Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 września 2022, 20:50

Rel

Avatar Foolk_the_cheeseburger

23 kwietnia 2022, 23:39

OK bommer

Avatar wombat_123

30 marca 2022, 11:37

Ok boomer

Avatar Big_Chungus

22 listopada 2019, 21:58

O K
B O O M E R

komentarz obrazkowy

Avatar siemek22

11 października 2014, 17:03

Łe, ebooki to gówno, nie ma jak się zagłębić w lekture bo oczy zaczynają boleć :|

Avatar mozaj

11 października 2014, 17:11

@siemek22: A to czasami nie magnezują sie opiłki żelaza które tworzą litery :D

Avatar Agent00Kurczak

11 października 2014, 17:23

@siemek22: panie, trza iść z technologią! Technologia e-papier, mówi ci to coś? Jasne, lepsze klasyczne, ale takie też dobre, nie musisz wszystkiego dźwigać.

Avatar siemek22

11 października 2014, 17:35

@Agent00Kurczak: Technologia e-papier? co? ;-; ja tam lubię książki i wolę je od ebooków ;|

Avatar Pani_Koza

11 października 2014, 18:02

@Agent00Kurczak: e-papier? I co mam się, niby podcierać smartfonem?

Avatar Omeg12

11 października 2014, 18:43

@mozaj: W prawdziwych e-bookach tak. gorzej jak masz po prostu tablet z wgraną aplikacją.

Avatar Agent00Kurczak

Edytowano - 11 października 2014, 18:44

@Pani_Koza: podcierasz się książką? Gratuluję, wygrałaś* nagrodę Darwina.

Avatar Pani_Koza

12 października 2014, 09:54

@Agent00Kurczak: Pisałam e-papier nie e-książki. O to mi łaziło :)

Avatar Agent00Kurczak

12 października 2014, 09:56

@Pani_Koza: na jedno wychodzi.

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2015, 11:56

@siemek22: Bezbłędna Logika Ebooki Są do d*py

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 10:47

Ja uwielbiam ten zapach papieru i dotyk kartek

Avatar
Konto usunięte

14 października 2014, 20:31

Dużo osób?

Avatar malgi4

12 października 2014, 14:34

ja. ja ich używam

Avatar beton47

12 października 2014, 07:53

ja

Avatar
Konto usunięte

11 października 2014, 19:02

Lel, mam dwa pełne regały ksiązek, jeden to mangi ;-;

Avatar patroboss

11 października 2014, 18:38

normalna książka lepsza ale jeszcze lepszy internet jak chcesz streszczenie

Avatar pati3322

11 października 2014, 17:58

ja ich używam codziennie

Avatar
Konto usunięte

11 października 2014, 17:48

Madżik, niof niof.

Avatar emotikon2001

11 października 2014, 17:27

ja ich używam regularnie (uzależniłem się od nich)

Avatar loloja

11 października 2014, 17:14

ja czytam bardzo dużo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Nie są aż takie pyszne

Rel

Niezniszczalne

Pilne

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka