Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar naho_saenoki

19 października 2014, 21:36

można?można!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Archeologwinternetach

17 czerwca 2016, 10:56

@legend77: Ale nie można pisać "m o s z n a" i "m o r z n a"

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 14:18

@naho_saenoki: MOŻN4? MORZN4.

Avatar Heronek1287

29 marca 2015, 12:44

Przyznaję się, że jak byłem mały to też tak grałem, na szczęście z tego wyrosłem

Avatar Misiakasia

4 grudnia 2014, 10:42

Ja jestem leworeczna i tak gram =)

Avatar
lola29

26 grudnia 2014, 17:04

@Misiakasia: a wiesz że możesz zmienić str myszki na biurku i w opcjach zmienić przyciski myszy

Avatar Marvos

19 października 2014, 21:25

Leworęczni tak grają.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar igor_rysiek

21 października 2014, 20:11

@Szymon2410: sorry pomyliłem komentarze :)

Avatar frytki112

25 października 2014, 21:34

@Marvos: to samo chciałem powiedzieć

Avatar sabre

19 października 2014, 22:35

Farming Simulator xD

Avatar
Konto usunięte

20 października 2014, 16:05

@sabre: 2011

Avatar igor_rysiek

Edytowano - 20 października 2014, 18:29

masz farming simulator 2013 ?

Avatar
Konto usunięte

21 października 2014, 15:04

@igor_rysiek: Nie.

Avatar frazeologizm

20 października 2014, 19:30

No co zrobisz ? Nic nie zrobisz.

Avatar ozi12

20 października 2014, 19:03

ja czasami gram gdy można grać tylko strzałeczkami

Avatar
Konto usunięte

29 października 2014, 17:43

@ozi12: o co chodzi w twoim komentarzu?

Avatar ozi12

29 października 2014, 23:15

a twoim

Avatar
Konto usunięte

30 października 2014, 07:32

@ozi12: czy chodzi o to że grasz tylko gdy można strzałkami?

Avatar ozi12

30 października 2014, 16:09

nie, gram tak gdy właśnie nie można grać wasd a trzeba strzałkami

Avatar jarek200211

20 października 2014, 16:50

Bo ja nie o_o

Avatar xCroppas

20 października 2014, 15:46

*simulejtor

Avatar xCroppas

20 października 2014, 15:45

To je farming simalejtor tam można nawet grać stojąc na głowie xD

Avatar Dark_Dante

20 października 2014, 12:29

Może leworęczny a nie wpadł na to że myszkę da się przesunąć na drugą stronę kompa?

Avatar Dark123456

20 października 2014, 01:04

Miałem kiedyś kolege który grał tak samo ._.

Avatar VanQuisch

Edytowano - 20 października 2014, 00:23

Mnie bardziej ciekawi co tam robi otwieracz do piwa?

Avatar Mnich1

20 października 2014, 00:49

@VanQuisch: Nie chcę zaburzać twojego światopoglądu ale otwieraczem do butelek można też otwierać oranżadę.

Avatar VanQuisch

23 października 2014, 23:38

@Mnich1: Co nadal nie wyklucza mojego poglądu do tego otwieracza na obrazku z dzieckiem.

Avatar Ufcio87

20 października 2014, 00:15

Ej no ja mam myszkę po lewej stronie klawiatury, a praworęczna jestem! Też mam tak ręce przełożone, tylko na odwrót niż ten chłopak i sobie radzę i z grami i z pracą i z wszystkim! :)

Avatar
Konto usunięte

19 października 2014, 23:00

mój kolega mnie uczył tak grać na Titan attack Gmod...dziwnie niewygodnie ale potem miałem więcej czasu na przyjemność (Jak w łokciach strzela to to jest przyjemność)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Zdeklasowani znowu

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka