Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przypałowo
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2018, 07:23
zostałaby mi jedna nerka
Odpisz
10 maja 2018, 14:50
kupilem 6s za 2200???
Odpisz
5 maja 2016, 23:59
Taki zasadniczy problem
To nie jest iPhone 6 ponieważ taki iPhone jak na zdjęciu nie istnieje
Odpisz
30 marca 2018, 11:11
@Adgos: dokładnie
Odpisz
8 listopada 2015, 14:24
3000-15=2985 :D
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:27
Nie warto wymieniać iPhona na kominiarkę.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 00:42
Kominiarka ma na imię Igor. Igor-Ajgor Iphone-Ajfon
Odpisz
17 października 2014, 20:08
Chwila moment... w kominiarkach chodzą przestępcy, czyli też gw**ciciele, czyli seks, czyli zapłodnienie, czyli in vitro, czyli to jest przeciwko kościołowi. Ale chwila! Gdyby od słowa ''kościół'' odjąć 4 litery od końca zostaną trzy. HALF LIFE 3 POTWIERDZONY!
Odpisz
17 października 2014, 17:35
kominiarka 15 zł i phone 3000zł pobyt w więzieniu bezcenne
Odpisz
14 października 2014, 13:03
3000-15=2985 Odp: Kominiarka jest tańsza o 2985 zł/ iPhone 6 jest droższy o 2985 zł
Odpisz
14 października 2014, 13:24
@Chrzaszcz_Trzcinowy: A zakup kominiarki pozwoli nam zdobyć kilka Iphonów. Gdzie ta równorzędna wymiana, co?
Odpisz
14 października 2014, 16:28
@dustin2001: To nie FMA
Odpisz
14 października 2014, 18:40
Do mnie się odnosi równorzędna wymiana.
Odpisz
14 października 2014, 21:38
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Podoba mi sie twoj tok rozumowania ;-)
Odpisz
15 października 2014, 15:05
@Ahakochamlol: Mi też sie podoba XD
Odpisz
15 października 2014, 17:53
@dustin2001: Ta,tylko,że mogą rozpoznać cię po odciskach. I co? I idziesz do pierdla!
Odpisz
15 października 2014, 21:39
@Diament2222: Masz rację dodatkę 2x15 zł.
Odpisz
14 października 2014, 13:08
Nie chciałbym ajfona nawet za darmo.
Odpisz
14 października 2014, 13:47
@Ant_1984: a kto by chciał?
Odpisz
14 października 2014, 13:57
@noszkurnawszystkozajete: Ja bym chcial za darmo. Bo sprzedalbym na allegro
Odpisz
14 października 2014, 14:37
@PLacek11: A kto by kupił O_o
Odpisz
14 października 2014, 14:46
Zdziwisz się, ja bym wziął nawet za 1000 zł, zawsze znajdzię ktoś kto będzie chciał/
Odpisz
14 października 2014, 15:57
@siemek22: No to się zdziwie :{
Odpisz
14 października 2014, 16:26
Swaggersi
Odpisz
14 października 2014, 19:31
<3
Odpisz
14 października 2014, 16:38
IPhone ----> 6 <----
3 <-- 000 złotych
6-3=3
HALF LIFE 3 CONFIRMED
Odpisz
14 października 2014, 13:08
3000+15=3015
Jeśli kupisz kominiarkę i iPhona wyjdzie ci 3015zł xD
Odpisz
14 października 2014, 13:31
@selgia: kominiarka się sprzeda bo wstyd się z tym pokazać
Odpisz
14 października 2014, 15:28
@TheWitekDC: Najlepiej jeszcze przejść operacje plastyczną bo a nóż ktoś cię jeszcze rozpozna xD
Odpisz
14 października 2014, 15:24
Dobra modelina= ok. 10 zł.
Odpisz
14 października 2014, 14:40
15 zł +lata więzienia to takie nic więc taniocha:-/
Odpisz
14 października 2014, 13:27
Kurna, połowę zrobiłem, ale dalej już nie umie. Wychodzi mi kwadrat paraboli przez 2. Chyba źle pomnożyłem sumy pierwiastków rzeczywistych.
Odpisz
14 października 2014, 13:35
@Mozgowiec: chyba chciałeś powiedzieć kwadrat paraboli przez 3.
Odpisz
14 października 2014, 14:05
@LOLGIRL: No tak. Masz racje :|
Odpisz
14 października 2014, 14:10
@Mozgowiec: wyjdzie 573368,477659085468 <55
Odpisz