Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar marcelm50

6 stycznia 2012, 23:51

Adorius a może mu sie podobała ta rura?

Avatar kamykPL

2 stycznia 2012, 19:11

to chyba walentynki jakies są a nie sylwester

xD

Avatar Adorius

2 stycznia 2012, 09:46

A może on tak najzwyczajnie w świecie się UPIŁ?

Avatar MalyMIs

1 stycznia 2012, 13:58

Lepsze to niż nic :-)

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2011, 23:12

。☆。* 。☆。
★。\|/。★
Happy New Year!
★。/|\。★
。☆ 。* 。☆。
。* 。★ 。* 。

Avatar marcin11224

31 grudnia 2011, 20:15

niezłe hahaha

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2011, 12:00

Facet jest chory psychicznie.

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2011, 17:57

@Isildur: To, że jakiś koleś robi sobie jaja, nie oznacza że jest chory psychicznie..
Po prostu ma poczucie humoru..

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2011, 12:12

Ja spędzę z mamusią, bo wszyscy zamiast pytać tydzień przed przed sylwestrem to pytają dzień i z tego wychodzi, że nikt nie może przyjść -.-

Avatar igor9w

31 grudnia 2011, 17:33

Identyko u mnie ,zamiast tydzień 2 przed, to w sylwka ! +

Avatar zatoka

31 grudnia 2011, 17:31

***e tego sylwestra...

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2011, 17:23

To się nazywa macać ze ślepym przez ścianę

Avatar
RhobarIII

31 grudnia 2011, 17:19

POLECAM SERIĘ KSIĄŻEK SNZ (SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ) CZYTAJCIE O SIEROTACH BAUDELARIE I O ZŁYM HRABIM OLAFIE

P.S to jest Spam! Ja spamuję! Ale jaja!

Avatar FD_God

31 grudnia 2011, 17:07

Ja z stormtropperami :c

Avatar bobi222

31 grudnia 2011, 16:28

yyy...przyjaciółka

Avatar bobi222

31 grudnia 2011, 13:58

a ja spędze sylwestra z kolerzanką :)

Avatar chupacabra001

31 grudnia 2011, 14:57

@bobi222: Wytłumacz mi tylko, co to jest "koleRZanka"...

Avatar grubson5022

31 grudnia 2011, 12:59

z polsatem !!!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Pozdrawiam świetliki

Rel

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Drewniany kominek

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka