James Bond, najgorszy szpieg świata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
To musiało być męczące
Co to takiego?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2015, 14:34
ale on jest agentem nie szpiegiem
Odpisz
12 marca 2016, 09:26
Ale jeja +13...
Odpisz
16 października 2014, 22:19
Witam! Jestem rosyjskim szpiegiem nazywam się Jórek Ofsiak pracujedla agencji Czynascie.
Odpisz
19 października 2014, 16:53
@DeadExtreme: Witaj,mam dla ciebie misje agencie Ofsiak
Odpisz
19 października 2014, 16:54
Słucham rozkazów. Jakie jest moje zadanie?
Odpisz
19 października 2014, 17:08
@DeadExtreme: zjedz dziś 5 owocuw i sokuf by byci zdrowy na walke z bosem
Odpisz
Edytowano - 19 października 2014, 17:12
@pieseu: Nie jesteś moim szefem...wyjdź! Jórek Ofsiak przyjmuje zlecenia tylko od agentki Sakury.
Odpisz
Edytowano - 20 października 2014, 13:31
@DeadExtreme: a jak dosfanies lapufkę?
Odpisz
20 października 2014, 15:23
Przecież mi płacą xD
Odpisz
19 października 2014, 18:22
Bond to nie imie tylko nazwisko
Odpisz
1 sierpnia 2016, 18:02
Oto mój najstarszy komentarz na jeja
Odpisz