Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar buttie_cullen

16 października 2014, 14:58

Czy tylko ja zauważyłam,że ISIS popełnia ten sam błąd co Napoleon Bonaparte? c:

Avatar oskare117

16 października 2014, 15:09

@buttie_cullen: Oraz Adolf Hitler pod Stalingradem

Avatar buttie_cullen

16 października 2014, 15:10

@oskare117: Otóż to. Historia lubi się powtarzać. ;)

Avatar Pikachu

16 października 2014, 17:21

@buttie_cullen: Jakoś nie będzie mi iż żal, gdy Ruscy skopią im tyłki. O Putinie można powiedzieć wiele, ale nie to, że dałby sobie wchodzić na Islamistom na głowę jak rządy zachodniej Europy.

Avatar buttie_cullen

17 października 2014, 07:18

@Pikachu: Wiem,że Putin się nie da tak łatwo pokonać,co nie zmienia faktu,ze gdyby islamiści nieco bardziej skupili się na lekcjach historii, to nie popełniliby tego błędu ;)

Avatar Pikachu

17 października 2014, 20:18

@buttie_cullen: Ich jedyną "nauką" jest koranoznawstwo. xD

Avatar kapitan_Rosja

10 sierpnia 2017, 21:29

@Pikachu: Prawda

Avatar kapitan_Rosja

10 sierpnia 2017, 21:28

No Dobra Niech im będzie

Avatar Qbeks82

16 października 2014, 13:06

o co chodzi?

Avatar TypowyPolak

Edytowano - 16 października 2014, 13:35

@Qbeks82: Państwo Islamskie (ISIS jak wolisz) chce najechać Rosję i ją podbić.

Avatar mozaj

16 października 2014, 13:53

@TypowyPolak: Dodatkowe tereny wywalczone w czasie defensywy zawsze sie przydadzą !

Avatar Qbeks82

Edytowano - 16 października 2014, 13:56

@TypowyPolak: aha dzięki. I przy okazji lol

Avatar
Konto usunięte

16 października 2014, 14:01

@Qbeks82: O to, że zarówno Francuzi i Niemcy chcieli podbić w zimie Rosję. I im się nie udało.

Avatar coloman

16 października 2014, 14:46

akurat bodajże Hitler zaatakował Rosję, a dopiero potem zaskoczyła go zima

Avatar
Konto usunięte

16 października 2014, 14:54

@coloman: Ale i tak głupie było po lecie iść na Rosję. Tam jesień jest już zimna, a zawsze atakują w tamtym okresie ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie są aż takie pyszne

Rel

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka