A co jeśli dostałem list od Hogwartu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie idź!
Płać pan
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2022, 17:16
Nie lubię książki Harry Potter
Odpisz
11 października 2014, 12:56
Czytałeś ty chociaż książkę? Potem dostawał tyle listów, że musieli chyba wyłapać wszystkie sowy żeby je dostarczyć
Odpisz
11 października 2014, 15:31
Jakby się tak czepiać, to i tak by do mnie listy nie doszły, bo Hogwart był szkołą tylko dla Brytyjczyków. Ciekawe czy jest jakaś słowiańska szkoła magii...
Odpisz
12 października 2014, 00:06
nawet na filmie jest ładny spam po zniszczeniu pierwszego listu
Odpisz
13 października 2014, 14:57
@Myszkapl: Były jeszcze dwie szkoły, jak dobrze pamiętam to ruska i francuska czy coś takiego.
Odpisz
13 października 2014, 16:28
Nie, Durmstrang był dla Skandynawów, choć cześć była z np. Bułgarii. No i te Hogwart, Beauxbatons i Durmstrang to są trzy największe europejskie szkoły, ale może ich być więcej.
Odpisz
Edytowano - 13 października 2014, 21:09
@Myszkapl: J.K w jakimś wywiadzie mówiła, że w Europie są tylko trzy "główne" uniwersytety. Te które podałeś. Na innych kontynentach też jest kilka uniwersytetów, m. in. w Salem (USA). A o ile się nie mylę to do Hogvartu też Irlandczycy mogli iść. Sama mówiła, że w każdym kraju jest ministerstwo magii(tajne -czyli też w Polsce) ale już nie zdracidzła, jak u nas się uczą magi .__. prawdopodobnie w domu, albo w Krakowie jakiś uniwerytet jest dla czrodziejów ...
Odpisz
14 października 2014, 07:56
@PanKtos: O. Salem. ;-;
Odpisz
14 października 2014, 08:57
@PanKtos: Może być w Krakowie? W takim razie:
Odpisz
14 października 2014, 11:55
@PanKtos: Wg mnie, najprędzej taka szkoła znajdowałaby się niedaleko Łysicy, na terenie świętokrzyskim. Łysica słynie z opowieści o czarownicach które tam przybywały, więc wiadomo czy tam nie ma? Może coś niedaleko Świętego Krzyża??
Odpisz
14 października 2014, 14:22
@PanKtos: Nie dziwne, żenie dostajemy listów, jeśli nasze ministerstwo magii jest takie jak każde inne.
Odpisz
14 października 2014, 20:17
Tylko że Harry to był "wyjątkowy przypadek". Nie sądzę, żeby każdemu dzieciakowi wysyłali tyle listów.
Odpisz
2 listopada 2015, 01:14
@Myszkapl: na pewno jest w końcu w ksiazce było poświęconych parę zdań magicznej stronie Polski ( chyba, że to tylko wymysł tłumacza )
Odpisz
26 stycznia 2022, 17:14
@Myszkapl: Wiedźmińska szkoła
Odpisz
14 października 2014, 11:52
Też miałam takie przeczucie. Ale zdałam sobie sprawę że jak już to nie dostawałabym listów z Hogwartu, tylko z jakiejś polskiej szkoły magii,. Najprawdopodobniej gdzieś tu na Łysicy, teren świętokrzyski słynie z opowieści o czarownicach. Więc bym miała blisko ♥♥. Po za tym - nigdy nie wiadomo w którym wieku mogą mnie wziąść do tej szkoły magii.
Odpisz
14 października 2014, 08:57
ja pierdziele co wy się tak podniecacie tym HP? ._.
Odpisz
10 października 2014, 16:15
ale hogwart wali spamy
Odpisz
13 października 2014, 22:36
@Shadow_blade: Drżyj. I smaż się w piekle.
Odpisz
13 października 2014, 23:04
@Shadow_blade: Dzięki, ukradłeś mi komentarz.
Odpisz
13 października 2014, 21:31
Całe życie w kłamstwie.
Odpisz
13 października 2014, 21:56
@Szymon123PL: Dokładnie tak xDDD
Odpisz
13 października 2014, 21:29
To dupa xD
Odpisz