Cała prawda o nadchodzącym Windowsie 10
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Młodzi gniewni
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2015, 14:01
JA JESTEM TRAGICZNA?!?!
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:49
@Windows_10: dałem strzałkę w górę :)
Odpisz
22 sierpnia 2016, 17:42
@Windows_10: Trzech ludzi się zgadza.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 11:41
@Windows_10: tak
Odpisz
30 września 2016, 21:57
@Windows_10: Trzy razy tak! Dziękujemy!
Odpisz
23 grudnia 2017, 23:42
@Windows_10: nie jesteś
Odpisz
24 grudnia 2017, 08:18
@ul66t55: nagroda za odkopanie takiego starocia
Odpisz
24 grudnia 2017, 11:35
@Windows_10: jej
Odpisz
27 marca 2018, 16:53
@Windows_10: jesteś
Odpisz
9 lutego 2020, 20:23
@Windows_10: pozdrawiam z losowych
Odpisz
29 stycznia 2021, 21:58
@Windows_10: Heeej
Odpisz
18 lutego 2025, 07:10
@Towarzysz777: co wy tam wiecie
Odpisz
8 września 2020, 09:13
Windows 8 tragiczny ale windows 8.1dobry bo z przycisiem start
Odpisz
30 marca 2019, 21:49
Już jest i jest dobry
Odpisz
4 maja 2019, 14:33
@Saaaaasuke: teoretycznie tej 9 nie powinno być więc 10 musiała być dobra a więc następny windows będzie dobry
Odpisz
20 stycznia 2017, 00:25
A ja lubię Windows 8
Pudełko w razie potrzeby.
|_____|
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:23
@Ninani: No jak tak można!
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:32
10 jest okropna
Odpisz
24 marca 2016, 10:38
liczenie według microsoftu 95,98, vista, xp7,8,10. XD
Odpisz
21 lutego 2016, 13:29
oco wam ch*je chodzi ja mam windows 8 i już
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 06:07
Autorze, zapomniałeś o Millenium, Workstation, Server...?
Odpisz
17 lutego 2016, 22:45
@Windows_10: Windows server nie został udostępniony dla zwykłych konsumentów.
Odpisz
18 lutego 2016, 16:16
@Windows10mobile: ale w ogóle w historii powinien być
Odpisz
20 września 2015, 16:16
Ja mam xp :)
Odpisz
3 października 2015, 11:50
@kronim: też tylko że ja mam dual bios
Odpisz
3 października 2015, 12:30
@Fenix12: Chciałbym mieć windowsa 7.
Mój kolega ma microsoft windows95
Odpisz
3 października 2015, 13:59
@kronim: ._.
Odpisz
4 października 2014, 19:20
Ja an to mówię "Syndrom Microsoft" :D
Odpisz
24 lipca 2015, 14:12
@Dark_Dante: Wiesz co? WIndows 9 nie istnieje, czyli z tego czegoś wychodzi że jestem dobra! :-D
Odpisz
24 lipca 2015, 14:14
@Windows_10: Tak długo czekałaś z odpowiedzią...?
Odpisz
24 lipca 2015, 14:30
@Dark_Dante: taaaaaaaaaaaaaaaak
Odpisz
24 lipca 2015, 14:31
@Windows_10: Zmień wreszcie Internet Explorer na coś szybszego
Odpisz
24 lipca 2015, 14:47
@Dark_Dante: Mam Microsoft Edge >:-(
Odpisz
11 czerwca 2015, 06:02
U mnie w chacie każdy ma innego Windowsa...
Odpisz
4 października 2014, 21:26
Piszecie że Windows 8 jest tragiczny, bo to dla was coś kompletnie nowego, i się na tym nie znacie, ja mam go trochę, i jest naprawdę dobry :)
Odpisz
4 października 2014, 21:43
ja uzywalem 5 lat xp potem 3 lata 7 i jak mielm uzywac 8 przez 5 minut to ku*wa nawet filmu odtworzyc nie moglem
Odpisz
8 października 2014, 09:34
@chojnek: Kolejny głupek,który hejtuje system którego nawet nie umie obsługiwać,mam 8 i pół lat i jakoś umiem obsługiwać 8
Odpisz
12 października 2014, 17:54
Uhmm... Nie jestem głupkiem..."7 jest bardziej intuicyjny ...
A po drugie "8 i pół lat"?
Dzieciaczku naucz się pisać najpierw
Odpisz
1 listopada 2014, 09:48
@chojnek: Takto Jest.. jak będzie miał 9 lat to użyje win 10. Win 10 żyje!
Odpisz
20 listopada 2014, 10:54
@NieWidzialny: Prawda :P
Odpisz
11 listopada 2014, 12:15
ja mam Windows 8 i rozpaczam....
Odpisz
5 października 2014, 17:47
kurde jak wyjdzie 10 to wszystkie programy przestaną xp obsługiwać.a z 7 będzie to samo co z xp jak 7 wychodził. :|
Odpisz
Edytowano - 4 października 2014, 21:17
Vista była testowym Windows 7 xd
Odpisz
4 października 2014, 22:58
Dlatego 7 jest dobre, bo to co zrąbali z Viście naprawili. Tak samo z 10. W 8 zapomnieli o starcie to w 10 zwracają.
Odpisz
4 października 2014, 23:10
@KaterinaAlexandrev: wczoraj byłem u kumpla który ma win8 i chciałem sprawdzić jaki ma sprzęt kliknąłem tam gdzie w win7 jest start i takie WHAT THE FUCK!?
Odpisz
4 października 2014, 23:57
racja te menu start i kilka innych rzeczy zje**li nawet nie wiem gdzie jest panel sterowania
Odpisz
Edytowano - 5 października 2014, 12:23
Taka jest prawda, że windows się rozwija jednak jak chce coś więcej zmienić to wychodzą różne błędy i niedoróbki. Jak robią kolejny system to ładnie poprawiają poprzedni, dodają bajery, usprawniają i dopiero wtedy wychodzi fajny system. Taka prawda. Uczę się w technikum na profilu informatycznym i mój nauczyciel powiedział nam kiedyś, że mamy licencje na vistę bo dostaliśmy z jakiegoś projektu ale po obowiązkowym roku wrócili do xp bo już nie dało rady zdzierżyć visty.
Odpisz
5 października 2014, 14:41
ja lubię to cuś w win 8
Odpisz