Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2020, 14:29
Walić koronawirusa
Odpisz
29 lutego 2020, 07:36
Coronawirus pozdrawia
Odpisz
27 czerwca 2018, 20:20
@KontoUsunięte: powiadomienie w abonamencie za 10 dolarów mahudżańskich
Odpisz
13 października 2014, 23:13
je*** ebole , wypija carlsberga
Odpisz
13 października 2014, 19:56
Ebola już w polscie... I co dalej?
...
Islandia!
Odpisz
12 października 2014, 16:01
Ciekawe jak to pije...
Odpisz
12 października 2014, 16:10
@gelo1238: Przez słomkę... xd
Odpisz
12 października 2014, 16:27
@gelo1238: Siła woli :P
Odpisz
12 października 2014, 16:44
@jacek1s: Przez słomkę to co najwyżej może sobie mózg wyssać. xD
Odpisz
12 października 2014, 17:02
@gelo1238: Gdyby trzymał to tak jak trzyma na zdjęciu to piwo by zamarzło a może nawet butelka by pękła :P
Odpisz
12 października 2014, 17:26
@jacek1s: Butelka wybuchnie gdy ją weźmiesz do próżni.
Odpisz
12 października 2014, 17:39
@gelo1238: Czyli tak jak podejrzewałem :P
Odpisz
13 października 2014, 08:50
@gelo1238: Nie, jeśli jest otwarta;p
Odpisz
13 października 2014, 08:51
@gelo1238: Przez fagocytozę :D
Odpisz
13 października 2014, 15:03
@MruczekV: Jeśli bedzie za duże cisnienie o wbuchnie (*ja jepie klawiaura mi sie popsula)
Odpisz
13 października 2014, 09:17
Okazuje sie Że jest nosicielem eboly
Epick Fail :D
Odpisz
12 października 2014, 19:27
Piep**yć ziemię
Odpisz
12 października 2014, 16:48
A potem okazało się, że jest nosicielem XD
Odpisz
12 października 2014, 16:29
Ja tu jednej rzeczy nie rozumiem...
Dlaczego BEZALKOHOLOWE?
Odpisz
12 października 2014, 20:32
@kamil77: Carlsberg z białą obwódką na dole etykiety jest bezalkoholowy jakby ktoś nie wiedział -_-
Odpisz
12 października 2014, 16:12
Emm... Co to ebola?
Odpisz
12 października 2014, 16:19
@kajtekk: Wirus jabola to jak się za dużo napijesz alkoholu a potem wylądujesz na księżycu z piwem i bólem głowy dolnej.
Odpisz
12 października 2014, 16:20
@kajtekk: Troll czy idiota?
Odpisz
12 października 2014, 16:25
@Maks2603: Może po prostu o tym nie wiedział , miał ważniejsze sprawy...
I tak wnioskując ktoś kto nie codziennie używa internetu/telewizora to od razu idiota?
Odpisz
12 października 2014, 16:32
@kajtekk: Choroba
Odpisz
12 października 2014, 16:35
@kajtekk: coś co może zrobić apokalipsie zombi (podobno) :) *cieszy się że jest ognistym ptakiem*
Odpisz
12 października 2014, 16:54
@Rander: Ale ta sprawa jest już od paru miesięcy. Poza tym o takim zagrożeniu powinno się wiedzieć. Mógł też sobie wpisać w internecie i zobaczyć.
Odpisz
12 października 2014, 17:23
@Maks2603: I tak odrazu mówisz na niego idiota.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2014, 18:41
@DeadExtreme: Ale jaka choroba? Śmiertelna czy co?
Odpisz
12 października 2014, 19:23
@kajtekk: Z tego co wiem to: Tak jest śmiertelna, ale umiera ok 66% zarażonych... nie wiem dokładnie na czym polega, ale chyba na tym, że krew wypływa ci z oczu,nosa,uszu... (z każdego "otworu" w ciele)
Odpisz
12 października 2014, 20:38
@DeadExtreme: Nawet żdupy ?.-.
Odpisz
12 października 2014, 20:39
Chyba tak... nie znam się.
Odpisz
12 października 2014, 20:45
@DeadExtreme: Brrrrr...
Odpisz
12 października 2014, 20:46
@DeadExtreme: Nie nie nie to są: wymioty, biegunka bardzo wysoka gorączka i wielkie odwodnienie. Umieranie w cierpieniach
Odpisz
12 października 2014, 20:50
@Mr_Limonka: Aaa... jak już mówiłem nie znam się... wiem, że taka choroba jak ja opisywałem istnieje/istniała być może to cholera albo dżuma...
Odpisz
12 października 2014, 20:59
@DeadExtreme: O ku*wa jaka ochyda... Moji koledzy gadali o tym, że jak hiszpani się do polski przeprowadzą to polacy też będą nią skarzeni.
Odpisz
12 października 2014, 21:01
@kajtekk: Dyskusja LVL: Hardkor, Pijany Hardkor.
Odpisz
13 października 2014, 00:07
@kajtekk: tylko u 3 hiszpanów wykryto tą chorobę a poza tym nigdzie ich nie puszczą
Odpisz
13 października 2014, 07:34
@DeadExtreme: A i jeśli ci chodziło o gorączkę krwotoczną znaczy że trochę krwi może zarazić ponad 1000 osób
Odpisz
Edytowano - 13 października 2014, 07:38
@kajtekk: no to jest możliwe bo polacy lubią jechać do Hiszpanii więc jeszcze trochę się rozprowadzi u nich to Środkowa Europa może być zarażona
Odpisz
13 października 2014, 07:41
@DeadExtreme: A choroba którą opisałaś/eś to krwotok wewnętrzny.
PS: Sorki że się rozpisałem
Odpisz
13 października 2014, 14:27
@kajtekk: Ej no ku*wa, serio już nikt niech nie pisze nic, już rozumiem nie chce mieć ok. 80 powiadomień!
Odpisz
14 października 2014, 23:32
@kajtekk: Coś mówiłeś? :D
Odpisz