Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

29 sierpnia 2018, 19:24

Inne komórki nie lubiły niebieskich? Rasiści! Rasiści wszędzie!

Avatar wilsonXcuddyXhouse

28 listopada 2014, 03:26

raczej 3 stadium

Avatar Cylindraspis

6 października 2014, 17:35

A morał z tego taki, że gdyby twoje komóreczki jakimś cudem były gejami nie miałbyś szans na śmierć przez nowotwór. :)

Avatar Mijak

11 października 2014, 18:14

@Cylindraspis: Ale wtedy praworządne komórki także by się nie tworzyły i skończyłbyś jako zygota

Avatar Cylindraspis

12 października 2014, 14:05

@Mijak: A mogło być tak pięknie... A może adopcja?

Avatar Mijak

12 października 2014, 15:47

@Cylindraspis: Gdyby wszystkie komórki były gejami, to od kogo by adoptowały? Choć w sumie... Geje i lesbijki mogliby się rozmnażać. Bez przyjemności, prawdopodobnie wręcz z obrzydzeniem, ale by mogli.

Avatar wiktord1

12 października 2014, 06:06

a potem sie okazało, że żona Komóreczki to meżczyzna. Koniec.

Avatar Ahakochamlol

11 października 2014, 22:48

Kto liczyc ich dzieci?Ja tak!

Avatar Mewtwo1

11 października 2014, 21:17

Poje***e to jest!!!!

Avatar AresXX22

11 października 2014, 19:54

Sad...

Avatar as13zx

11 października 2014, 18:45

Już to na jeja widziałem.

Avatar noszkurnawszystkozajete

11 października 2014, 18:11

DŁUGIE W CH*J.

Avatar fil341

11 października 2014, 18:08

BUUUUUUU ucięty komiks

Avatar michcio007

11 października 2014, 17:39

Jak wesoło jest nowotrorom! :)

Avatar Maks2603

6 października 2014, 21:09

Czyżby nie było?

Avatar
Konto usunięte

11 października 2014, 17:15

@Maks2603: Było...

W poczekalni przed tym jak dodano to na główną.

Avatar gelo1238

11 października 2014, 17:11

Od początku wiedziałem, że ktoś umrze xD

Avatar pieseu

6 października 2014, 21:56

zadługienieczytambogupieigufnianie

Avatar
Konto usunięte

11 października 2014, 17:11

@pieseu: nie nabijesz 400 w dół

Avatar Borealum

6 października 2014, 17:33

***A za długie

Avatar figaro19

6 października 2014, 18:42

@Borealum: Nie uda ci się.

Avatar Borealum

6 października 2014, 20:52

@figaro19: Zapewne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

To się nie może nie udać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Przerwa na herbatkę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka