 22:21
@DeadExtreme: bo klify są podmywane i się niszczą? :P
Odpisz
30 września 2014, 06:59
Wiem o tym... tępy nie jestem.
Odpisz
29 września 2014, 21:05
ale jak by spadł a to by było w USA to By Rekiny Pozarły a wiec nie chcęm tam mieszkać
Odpisz
29 września 2014, 21:12
@MrMinecraftKuba: jezu nie xd Prawda ;p
Odpisz
29 września 2014, 21:16
@MrMinecraftKuba: jakbyś spadł razem z domem to rekiny byłyby najmniejszym z problemów
Odpisz
29 września 2014, 21:21
@TheNaturat: ale mi chodzi jak by było na tarasie
Odpisz
29 września 2014, 21:28
@MrMinecraftKuba: Dom zabiłby Cię w powierzu, przywalił gdybyś był w wodzie, albo utopił.
Odpisz
30 września 2014, 06:56
@Maks2603: Plywałby dom po morzu :d
Odpisz
30 września 2014, 00:27
Nigdy.Uj tam z niszczeniem się klifów, ale jak tam się zamontuje internet?? Przecie to smierc w meczarniach.
Odpisz
29 września 2014, 23:08
ale klif podobny do tego z filmu "Odlot" / "Up"
Odpisz
29 września 2014, 23:03
prawie jak dom Tonego Starka ( PRAWIE)
Odpisz
29 września 2014, 22:50
Ciekawe czy ma szklana podłogę. Jak tak to z wielką chęcią:)
Odpisz