Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gitarzec

11 czerwca 2020, 18:47

Epidemia?

Avatar Erdien

15 kwietnia 2016, 22:49

Zauważyłem jedną rzecz, a otóż:
-gościu zarażony ebolą napluł do kałuży ( co wszyscy wiemy )
-ebola w kałuży się zaczęła rozprzestrzeniać ( to też wszyscy wiemy )
-samochód najechał na kałużę ( to również wszyscy wiemy )
-pojawił się rozprysk ( nadal wiemy )
-rozprysk sięgał dobre ponad 1 dm nad ich głowami ( można to dostrzec na ostatnich klatkach GIF'a ( rozprysk jest dosyć wyraźny ) wątpię żeby to wszyscy wiedzieli / zauważyli )
-woda z rozprysku prawdopodobnie przyległa do masek ( maski ją wchłonęły ( no chyba że są hydrofobowe ) )
-bakterie eboli prawdopodobnie przedostały się na drugą stronę maski ( tą stronę z którą stykają się usta )
-ludzie są przerażeni ( część na pewno to widzi ), więc nie widzę powodów by ogłosić że mogli krzyczeć ( tak czy owak otworzyć usta / otwór gębowy ( jak kto woli ) ) przez co bakterie drogą kropelkową mogą przedostać się do organizmów
-pojawiają się kolejni zarażeni ( powstaje kolejne ognisko eboli )

:C

zróbmy znicz dla niewinnych cywili którzy zostali zarażeni ebolą tworząc kolejne ognisko epidemii

[*]

Avatar KellyPL

17 grudnia 2014, 16:32

Ci ludzie pewnie zawału musieli dostać albo się posrail ze strachu, że ten ich zaraził.

Avatar noszkurnawszystkozajete

20 października 2014, 09:06

wow, 39 ocen i średnia nadal 5 :o szacun xD

Avatar Sauron

19 października 2014, 12:31

Ebola nie przenosi się przez kaszlenie :|

Avatar bylejakbylegdzie

19 października 2014, 13:17

@Sauron: z tego co wiem to przez płyny ustrojowe
czyli krew, ślina i inne wydzieliny ciała więc kaszel też

Avatar Sauron

Edytowano - 19 października 2014, 13:30

@bylejakbylegdzie: musiałbyś napluć komuś do rany otwartej, żeby zarazić go ebolą :P

Avatar bylejakbylegdzie

19 października 2014, 15:00

@Sauron: no to zwracam honor

Avatar wojtek_9711

Edytowano - 19 października 2014, 16:40

@Sauron: czyli w tym wypadku by zadziałało bo na pluł do kałuży a ona oblała resztę a to wystarczy żeby wirus wchłonął się przez skórę do krwiobiegu i za raził cały organizm

Avatar Sauron

19 października 2014, 18:30

@wojtek_9711: ebola nie może wchłaniać się przez skórę. Jest przenoszona przez płyny ustrojowe, ale infekuje tylko wtedy, gdy może dostać się np. do ust albo przez ranę.

Avatar wojtek_9711

Edytowano - 19 października 2014, 20:16

@Sauron: obejrzyj sobie na polsat news był wywiad jakoś w tym albo tamtym tygodniu z profesorkiem jakimś i on stwierdził że wystarczy to chociaz by wetrzec w skore bo to wystarczy zeby przeniklo do krwiobiegu

Avatar kasperg21

19 października 2014, 20:28

@Sauron: A ty myslisz ze skora to taki material wodoodporny?Cokolwiek dostanie sie na skore zostanie w jakies czesci wchloniete do organizmu.A ebola moze zostac przeniesiona tez np poprzez oko.A na filmiku widac ze osoby zostaly opryskane kaluza od gory do dolu a tylko usta i nos mieli zaslonete

Avatar macio211

19 października 2014, 13:02

Prosto z filmu ,,Potwór''. Polecam :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Fergus

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka