I co, można żyć na kompromisach?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To musiało być męczące
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2025, 10:59
To nie brzmi jak zdrowy związek
Odpisz
27 października 2020, 17:26
ale simp japie**ole
Odpisz
Edytowano - 3 października 2014, 13:43
"Moja prawa ręka wygląda jak u Papaja" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:23
@miszcz: Więcej "D" się nie dało?
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2015, 16:15
Nie wiem, mogę spróbować.
Odpisz
19 lutego 2017, 16:24
@miszcz: Znaczy umarłeś aż 17 razy?
Odpisz
25 marca 2016, 12:09
Odpisz
3 października 2014, 23:44
ajaj i po co mieć taką dziewczyne? no poco chcesz coś to zrobisz to co ona chce
Odpisz
Edytowano - 3 października 2014, 12:54
Z cyklu "jesteś niewolnikiem i idiotą bo przez całe jedyne co robisz to spełnianie życzeń innych i płakanie w internecie", tak? Jeżeli ktoś by autorowi kazał skoczyć przez okno to pewnie też by to zrobił...
Odpisz
3 października 2014, 14:34
@miszcz: Trochę dystansu i poczucia humoru naprawdę pomaga.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2014, 19:15
@ZawiszaMikolow: To raczej ty nie masz dystansu i poczucia humoru, to nawet nie było śmieszne. Jeżeli ten obrazek jest prawdziwy, to autor jest zwykłym niewolnikiem i pozwala sobą rządzić...
Tak naprawdę to on pozwala się wykorzystywać jakiejś osobie i uważa że to śmieszne, NIE NO, NAPRAWDĘ, OSTATNI RAZ TAK SIĘ ŚMIAŁEM GDY SCHODZIŁEM ZE SCHODÓW.
Cytuję komentarz z dołu: "A nie wpadłeś na pomysł, że ta kobieta cię na prawdę nie kocha i pozwalasz sobą rządzić?"
Jeżeli to nie wygląda tak jak autor napisał i zrobił to by było śmiesznie, to ok, ale to nie wygląda śmiesznie w takiej formie tylko żałośnie.
Odpisz
3 października 2014, 17:42
Pogarda takim facetom.
Odpisz
3 października 2014, 16:48
Miałem dać 1, jednak gdy doszedłem do końca zmieniłem zdanie.
Odpisz
3 października 2014, 13:34
zbuntuj się :P
Odpisz
3 października 2014, 14:34
Panie, herezje pan prawisz.
Odpisz
3 października 2014, 16:35
@ZawiszaMikolow: ANARCHIAAAAAAA!!!!!!!
Odpisz
3 października 2014, 15:55
Pantoftarz..
Odpisz
3 października 2014, 16:23
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Wyprzedziłeś mnie...
Odpisz
3 października 2014, 16:29
@darcus: Wybaczysz :C łapaj plusa ;P
Odpisz
3 października 2014, 16:33
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Gdzie tam, tu nie ma czego wybaczać ._.
Odpisz
3 października 2014, 14:58
A nie wpadłeś na pomysł, że ta kobieta cię na prawdę nie kocha i pozwalasz sobą rządzić?
Odpisz
3 października 2014, 14:26
Czego chce? Mam alergie na psy. Wut
Odpisz
3 października 2014, 12:09
ostatnie najlepsze
Odpisz