Telefon do grania? Pfff...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Ostry ten sędzia
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2015, 15:38
Tylko trochę to dziwne, ale N-Gage było prawdziwym fiaskiem...
Odpisz
24 listopada 2014, 16:09
2003:Je**ny telefon.. no ku*wa! 2014: Oo... Ku*wa taak..2030:o ku*wa technologia wymiata!
Odpisz
14 listopada 2014, 16:26
Ja mam lepsze gry od tego mojego beznadziejnego brata
Odpisz
9 listopada 2014, 19:50
@IronToPikachu321: to ku*wa go rozwal!!
Odpisz
4 października 2014, 19:13
Žodyn ni wspomni o Xperii play. ŽODYN!
Odpisz
Edytowano - 9 października 2014, 16:59
Ja miałem Xperię Play, ale krótko bo model miał uszkodzoną płytę główną, aktualnie mam Xperię S
Odpisz
9 października 2014, 18:09
@ae86trueno: Ja dalej mam ten telefon, działa świetnie.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2014, 15:41
Twoje prośby zostały spełnione!
http://www.obrazki.jeja.pl/109526,jest-tylko-jeden-krol-wsrod.html
Odpisz
10 października 2014, 20:12
@DawidThePlayer: Dokładnie tak!!!!!!
Odpisz
5 października 2014, 14:30
Miałam N-GAGE'a i już tego "gunwa" nie chcę!
Odpisz
4 października 2014, 21:51
N-GAGE! Kochałem to! prawie jak GBA!
Odpisz
4 października 2014, 20:10
2004: Jakbym chciał grać w gry to kupiłbym Gameboya. Jakbym chciał robić zdjęcia to kupiłbym aparat.
2014: ...to już sami sobie dopowiedzcie.
Odpisz
4 października 2014, 19:32
ja wole tą nokie od iphona
Odpisz
4 października 2014, 19:36
@Placekv2: I potem wszyscy zamienili się w żaby i pofrunęli na jednorożcach w stronę Trynkiewicza.
Odpisz
4 października 2014, 19:55
7 maseł ku*vva
Odpisz
4 października 2014, 19:46
Miałem ;]
Odpisz