Pablo Picasso namalował to, gdy miał 15 lat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
A, okej
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2017, 05:45
Spieprzam z majmy
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:26
lepsze malowałem w wieku piętnastu lat ale nie miałem takiego pi aru :(. Picasso to taki ówczesny Bieber. Not more, not less.
Odpisz
18 października 2014, 13:03
Brałem udział w II wojnie światowej (Battlefield 1942)
Jestem członkiem Duchów (Call of Duty: Ghosts)
Jestem strzelcem wyborowym (Sniper Elite III)
Nie mówiąc już o tym, że moja armia wygrała setki bitew (Warcraft III)
Odpisz
18 października 2014, 13:22
@Jarkq: byłem smoczym dziecięciem - TES: Skyrim
walczyłem z tytanami - Risen
Znowu walczyłem z tytanami, ale jako pirat - Risen 2 - Dark Waters
Zabijałem Zombie podczas apokalipsy - Left 4 Dead 2
Zabijałem nazi zombi - Sniper Elite: Nazi Zombie Army
Byłem członkiem triady - Sleeping Dogs
Okradałem banki - Payday
Zabiłem Jokera - Batman Arkham City
Przetrwałem na banoi - Dead Island
Dopełniłem kontrakt - Hitman: Absolution
Zostałem mutantem - Prototype 2
Walczyłem z sektą na wyspie - Tomb Raider
Odpisz
Edytowano - 18 października 2014, 14:55
@dahaka01: Zabijałem Tempelariuszy-Assasins Creed
Walczyłem na wojnie-Battlefield 2
byłem menadżerem FC-Kupa-Fifa World
Malowałem-Paint
Ratowałem świat przed alduinem-Skyrim
Mordowałem wszystko co żyje-Gta V
Bawiłem sie w Harrego potera-In Verbis Virtus
Walczyłem czołgiem na wojnie-World of tanks
byłem szefem gangu-Saints Row The Third
byłem na wojnie-Call of duty
próbowałem uciec z labolatorium-Portal 2
Ratowałem świat-Half Life
byłem kozą-Goat Symulator
Bawiłem sie światem-Garrys mod
Hackowałem-Watch Dogs
i co jeszcze ? hmmm to wszystko
Taki jestem za**bisty że ja pie**ole XD
Odpisz
18 października 2014, 14:58
@dahaka01: Zabijałem nazi-zombiaki, nazi-płody, zboczone wilki i dzieciaki, robiłem sobie operacje plastyczne, doznawałem analnych przygód. --- South Park: The Stick Of Truth
Odpisz
18 października 2014, 15:07
Walczyłem w armii amerykańskiej, radzieckiej, brytyjskiej, polskiej i niemieckiej jako żołnierz lub jako dowódca (CoD 1, 2, 3, World at War, Battlefield 1942, Men of War, Men of War Assault Squad 1 i 2, CoH 1)
Byłem gangsterem (GTA)
Walczyłem z kosmitami (Saint's Row 4)
Byłem czołgistą (WoT, War Thunder)
Byłem pilotem (War Thunder)
Kierowałem maluchem (Maluch Racer)
Odpisz
18 października 2014, 16:20
@Thorin_Debowa_Tarcza: Zabiłem tysiące zombie (CoD BO I i II)
Zbudowałem dom (Minecraft) XD
Zabiłem pięć osób na jednego (LoL)
Napi**dalałem Picassa (Paint)
Odpisz
18 października 2014, 19:11
@Bastil123: Dalej mnie nie przebiłeś.
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:05
@dahaka01: mi ta część nie chce się zainstalować
Odpisz
6 stycznia 2015, 23:09
@Jarkq: wszystkie rzeczy ktore zrobilam sa juz tu wypisane, ale dodatkowo zabilam Zinyaka, cesarza cesarstwa Zin, a wczesniej zanim trafilam do kosmicznej symulacji zdobylam cale Steelport
Odpisz
28 lutego 2015, 08:41
@dahaka01: a ja po prostu oglądałam lego ninjago XD
Odpisz
6 stycznia 2015, 23:11
Ichtiologia nie przyniesie mi takich sukcesow... ;)
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:06
Piszę.Jedna wydana książka może przynieść milion
Odpisz
18 października 2014, 23:43
To co uważam za słuszne.
Odpisz
18 października 2014, 21:44
Napisałbym to samo, co Jarkq, dahaka01 i HardcoreCombo, ale mnie wyprzedzili :).
Odpisz
18 października 2014, 20:47
z tego co wiem Pablo Picasso nie miał też dostępu do internetu... i kolegów
Odpisz
18 października 2014, 20:30
ja przeszedłem dark souls 1,2 w wieku 11 lat
Kto pobije?
Odpisz
18 października 2014, 15:35
A później jakiś cep mu powiedział, że losowe figury geometryczne są lepsze.
Odpisz
18 października 2014, 12:16
Panie adminie, czy sugerujesz że siedzenie na jeja jest nieproduktywne i złe, bo w tym czasie moglibyśmy namalować jakiś obraz? Dobra ludzie, wyjdźmy wszyscy z tego portalu, żeby w ogóle całkowicie opustoszał i malujmy obrazki!
Odpisz
18 października 2014, 12:53
Też miałem to napisać :)
Odpisz
18 października 2014, 15:23
Paint aktywacja!
Odpisz
18 października 2014, 13:05
Przeglądam jeja w postukiwaniu komentarza jacka1s
Odpisz
18 października 2014, 14:54
@kazakol2000: Nie odnajdziesz :(
Odpisz
Edytowano - 18 października 2014, 13:22
Podobnie bezużyteczne, ale znacznie bardziej za**biste rzeczy. Jak bezpieczne miecze z drewna oklejonego folią albo własna karciana gra bitewna fantasy.
Odpisz
18 października 2014, 12:06
przeglondam jeja..
Odpisz
18 października 2014, 12:26
@Chrzaszcz_Trzcinowy: !!!!!! ja też! pjona Bro!
Odpisz
18 października 2014, 12:48
A ja nie.
Odpisz
18 października 2014, 12:47
Nie potrafię malować więc chyba mam prawo nie tworzyć takich obrazów.
Odpisz