A z kim Ty spędzisz Sylwestra?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Pozdrawiam świetliki
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Drewniany kominek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2012, 23:51
Adorius a może mu sie podobała ta rura?
Odpisz
2 stycznia 2012, 19:11
to chyba walentynki jakies są a nie sylwester
xD
Odpisz
2 stycznia 2012, 09:46
A może on tak najzwyczajnie w świecie się UPIŁ?
Odpisz
1 stycznia 2012, 13:58
Lepsze to niż nic :-)
Odpisz
31 grudnia 2011, 23:12
。☆。* 。☆。
★。\|/。★
Happy New Year!
★。/|\。★
。☆ 。* 。☆。
。* 。★ 。* 。
Odpisz
31 grudnia 2011, 20:15
niezłe hahaha
Odpisz
31 grudnia 2011, 12:00
Facet jest chory psychicznie.
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:57
@Isildur: To, że jakiś koleś robi sobie jaja, nie oznacza że jest chory psychicznie..
Po prostu ma poczucie humoru..
Odpisz
31 grudnia 2011, 12:12
Ja spędzę z mamusią, bo wszyscy zamiast pytać tydzień przed przed sylwestrem to pytają dzień i z tego wychodzi, że nikt nie może przyjść -.-
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:33
Identyko u mnie ,zamiast tydzień 2 przed, to w sylwka ! +
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:31
***e tego sylwestra...
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:23
To się nazywa macać ze ślepym przez ścianę
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:19
POLECAM SERIĘ KSIĄŻEK SNZ (SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ) CZYTAJCIE O SIEROTACH BAUDELARIE I O ZŁYM HRABIM OLAFIE
P.S to jest Spam! Ja spamuję! Ale jaja!
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:07
Ja z stormtropperami :c
Odpisz
31 grudnia 2011, 16:28
yyy...przyjaciółka
Odpisz
31 grudnia 2011, 13:58
a ja spędze sylwestra z kolerzanką :)
Odpisz
31 grudnia 2011, 14:57
@bobi222: Wytłumacz mi tylko, co to jest "koleRZanka"...
Odpisz
31 grudnia 2011, 12:59
z polsatem !!!!!
Odpisz