I co ateiści, zatkao kakao?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Były nóżki, nie ma nóżek
To bilet w jedną stronę skarbie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2014, 15:49
Nie rozumiem jak ma to przekonać ateistów, że bóg istnieje. Według mnie jest to nie możliwe, żeby na statek o takich rozmiarach jak arka, zmieściło się 50 tyś. zwierząt. To jest nie możliwe.
Odpisz
5 października 2014, 16:13
@DeadExtreme: Każdemu musże pisać.. przewził je w pokeballach! (według obrazka)
Odpisz
5 października 2014, 16:27
@DeadExtreme: naukowcy udowodnili,że arka nigdy nie mogła istnieć.Była by za duża jak na tamte czasy,zresztą jak zebrać te zwierzęta
Odpisz
5 października 2014, 16:46
@kawtkawt: Po 1. jeden człowiek (czy tam siedmi) nie da rady zbudować czegoś takiego.
Po 2. Zwierzęta same nie weszły by na arke ot tak (i to z całej planety).
Po 3. Taki statek byłby za mały, żeby przewieźć tyle zwierząt.
Czyli naukowcy mają racje.
Odpisz
5 października 2014, 19:03
@DeadExtreme: i do tego biblia mowi ze sie piep**ymy z rodzina skoro 7 ludzi
Odpisz
5 października 2014, 21:00
@DeadExtreme: mają arka NIE ISTNIEJE
szach mat chrześcijanie
Odpisz
5 października 2014, 21:13
@kawtkawt: Nie rozumiem za bardzo co właśnie napisałaś... "mają arka NIE ISTNIEJE"?
Odpisz
5 października 2014, 21:41
@DeadExtreme: O dzięki, już poprawiam : )
Odpisz
5 października 2014, 21:43
@kawtkawt: *arka NIE ISTNIEJE
szach mat chrześcijanie
Odpisz
5 października 2014, 21:46
@kawtkawt: Nie istniała*
Odpisz
5 października 2014, 21:54
@DeadExtreme: nie ma to jak zerowe poczucie humoru...
Odpisz
Edytowano - 5 października 2014, 22:06
@Sauron: Nie do końca zrozumiałem obrazek, już wiem o co chodzi...
Ale to co ja napisałem nie ma nic związanego z tym czy mam poczucie humoru czy nie.
Odpisz
7 października 2014, 21:03
@DeadExtreme: ojtam,ojtam :)
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:40
@Chrzaszcz_Trzcinowy: heh...
Odpisz
29 kwietnia 2017, 22:15
hehehe.
o kurde ten komentarz mój był z 2014 xD
Odpisz
29 kwietnia 2017, 22:27
@Chrzaszcz_Trzcinowy: wiedziałem, że odpowiedsz mi coś w stylu: nie odpowiadaj na komw sprzed lat xD
Odpisz
5 października 2014, 20:26
Dlatego kocham Boga :)
Odpisz
27 listopada 2014, 10:15
@Niszczyiel: Dlatego, że jakiś debil powypisywał niemożliwe do wykonania głupoty w biblii? O_o
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:40
@gitkolo: za dużo majnkrofta aż przestałeś wierzyć
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:39
a Pokemony to gdzie??? xD
Odpisz
19 października 2014, 18:10
i co z tego obrazka ma wynikać? -_-
Odpisz
6 października 2014, 12:19
czego to ma dowodzić? Te obrazki z głównej to ostatnio masakra :(
Odpisz
5 października 2014, 14:20
A skąd niby wymiary arki...?
Odpisz
6 października 2014, 09:33
@MrocznyWilk: nie czytało się Bibli
Odpisz
5 października 2014, 19:01
to znaczy ze wszyscy sie piep**ymy z rodzina skoro 7 ludzi tylko mogla zabrac ?
Odpisz
5 października 2014, 18:34
Tak i przypadkiem takie same opowieści pojawiają się w mitach Greckich i Perskich(albo mezopotamskich)
Odpisz
5 października 2014, 14:03
jeżeli istniały by pokemony to aż bym na rózaniec chodził :P
Odpisz
5 października 2014, 14:04
@ognistyptak555: Bo istnieją ale tylko chrześcijanie mają do nich dostęp.
Odpisz
5 października 2014, 14:08
@Kubox123456: maureen przybywaj !!! powiedz czy wreszcie jest jakiś sens w byciu chrześcijaninem !
Odpisz
5 października 2014, 15:39
@ognistyptak555: bo widzisz :) bycie katolikiem daje wiele możliwości :D po dziesiatku różańca masz +20 do szczęścia na sprawdzanie, msza św. Daje -25 podatności na pech... Katolicy stosują masę hackow :D
Odpisz
5 października 2014, 17:09
to u mnie nie działa ;-; (przymus)
Odpisz
Edytowano - 5 października 2014, 17:30
@Kubox123456: Nie ma czegoś takiego, nie musisz się zasmucać ;-;
Odpisz
5 października 2014, 17:46
@MrocznyWilk: jesteś ateista i tego nie wiesz
Odpisz
5 października 2014, 17:49
@ognistyptak555: bo to trzeba robić z chęcią i wiarą ;) myślisz że bez Boga taki idiota jak ja miałby średnią 5.4 na koniec roku?! XD
Odpisz
5 października 2014, 17:56
@Kubox123456: wszystkiemu zaprzeczam! >:
Odpisz
5 października 2014, 18:06
@Kubox123456: Tak się składa, że nie jestem.
Odpisz
5 października 2014, 18:17
@MrocznyWilk: czyli wyznajesz Boga bez wyznania jeżeli nie masz pokemona.
Odpisz
5 października 2014, 15:44
To powinno być SZACH-MAT KATOLICY!
Odpisz
5 października 2014, 16:12
@Wojtinio: Nie.. tam jest pokazane że przewoził je w pokeballu..
Odpisz
5 października 2014, 14:44
kto to dodał? na komórce nie widzę ._.
Odpisz
5 października 2014, 14:47
@noszkurnawszystkozajete: Bo nie jest napisane... Admini dodali... -_-
Odpisz
Edytowano - 5 października 2014, 14:50
@MrocznyWilk: na komórce w ogóle nie jest napisane więc wiesz...
Odpisz
5 października 2014, 14:54
@noszkurnawszystkozajete: Tak się składa, że ja też jestem na komórce i wszystko mam napisane...
Odpisz
5 października 2014, 14:56
@MrocznyWilk: Na apce nie pisze
Odpisz
5 października 2014, 16:07
właśnie xD
Odpisz
5 października 2014, 17:33
Trzeba być idiotą żeby (nie wiadomo po kiego grzyba) pobierać jakieś apki skoro jest normalna strona, na której masz wszystko -__- Nie ogranicza możliwości.
Odpisz
5 października 2014, 20:48
@MrocznyWilk: Ale łatwiej się obrazki przegląda.
Odpisz
5 października 2014, 21:04
Ta, ogranicz sobie możliwości dla łatwiejszego przeglądania obrazków... Jak dla mnie, to normalnie banalnie przegląda się obrazki.
Odpisz
6 października 2014, 14:56
@MrocznyWilk: nie ograniczam se możliwości, po prostu na apce wygodniej mi.
Odpisz
5 października 2014, 15:36
szach-ku*wa-mat!
Odpisz
5 października 2014, 14:24
"ponad 50.000 zwierząt", w tym 2 mln owadów? To bardzo "ponad".
Odpisz
5 października 2014, 14:36
@shark2199: 50,000 zwierząt i 2 miliony owadów. Nigdzie nie jest napisane, że w tym 50,000 jest 2 milliony owadufff.
Odpisz
5 października 2014, 15:10
@Kubox123456: Owady należą do królestwa zwierząt więc shark ma racje ;-;.
Odpisz
5 października 2014, 15:12
@Rander: Ludzie także. Po prostu liczono to osobno bo tych owadów jest w luj dużo.
Odpisz
5 października 2014, 15:16
@Kubox123456: Wiem ale shark nadal ma w pewnym sensie racje.
Odpisz
5 października 2014, 15:22
@Kubox123456: Shark ma rację
Odpisz
Edytowano - 5 października 2014, 14:05
Jezeli pochodzimy od adama i ewy to skad sie wzieli czarni? :D
Odpisz
5 października 2014, 14:09
@krzynu: Skąd wiesz, czy nie jeden z nich był czarny ? :O
Odpisz
5 października 2014, 14:10
@Kubox123456: A żółci?
Odpisz
5 października 2014, 14:12
@jacek1s: Pomyłka genetyczna.
Odpisz
5 października 2014, 14:13
@Kubox123456: Pewnie do płodu dostało się żółtko z jajka.
Odpisz
5 października 2014, 14:25
@krzynu: Ludziom żyjącym w Afryce, z powodu wielkich upałów natura dała czarną skórę aby było im tam łatwiej wytrzymać :P
Odpisz
5 października 2014, 14:22
em,nie.raczej nie.
Odpisz