Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Młodzi gniewni
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2020, 17:11
Eeee... Pepperoni
Odpisz
13 października 2014, 21:58
Gdzie można tą pizze zamówić?
Odpisz
10 lipca 2015, 21:44
@krystian23: jak gdzie? W 'Murrice!
Odpisz
15 października 2014, 16:19
Ciekawe, ile za tą pizzę zapłacił :)
Odpisz
14 października 2014, 09:38
jadlbym
Odpisz
12 października 2014, 19:11
chce poznać gościa który to zje
Odpisz
Edytowano - 12 października 2014, 19:17
@ognistyptak555: no czesc, Wojtek jestem :)
Odpisz
12 października 2014, 19:28
@ognistyptak555: A ja Patryk.
Odpisz
12 października 2014, 19:29
A ja alter ego Patryka, tylko głupsze.
Odpisz
12 października 2014, 19:31
@Nyroe: grubość w pasje ? ile m. kwadratowych żołądka ?
Odpisz
12 października 2014, 19:34
@ognistyptak555: kaloryfer na brzuszku i pojemny zaladek :)
Odpisz
13 października 2014, 10:48
@Nyroe: A ja Bartek, miło poznać :)
Odpisz
13 października 2014, 11:10
@ognistyptak555: A ja Rafał, witam.
Odpisz
13 października 2014, 14:32
@KoziLowca: mi rozwniez, to co tam Bartek u ciebie? wszystko dobrze? pochwal sie co z wdż dostałes :)
Odpisz
13 października 2014, 15:58
@Nyroe: z wdż ? minusowe punkty za jedzenie ;D
Odpisz
13 października 2014, 20:04
@KoziLowca: haha :D
Odpisz
12 października 2014, 19:33
Ale mało dodatków ;/
Odpisz
12 października 2014, 21:21
@Juli826: Jest ser... dla niego wystarczy :P
Odpisz
13 października 2014, 07:47
@DeadExtreme: I sallami widac na tych dalszych kawalkach bliżej niego
Odpisz
13 października 2014, 16:14
@DeadExtreme: XD ♥
Odpisz
12 października 2014, 21:50
*Q*
Odpisz
12 października 2014, 20:54
*_*
Odpisz
12 października 2014, 20:32
Jadłabym :D
Odpisz
12 października 2014, 20:22
Moja ulubiona <3
Odpisz
12 października 2014, 19:46
Mój też
Odpisz
12 października 2014, 19:12
Jadłbym
Odpisz
12 października 2014, 19:01
Bez żadnego sosu ? Blee
Odpisz
12 października 2014, 19:04
Człeku, trzeba by ciężarówkę tego sosu...
Odpisz
12 października 2014, 19:04
To się da przeboleć :P Gorzej że nie ma żadnych dodatków, przynajmniej w połowie tej pizzy bo na drugiej połowie widzę coś więcej niż tylko ser ;P
Odpisz
12 października 2014, 19:06
@iger3: Bo na drugą połowę pewnie peperoni zabrakło. Chociaż jak dla mnie lepiej xd
Odpisz