Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NaziBear

13 marca 2017, 19:27

Polska policja nadal nak***ia traktorami za przestępcami...

Avatar D_DOmAK47

11 listopada 2016, 10:14

Avatar Darwineek

3 października 2014, 13:04

nie wiem czy ktoś pamięta z Szybcy i wściekli 4 (Tokyo Drift) : jeśli jedziesz ponad 300km/h to nawet nie próbują cię gonić ;p nad tym krajem bym się zastanawiał :D

Avatar chudy2

30 lipca 2015, 21:02

@Darwineek: Tokio Drift to 3...

Avatar Darwineek

30 lipca 2015, 22:58

@chudy2: Tak, teraz już dawno wiem. Pomyliłem.

Avatar chudy2

30 lipca 2015, 23:00

@Darwineek: Spoko...

Avatar zygzak11

18 grudnia 2015, 15:33

@Darwineek: 180 km/h...

Avatar biedronka5

23 stycznia 2015, 16:43

1,400,000 dolarów(5,000,000 zł) za astona martina One-77q?!
wole go kupić za 2,000,000 zł w europie...

Avatar TheWall02

16 lipca 2015, 20:01

@biedronka5: eee Euro...

Avatar Mikolero

1 listopada 2014, 11:44

Jestes KUBOSZ gejem

Avatar zielonejablko

5 października 2014, 21:40

Dlatego chce pracować jako policjant w Dubaju

Avatar
Konto usunięte

3 października 2014, 22:39

ale mieli jeszcze bugatti...

Avatar Kornik

Edytowano - 3 października 2014, 20:32

Przyjdzie taki dzień, że tą ropę będą mogli wsadzić sobie w d....e. Dam sobie rękę uciąć że już w gacie robią. Ogniwa paliwowe, wodór, hybrydy, samochody na wodę, elektryczne itd. Jeszcze z 15 lat i ropę tylko w piecu na rozpałkę będziemy używać.

Avatar Mnich1

3 października 2014, 20:14

Nie dziwcie się że policja takimi samochodami jeżdżą bo tam jest ogrom sportowych samochodów. I takich ludzi nie dościgniesz maluchem.

Avatar
Konto usunięte

3 października 2014, 15:34

Aż trudno uwierzyć, że w tym samym kraju kamienuje się kobiety i ścina głowy niewiernym :)

Avatar AdiXiks

3 października 2014, 17:06

Głupi ma szczęście. Arab ma ropę.

Avatar AresXX22

3 października 2014, 13:48

Bo mają Q*wa na to kase! A u nas cały budżet leci do pacanów w sejmie!

Avatar shark2199

3 października 2014, 15:24

@AresXX22: Nie jest tak źle, to przynajmniej nasze pacany.

Avatar mistrzu12pl

3 października 2014, 15:11

jak aventador to przeje**ne :P

Avatar KapitanOczywisty

1 października 2014, 22:17

A i tak ogółem jest jeszcze tam bugatti veyron.

Avatar
Konto usunięte

3 października 2014, 13:20

@KapitanOczywisty: Dziękuję ci Kapitanie Oczywisty!

Avatar Szymon123PL

2 października 2014, 21:04

O.o o.O Takie auta koło siebie to ja tylko w nfs widziałem O.o o.O

Avatar KUBOSZ

Edytowano - 2 października 2014, 21:14

@Szymon123PL: w need for speedzie nie ma astona martina one-77Q i bmw m6 gran coupe

Avatar Szymon123PL

2 października 2014, 21:26

@KUBOSZ: A w nfs world? Nie dali czasami tam tych modeli?

Avatar KUBOSZ

3 października 2014, 06:02

@Szymon123PL: chyba nie

Avatar Sniper02

3 października 2014, 13:10

@Szymon123PL: NFS Shift :P

Avatar
Konto usunięte

3 października 2014, 13:19

@KUBOSZ: Zauważ że NFS ma kilkanaście części...

Avatar
Konto usunięte

3 października 2014, 12:41

A nas na Citroeny nie stać...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie zadzieraj z bobrami

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fergus

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka