memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 lutego 2020, 11:30
Idiotyczna odwaga lub odważny idiotyzm.
Odpisz
29 stycznia 2018, 08:01
Zdecydowanie idiota . \___________/
26 czerwca 2017, 15:38
a gdyby tak jakaś śruba zwisała....
27 października 2014, 20:52
PKP
29 stycznia 2017, 19:23
@MarianXD: nie, to włoskie
29 listopada 2016, 15:57
I wtedy właśnie pan Janusz spuścił wodę.
15 grudnia 2014, 14:08
Jedno z drugim. Częste połączenie.
9 grudnia 2014, 21:14
Idiota.
19 października 2014, 01:51
fotoszop!!!!!!!!!!!
Edytowano - 26 czerwca 2017, 15:37
@Xdsandziaxd: no chyba nie dziecko pewnie nawet nie wiesz co to photoshop xd
29 września 2020, 15:37
@Xdsandziaxd: po 6 latach, wiesz co to photoshop?
18 października 2014, 19:06
18 października 2014, 17:25
każdy odważny jest idiotą
18 października 2014, 15:00
Badass
18 października 2014, 14:39
18 października 2014, 14:21
Nic specjalnego jeśli nie jesteś otyły i wiesz że pod spodem pociągu nie ma żadnej odstającej części która mogłaby cię rozerwać.
18 października 2014, 14:00
Odwaga od głupoty niczym, prócz skutku, się nie różni.
18 października 2014, 13:36
idiota
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 lutego 2020, 11:30
Idiotyczna odwaga lub odważny idiotyzm.
Odpisz
29 stycznia 2018, 08:01
Zdecydowanie idiota
.
\___________/
Odpisz
26 czerwca 2017, 15:38
a gdyby tak jakaś śruba zwisała....
Odpisz
27 października 2014, 20:52
PKP
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:23
@MarianXD: nie, to włoskie
Odpisz
29 listopada 2016, 15:57
I wtedy właśnie pan Janusz spuścił wodę.
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:08
Jedno z drugim. Częste połączenie.
Odpisz
9 grudnia 2014, 21:14
Idiota.
Odpisz
19 października 2014, 01:51
fotoszop!!!!!!!!!!!
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2017, 15:37
@Xdsandziaxd: no chyba nie dziecko pewnie nawet nie wiesz co to photoshop xd
Odpisz
29 września 2020, 15:37
@Xdsandziaxd: po 6 latach, wiesz co to photoshop?
Odpisz
18 października 2014, 19:06
Odpisz
18 października 2014, 17:25
każdy odważny jest idiotą
Odpisz
18 października 2014, 15:00
Badass
Odpisz
18 października 2014, 14:39
Idiota.
Odpisz
18 października 2014, 14:21
Nic specjalnego jeśli nie jesteś otyły i wiesz że pod spodem pociągu nie ma żadnej odstającej części która mogłaby cię rozerwać.
Odpisz
18 października 2014, 14:00
Odwaga od głupoty niczym, prócz skutku, się nie różni.
Odpisz
18 października 2014, 13:36
idiota
Odpisz