Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2018, 22:59
Niemcom powinna wystarczyć Wizna 40:1.
Odpisz
4 marca 2017, 18:37
@KontoUsunięte: rozumiem niemcy byli źli ale trzeba powiedzieć że było kilku dobrych nazistów a dokładniej typów co chcieli zamach na tego ch*ja z wąsem zrobić szkoda że nie wyszło
Odpisz
15 listopada 2016, 19:57
Hłe Hłe
Odpisz
9 października 2016, 22:27
Niemcy przegrali... czemu? BO NIEMCY ZAWSZE PRZEGRYWAJĄ!! kurde bitwa pod grunwaldem WIELKA WSPANIAŁA NIEPOKONANA ARMIA ZAKONU spier**laj kur*a kto wygrał? POLSKA i trzeba dodać że niemcy były też trochę... jeb**ęte a raczej hitler rozpoczynając 2WŚ po przegranej 1WŚ jeszcze raz chcieli w dupę dostać? GOD PLZ
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2016, 11:41
Ponieważ są lepsi i tyle........... A to samo pytanie jak 3 albo 4 do 5 [2 Wojna Światowa , 1 Wojna Światowa , Okupacja Rosyjsko-Austriacko-Niemiecka] razy odzyskała niepodległość -_- Po prostu są lepsi [to nie rasizm nie czepiać się]
Odpisz
14 października 2014, 21:40
A teraz remisują ze Szkocją 1:1 ???!!!
Odpisz
14 października 2014, 18:27
Nie o takie Niemcy walczył!
Odpisz
14 października 2014, 14:35
bo Polska jest fajna a Niemcy przeciwnie pozdrawiam wszystkich Polaków
Odpisz
14 października 2014, 14:44
Czym określasz stopień fajnośći? Człowiek to człowiek, czy to Niemiec, Polak czy Rosjanin. Nie ma już sensu pałać do wszystkich Niemców nienawiścią bo jakiś debil sobie przyjechał z Austrii i rozpoczął wojne. Obecni obywatele Niemiec się tego wstydzą, no ale kilku nazioli się zawsze znajdzie, i to w każdym kraju.
Odpisz
14 października 2014, 15:34
Typowy anonimowy patriota :D
Odpisz
2 grudnia 2014, 13:42
dzienki XD
Odpisz
13 października 2014, 20:11
Bo Tusk opuścił Polske! to i szczęście się do nas uśmiecha.
Odpisz
13 października 2014, 20:18
Ta, my tu balujemy bo Polska wygrała, a on zapi***ala. Role się odwróciły jak widać :P
Odpisz
13 października 2014, 20:20
@jacek1s: Co krwa? ;-; On teraz zarabia więcej niż wcześniej i już zupełnie nie musi nic robić xD
Odpisz
13 października 2014, 20:21
Musi zapi***alać... Nie to co w Polsce było :P
Odpisz
13 października 2014, 20:23
@jacek1s: Piep**enie w tym Europarlamencie tak na prawdę nic nie ma do roboty a ci Unioposłowie zarabiają jeszcze więcej niż zwykli a nawet angola nie muszą znać...
Odpisz
13 października 2014, 20:27
Ta... Na pewno za byle siedzenie i ch*ja robienie by mu tyle płacili...
Odpisz
13 października 2014, 20:31
@jacek1s: Jego rządy będą marionetkowe z resztą jak to było w RP.
Za sznurki będzie pociągać Merkel:>
Odpisz
13 października 2014, 20:32
Merkel to on ku*wa będzie sobie dosypywał do herbaty :/
Odpisz
14 października 2014, 14:12
@jacek1s: hahahah :D Niemcy rządzą całą Europą a z pomocą tuska Polska rozsypie się jeszcze szybciej :) lub rosja ją rozsypie...
To wszystko było zaplanowane... niemcy wyniosły tuska na szczyt a on wzamian rozpie**olił cały kraj i zrobił z Polaków służących zachodu... a i jeszcze się nadarzyła super okazja by zrobić z nas arcywroga rosji... i gdy już lud go zaczął nienawidzić, zaczął żądać jego krwi angela zabrała go z tonącego okrętu i umieściła w brukseli gdzie ani rosja ani polska go nie dorwie...
Odpisz
14 października 2014, 14:20
służącymi zachodu jesteśmy od 2004 roku czyli od kiedy polska rozwaliła swoją gospodarkę
Odpisz
14 października 2014, 14:14
Serio...
Odpisz
Edytowano - 13 października 2014, 22:10
Dla Niemców trza załatwić grubego na budę :D
Odpisz