Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 października 2014, 19:04

18 głosów i nadal 5 buziek. A zaraz jakiś hejter popsuje.

Avatar
Konto usunięte

12 października 2014, 19:10

Jakiś hejter popsuł D:

Avatar
Konto usunięte

12 października 2014, 19:12

I może nim być każdy. Ty, ja, Ravios, Jacek1s, Karton, Kubox...

Avatar Kubox123456

12 października 2014, 19:13

Ktoś mnie wołał ? xd

Avatar
Konto usunięte

12 października 2014, 19:16

@Kubox123456: Ty jesteś jak krwawa Mery. Jak ktoś powie twoje imię pojawiasz się...

Avatar Nyroe

12 października 2014, 19:18

a ja gdzie?...

Avatar
Konto usunięte

12 października 2014, 19:20

@Nyroe: Wiem. Jestem taki zuy.

Avatar Nyroe

12 października 2014, 19:25

pewnie nawet mnie nie znasz :(:(:((:(

Avatar
Konto usunięte

12 października 2014, 19:27

@Nyroe: Znam

Avatar Nyroe

12 października 2014, 19:34

haha :D ... Ej.. ale SKĄD?!

Avatar gelo1238

12 października 2014, 19:34

A ja? Ja też nim jestem.

Avatar WickedHeart

12 października 2014, 20:58

@gelo1238: waszmości godność jest reksio

Avatar
Konto usunięte

12 października 2014, 21:29

ty wypisałeś osoby które pierwsze ci się skojarzył i nagle każdy ( oprócz mnie) chce być w twoim komentarzu

Avatar saskacz

13 października 2014, 09:33

Albo ja, tyle ze ja sie spoznilem ;c

Avatar bylejakbylegdzie

13 października 2014, 15:05

widzę że jeszcze nie jestem aż taki sławny

Avatar Nyroe

13 października 2014, 15:26

@bylejakbylegdzie: jestes, jestes

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 17:15

@Nyroe: Więc:
Myszka, Nyroe, Gelo, Saskacz, Bylejakbylegdzie i pierdylion innych na jeja. Zadowoleni?

Avatar LaysPaprykowe

13 października 2014, 18:48

a gdzie ja? :(

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 18:57

@LaysPaprykowe: I PIERDYLION INNYCH

Avatar Nyroe

13 października 2014, 20:05

haha :D "pierdylion" :D

Avatar Polski322

24 sierpnia 2018, 00:29

@Nyroe: hehe

Avatar gelo1238

5 września 2018, 09:05

@Polski322: kurła co taka moda na odkopy? Miesiąc mnie nie było i same powiadomienia z odkopów xd

Avatar Polski322

5 września 2018, 14:39

@gelo1238: jak mi się nudzi to korzystam z losowych i odpowiadam sobie na komentarze z przeszłości

Avatar Teranert

13 października 2014, 16:02

Ło to ja mam już las na koncie

Avatar popek9001

12 października 2014, 22:03

ide ratować ekosystem >:D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gracz360
Dodane przez: gracz360

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To będzie bolało

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niegrzeczny Oskarek

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka