Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2014, 21:36
można?można!
Odpisz
Edytowano - 19 października 2014, 22:08
@naho_saenoki: M.orzna? M.orzna!
Odpisz
19 października 2014, 22:22
@DeadExtreme: można? można?
Odpisz
Edytowano - 19 października 2014, 22:37
@matimi3: M0rzna m0rzna
Odpisz
19 października 2014, 22:38
@legend77: Moszno? Moszno!
Odpisz
20 października 2014, 00:20
@matimi3: Murzyna? Murzyna!
Odpisz
20 października 2014, 16:04
@naho_saenoki: Da się? Da się!
Odpisz
20 lipca 2015, 12:29
@VanQuisch: Jestem ! przyszedłem trochę spóźniony bo nie zdążyłem na samolot.
Odpisz
17 czerwca 2016, 10:30
@Czarny777: Próba numer #01
można.
Odpisz
17 czerwca 2016, 10:52
@Archeologwinternetach: stop
Odpisz
17 czerwca 2016, 10:56
@legend77: Ale nie można pisać "m o s z n a" i "m o r z n a"
Odpisz
31 stycznia 2017, 14:18
@naho_saenoki: MOŻN4? MORZN4.
Odpisz
29 marca 2015, 12:44
Przyznaję się, że jak byłem mały to też tak grałem, na szczęście z tego wyrosłem
Odpisz
4 grudnia 2014, 10:42
Ja jestem leworeczna i tak gram =)
Odpisz
26 grudnia 2014, 17:04
@Misiakasia: a wiesz że możesz zmienić str myszki na biurku i w opcjach zmienić przyciski myszy
Odpisz
19 października 2014, 21:25
Leworęczni tak grają.
Odpisz
19 października 2014, 21:43
@Marvos: Ja jestem leworęczny i gram normalnie.
Odpisz
19 października 2014, 21:45
@Marvos: Mam znajomego leworęcznego który po prostu myszkę trzyma po lewej stronie klawiatury ale może tak jest wygodniej.
Odpisz
19 października 2014, 21:48
@malaho2000: Ja mam leworęcznego kuzyna, który właśnie tak gra.
Odpisz
20 października 2014, 13:25
@Marvos: Nie, ja jestem leworęczny i gram po ludzku
Odpisz
20 października 2014, 18:30
@Marvos: nie prawda ja jestem leworęczny i mam myszke w prawej
Odpisz
20 października 2014, 19:16
@Marvos: Ja gram lewą ręką i normalnie myszka po lewej stronie i git.
Odpisz
21 października 2014, 19:17
@Szymon2410: jak by co ja sie nie czepiam to kwestia przyzwyczajenia
Odpisz
21 października 2014, 20:11
@Szymon2410: sorry pomyliłem komentarze :)
Odpisz
25 października 2014, 21:34
@Marvos: to samo chciałem powiedzieć
Odpisz
19 października 2014, 22:35
Farming Simulator xD
Odpisz
20 października 2014, 16:05
@sabre: 2011
Odpisz
Edytowano - 20 października 2014, 18:29
masz farming simulator 2013 ?
Odpisz
21 października 2014, 15:04
@igor_rysiek: Nie.
Odpisz
20 października 2014, 19:30
No co zrobisz ? Nic nie zrobisz.
Odpisz
20 października 2014, 19:03
ja czasami gram gdy można grać tylko strzałeczkami
Odpisz
29 października 2014, 17:43
@ozi12: o co chodzi w twoim komentarzu?
Odpisz
29 października 2014, 23:15
a twoim
Odpisz
30 października 2014, 07:32
@ozi12: czy chodzi o to że grasz tylko gdy można strzałkami?
Odpisz
30 października 2014, 16:09
nie, gram tak gdy właśnie nie można grać wasd a trzeba strzałkami
Odpisz
20 października 2014, 16:50
Bo ja nie o_o
Odpisz
20 października 2014, 15:46
*simulejtor
Odpisz
20 października 2014, 15:45
To je farming simalejtor tam można nawet grać stojąc na głowie xD
Odpisz
20 października 2014, 12:29
Może leworęczny a nie wpadł na to że myszkę da się przesunąć na drugą stronę kompa?
Odpisz
20 października 2014, 01:04
Miałem kiedyś kolege który grał tak samo ._.
Odpisz
Edytowano - 20 października 2014, 00:23
Mnie bardziej ciekawi co tam robi otwieracz do piwa?
Odpisz
20 października 2014, 00:49
@VanQuisch: Nie chcę zaburzać twojego światopoglądu ale otwieraczem do butelek można też otwierać oranżadę.
Odpisz
23 października 2014, 23:38
@Mnich1: Co nadal nie wyklucza mojego poglądu do tego otwieracza na obrazku z dzieckiem.
Odpisz
20 października 2014, 00:15
Ej no ja mam myszkę po lewej stronie klawiatury, a praworęczna jestem! Też mam tak ręce przełożone, tylko na odwrót niż ten chłopak i sobie radzę i z grami i z pracą i z wszystkim! :)
Odpisz
19 października 2014, 23:00
mój kolega mnie uczył tak grać na Titan attack Gmod...dziwnie niewygodnie ale potem miałem więcej czasu na przyjemność (Jak w łokciach strzela to to jest przyjemność)
Odpisz