LOLicja już ma Twoje namiary!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Papierowa szkoła posting
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2017, 13:37
O lol
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2016, 18:38
Może grał w LoLa?
Odpisz
14 lutego 2015, 19:21
ale lol głupia LOLicjia UCIEKAM NOOBY LOLICJOWE!
Odpisz
17 października 2014, 15:47
lol?
Odpisz
17 października 2014, 15:49
@Rander:
Wykryto nieuzasadnione
nadużycie słowa "LOL".
Twoja lokalizacja i adres
IP zostały przekazane
oficerom LOLicji
do sprawdzenia.
Odpisz
17 października 2014, 15:51
eeee lol?
Odpisz
Edytowano - 17 października 2014, 15:54
@Rander: Wykryto nieuzasadnione
nadużycie słowa "LOL".
Twoja lokalizacja i adres
IP zostały przekazane
oficerom LOLicji
do sprawdzenia.
Odpisz
17 października 2014, 15:57
he he he...he he he
(w myślach lol?)
Odpisz
17 października 2014, 15:57
cLoOśL (czytaj wielkie litery)
Odpisz
17 października 2014, 15:58
@Mati129:
Wykryto nieuzasadnione
nadużycie słowa "LOL".
Twoja lokalizacja i adres
IP zostały przekazane
oficerom LOLicji
do sprawdzenia.
Odpisz
10 grudnia 2014, 19:21
LOL! Wat?
Odpisz
14 grudnia 2014, 20:47
przestaniesz spamić
Odpisz
15 grudnia 2014, 07:36
Może...
Odpisz
15 grudnia 2014, 07:44
Wykryto nieuzasadnione
nadużycie słowa "LOL".
Twoja lokalizacja i adres
IP zostały przekazane
oficerom LOLicji
do sprawdzenia.
Odpisz
15 grudnia 2014, 07:45
@Rander: Bardzo szybko, ale:
Nie wykryto nieuzasadnionego
nadużycia słowa "LOL".
Twoja lokalizacja i adres
IP nie zostały przekazane
oficerom LOLicji
do sprawdzenia.
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2014, 15:34
O lol , używacie expLOLera? LOOOL
Odpisz
29 grudnia 2014, 08:38
@Rander: ja to nazywam exploder
Odpisz
14 grudnia 2014, 20:46
lol to jest zajefajne lol lol olol
Odpisz
17 października 2014, 21:10
lolicja mnie zaatakuje??? LOL
LOL
LOL
LOL
LOL
LOL
LOL
Odpisz
17 października 2014, 18:17
LlOoLl
Odpisz
17 października 2014, 15:59
Nie ma to, jak spamić i nie dostawać strzałek w dół ;)
Odpisz
17 października 2014, 16:02
Zaraz wejdą spinacze dup i będą pisać "Teraz wszyscy idioci będą pisać "lol" "
P.S robię cudzysłów w cudzysłowie :O
Odpisz
17 października 2014, 16:02
@Rander: " " " "
Odpisz
17 października 2014, 17:38
Już dostałeś
Odpisz
17 października 2014, 17:51
@Mati129: ;<
Odpisz
17 października 2014, 16:23
LOL
Odpisz
17 października 2014, 16:12
LOL (albo DOTA .-.)
Odpisz
17 października 2014, 15:50
LOL XDXDXDXDXDXD :P
Odpisz
17 października 2014, 16:00
@Mati129:
Wykryto nieuzasadnione
nadużycie słowa "LOL".
Twoja lokalizacja i adres
IP zostały przekazane
oficerom LOLicji
do sprawdzenia.
Odpisz
17 października 2014, 15:51
LOL :D
Odpisz
17 października 2014, 16:00
@iker159: Wykryto nieuzasadnione
nadużycie słowa "LOL".
Twoja lokalizacja i adres
IP zostały przekazane
oficerom LOLicji
do sprawdzenia.
Odpisz
17 października 2014, 15:44
LOL xD
Odpisz
17 października 2014, 15:48
@lili200411:
Wykryto nieuzasadnione
nadużycie słowa "LOL".
Twoja lokalizacja i adres
IP zostały przekazane
oficerom LOLicji
do sprawdzenia.
Odpisz
17 października 2014, 15:53
No na pewno :D
Odpisz