I wszystko to tańsze od iPhona
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Przerwa na herbatkę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2015, 19:26
Konsolo-PC Masterrrace
Odpisz
19 października 2014, 21:35
Nie wiem, dlaczego ludzie kupują Iphony. Tak naprawdę to telefony nic nie różniące (poza ceną, kto to wymyśla) od innych.
A teraz coś z nonsensopedi:
iPhone – wypasione urządzenie, służące do szpanu. Powstało ze skrzyżowania iPoda z telefonem, co w rzeczywistości daje nam świecąco-grającą zabawkę o funkcjonalności cegły. Dowód na skuteczność speców od reklamy w Apple. U dresiarzy dodaje +15 do respect.
Oto jak można korzystać z iPhone'a w dobry sposób:
Przeglądać się w szkiełku;
Połykać kartę SIM;
Dłubać sobie w zębach uniwersalnym urządzeniem do wyciągania karty SIM;
Zgrywać muzykę i wideo, ale jak nie używasz Maca, to nie jesteś tró i Apple zablokuje ci sprzęt, za który tyle zapłaciłeś;
Kupować miliardy bezużytecznych i uzależniających programów w App Store;
Lokalizować się, ale ta funkcja nie działa w 215 krajach (działa tylko w USA);
Kupować pornosy i heavy metal w iTunes;
Rzucić nim o ścianę, wściekając się, czemu tyle funkcji jest niedostępnych;
Podgrzewać na nim jedzenie, ze względu na wygląd płyty indukcyjnej.
Odpisz
20 października 2014, 14:17
@dustin2001: you are clever...very.A serio to popieram,po co kupować telefon do niczego praktycznie.Od gier jest konsola i inne takie,od dzwonienia równie dobra jest cegła.Oto logika pou-umyj kupokamień.Wszystko co komputer może jest obcięte o połowę i wsadzone w bezużyteczny badziew.
Odpisz
20 października 2014, 18:26
@kotul: Wracając do twego początku.
"I lekkomyślny"
Odpisz
21 października 2014, 21:09
@dustin2001: I śmieszny :)
Odpisz
20 października 2014, 14:55
Skate 3 na ekranie : D Czekam na 4 :p Na KickStarterze jest "Skate4D" Ale wygląda jak straszne gówno, i raczej im nie wyjdzie.
Odpisz
20 października 2014, 00:25
Kaktus tyż? No nie wierza.
Odpisz
19 października 2014, 21:46
Nawet ta ściana ?
Odpisz
19 października 2014, 22:27
@malaho2000: I ta fotka patelni pełnej warzyw na ścianie też.
Odpisz
19 października 2014, 22:09
SKATE 3 :)
Odpisz
19 października 2014, 21:13
i prawidłowo!
Odpisz