Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Najlepszy_Diler

8 grudnia 2017, 05:45

Spieprzam z majmy

Avatar hejsowa

28 kwietnia 2015, 20:26

lepsze malowałem w wieku piętnastu lat ale nie miałem takiego pi aru :(. Picasso to taki ówczesny Bieber. Not more, not less.

Avatar Jarkq

18 października 2014, 13:03

Brałem udział w II wojnie światowej (Battlefield 1942)
Jestem członkiem Duchów (Call of Duty: Ghosts)
Jestem strzelcem wyborowym (Sniper Elite III)
Nie mówiąc już o tym, że moja armia wygrała setki bitew (Warcraft III)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2015, 23:09

@Jarkq: wszystkie rzeczy ktore zrobilam sa juz tu wypisane, ale dodatkowo zabilam Zinyaka, cesarza cesarstwa Zin, a wczesniej zanim trafilam do kosmicznej symulacji zdobylam cale Steelport

Avatar Didsy_Down1109

28 lutego 2015, 08:41

@dahaka01: a ja po prostu oglądałam lego ninjago XD

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2015, 23:11

Ichtiologia nie przyniesie mi takich sukcesow... ;)

Avatar Bella_Cullen

27 grudnia 2014, 10:06

Piszę.Jedna wydana książka może przynieść milion

Avatar szympansekpl

18 października 2014, 23:43

To co uważam za słuszne.

Avatar DawidThePlayer

18 października 2014, 21:44

Napisałbym to samo, co Jarkq, dahaka01 i HardcoreCombo, ale mnie wyprzedzili :).

Avatar hougiemonster

18 października 2014, 20:47

z tego co wiem Pablo Picasso nie miał też dostępu do internetu... i kolegów

Avatar NedII

18 października 2014, 20:30

ja przeszedłem dark souls 1,2 w wieku 11 lat

Kto pobije?

Avatar Piotr99

18 października 2014, 15:35

A później jakiś cep mu powiedział, że losowe figury geometryczne są lepsze.

Avatar
Konto usunięte

18 października 2014, 12:16

Panie adminie, czy sugerujesz że siedzenie na jeja jest nieproduktywne i złe, bo w tym czasie moglibyśmy namalować jakiś obraz? Dobra ludzie, wyjdźmy wszyscy z tego portalu, żeby w ogóle całkowicie opustoszał i malujmy obrazki!

Avatar
Konto usunięte

18 października 2014, 12:53

Też miałem to napisać :)

Avatar VanQuisch

18 października 2014, 15:23

Paint aktywacja!

Avatar kazakol2000

18 października 2014, 13:05

Przeglądam jeja w postukiwaniu komentarza jacka1s

Avatar jarek200211

18 października 2014, 14:54

@kazakol2000: Nie odnajdziesz :(

Avatar Mijak

Edytowano - 18 października 2014, 13:22

Podobnie bezużyteczne, ale znacznie bardziej za**biste rzeczy. Jak bezpieczne miecze z drewna oklejonego folią albo własna karciana gra bitewna fantasy.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

18 października 2014, 12:06

przeglondam jeja..

Avatar
Konto usunięte

18 października 2014, 12:26

@Chrzaszcz_Trzcinowy: !!!!!! ja też! pjona Bro!

Avatar
Rudy_Kruliczek

18 października 2014, 12:48

A ja nie.

Avatar DanateDMC

18 października 2014, 12:47

Nie potrafię malować więc chyba mam prawo nie tworzyć takich obrazów.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Lekko nie będzie

A, okej

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka