Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To musiało być męczące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2015, 21:28
o my god why?
Odpisz
4 października 2014, 18:05
Ile razy można tłumaczyć, to jest twardsze niż diament !
Odpisz
4 października 2014, 19:05
@PanKtos: Nokia jest twardzsza od samej siebie.
Odpisz
24 lipca 2015, 14:31
@DeadExtreme: racja
Odpisz
11 czerwca 2015, 06:11
:-O :-( :'(
Odpisz
4 października 2014, 18:02
Niech się cieszy że tylko palce.
Odpisz
Edytowano - 4 października 2014, 18:08
@Agent00Kurczak: A skąd wiesz, że tylko ręce? To że jest rentgen tylko z rąk nie znaczy, że nie złamał czegoś innego. Pewnie jak palce złamał to upuścił nokię i połamała wszystko co napotkała na drodze.
Odpisz
4 października 2014, 18:12
@gelo1238: dafuq? Pisałem "palce", czytanie ze zrozumieniem się kłania. Zazwyczaj jak coś trzymasz to trzymasz to przed sobą, jak upuścił zrobiła pewnie dziurę w stolę i wyrwę w podłodze.
Odpisz
4 października 2014, 18:13
@Agent00Kurczak: I w nodze. Widać, że upośledzony.
Odpisz
4 października 2014, 18:14
@gelo1238: o, serio? Masz stopy długie na metr? A z tym upośledzonym to do kogo?
Odpisz
4 października 2014, 18:20
@Agent00Kurczak: Do mnie. PS. jak dałeś sobie łapkę w dół?
Odpisz
4 października 2014, 18:52
@gelo1238: Guza szukasz? Czemu się tak do każdego przypi***alasz?
Odpisz
4 października 2014, 19:50
@jacek1s: Spokojnie. W psychiatruku czasami też przemycą netbocka ;-;
Odpisz
4 października 2014, 19:53
@mozaj: Jestem spokojny.
Odpisz
4 października 2014, 20:28
@gelo1238: oj, chyba ci w rękawach kaftanu szwy popękały.
Odpisz
4 października 2014, 20:30
@gelo1238: Zewrzyj rzyć.
Odpisz
5 października 2014, 12:10
@jacek1s: Bo lubię.
Odpisz
29 grudnia 2014, 17:25
@gelo1238: a bo do lubisz? Kokoszka w internetach. Co?
Odpisz
14 listopada 2014, 16:27
Mój kuzyn jest za**bisty!
Odpisz
5 października 2014, 10:03
robiłem kiedyś tak i nic sobie nie złamałem
Odpisz
5 października 2014, 09:23
Kto ma starą Nokię,strzały w górę,kto iPhona,strzały w dół!
Odpisz
4 października 2014, 19:29
XD
Odpisz