A z kim Ty spędzisz Sylwestra?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Równi i równiejsi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tacy sami, a ściana między nami
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2012, 23:51
Adorius a może mu sie podobała ta rura?
Odpisz
2 stycznia 2012, 19:11
to chyba walentynki jakies są a nie sylwester
xD
Odpisz
2 stycznia 2012, 09:46
A może on tak najzwyczajnie w świecie się UPIŁ?
Odpisz
1 stycznia 2012, 13:58
Lepsze to niż nic :-)
Odpisz
31 grudnia 2011, 23:12
。☆。* 。☆。
★。\|/。★
Happy New Year!
★。/|\。★
。☆ 。* 。☆。
。* 。★ 。* 。
Odpisz
31 grudnia 2011, 20:15
niezłe hahaha
Odpisz
31 grudnia 2011, 12:00
Facet jest chory psychicznie.
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:57
@Isildur: To, że jakiś koleś robi sobie jaja, nie oznacza że jest chory psychicznie..
Po prostu ma poczucie humoru..
Odpisz
31 grudnia 2011, 12:12
Ja spędzę z mamusią, bo wszyscy zamiast pytać tydzień przed przed sylwestrem to pytają dzień i z tego wychodzi, że nikt nie może przyjść -.-
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:33
Identyko u mnie ,zamiast tydzień 2 przed, to w sylwka ! +
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:31
***e tego sylwestra...
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:23
To się nazywa macać ze ślepym przez ścianę
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:19
POLECAM SERIĘ KSIĄŻEK SNZ (SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ) CZYTAJCIE O SIEROTACH BAUDELARIE I O ZŁYM HRABIM OLAFIE
P.S to jest Spam! Ja spamuję! Ale jaja!
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:07
Ja z stormtropperami :c
Odpisz
31 grudnia 2011, 16:28
yyy...przyjaciółka
Odpisz
31 grudnia 2011, 13:58
a ja spędze sylwestra z kolerzanką :)
Odpisz
31 grudnia 2011, 14:57
@bobi222: Wytłumacz mi tylko, co to jest "koleRZanka"...
Odpisz
31 grudnia 2011, 12:59
z polsatem !!!!!
Odpisz