Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JakePies

22 listopada 2018, 22:59

Niemcom powinna wystarczyć Wizna 40:1.

Avatar Predator_PL

4 marca 2017, 18:37

@KontoUsunięte: rozumiem niemcy byli źli ale trzeba powiedzieć że było kilku dobrych nazistów a dokładniej typów co chcieli zamach na tego ch*ja z wąsem zrobić szkoda że nie wyszło

Avatar ArabVegeta

15 listopada 2016, 19:57

Hłe Hłe

Avatar Predator_PL

9 października 2016, 22:27

Niemcy przegrali... czemu? BO NIEMCY ZAWSZE PRZEGRYWAJĄ!! kurde bitwa pod grunwaldem WIELKA WSPANIAŁA NIEPOKONANA ARMIA ZAKONU spier**laj kur*a kto wygrał? POLSKA i trzeba dodać że niemcy były też trochę... jeb**ęte a raczej hitler rozpoczynając 2WŚ po przegranej 1WŚ jeszcze raz chcieli w dupę dostać? GOD PLZ

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 stycznia 2016, 11:41

Ponieważ są lepsi i tyle........... A to samo pytanie jak 3 albo 4 do 5 [2 Wojna Światowa , 1 Wojna Światowa , Okupacja Rosyjsko-Austriacko-Niemiecka] razy odzyskała niepodległość -_- Po prostu są lepsi [to nie rasizm nie czepiać się]

Avatar Pan_Bagietka

14 października 2014, 21:40

A teraz remisują ze Szkocją 1:1 ???!!!

Avatar keitel

14 października 2014, 18:27

Nie o takie Niemcy walczył!

Avatar
Konto usunięte

14 października 2014, 14:35

bo Polska jest fajna a Niemcy przeciwnie pozdrawiam wszystkich Polaków

Avatar siemek22

14 października 2014, 14:44

Czym określasz stopień fajnośći? Człowiek to człowiek, czy to Niemiec, Polak czy Rosjanin. Nie ma już sensu pałać do wszystkich Niemców nienawiścią bo jakiś debil sobie przyjechał z Austrii i rozpoczął wojne. Obecni obywatele Niemiec się tego wstydzą, no ale kilku nazioli się zawsze znajdzie, i to w każdym kraju.

Avatar jacek1s

14 października 2014, 15:34

Typowy anonimowy patriota :D

Avatar lunka1

2 grudnia 2014, 13:42

dzienki XD

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 20:11

Bo Tusk opuścił Polske! to i szczęście się do nas uśmiecha.

Avatar jacek1s

13 października 2014, 20:18

Ta, my tu balujemy bo Polska wygrała, a on zapi***ala. Role się odwróciły jak widać :P

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 20:20

@jacek1s: Co krwa? ;-; On teraz zarabia więcej niż wcześniej i już zupełnie nie musi nic robić xD

Avatar jacek1s

13 października 2014, 20:21

Musi zapi***alać... Nie to co w Polsce było :P

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 20:23

@jacek1s: Piep**enie w tym Europarlamencie tak na prawdę nic nie ma do roboty a ci Unioposłowie zarabiają jeszcze więcej niż zwykli a nawet angola nie muszą znać...

Avatar jacek1s

13 października 2014, 20:27

Ta... Na pewno za byle siedzenie i ch*ja robienie by mu tyle płacili...

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 20:31

@jacek1s: Jego rządy będą marionetkowe z resztą jak to było w RP.
Za sznurki będzie pociągać Merkel:>

Avatar jacek1s

13 października 2014, 20:32

Merkel to on ku*wa będzie sobie dosypywał do herbaty :/

Avatar
Konto usunięte

14 października 2014, 14:12

@jacek1s: hahahah :D Niemcy rządzą całą Europą a z pomocą tuska Polska rozsypie się jeszcze szybciej :) lub rosja ją rozsypie...

To wszystko było zaplanowane... niemcy wyniosły tuska na szczyt a on wzamian rozpie**olił cały kraj i zrobił z Polaków służących zachodu... a i jeszcze się nadarzyła super okazja by zrobić z nas arcywroga rosji... i gdy już lud go zaczął nienawidzić, zaczął żądać jego krwi angela zabrała go z tonącego okrętu i umieściła w brukseli gdzie ani rosja ani polska go nie dorwie...

Avatar bylejakbylegdzie

14 października 2014, 14:20

służącymi zachodu jesteśmy od 2004 roku czyli od kiedy polska rozwaliła swoją gospodarkę

Avatar Hank1212

14 października 2014, 14:14

Serio...

Avatar Flawless

Edytowano - 13 października 2014, 22:10

Dla Niemców trza załatwić grubego na budę :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar krolok1875
Dodane przez: krolok1875

Angielskie śmieszki

To się nie może nie udać

Ostry ten sędzia

To będzie bolało

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka