Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wolf_lord

12 lipca 2018, 14:13

ale bastion?!

Avatar obelus284

5 stycznia 2015, 17:24

i 7 ma wyjść w tym roku XD i też refleks
mój 30.12 a twój 1.5

Avatar xKarolxpl

Edytowano - 19 października 2014, 10:22

Heroes III - aż się łezka w oku kręci.
i w to się grało. A nie jakieś Lole i majkrafty.
Do dzisiaj mam tę gre kompie razem z edycją specjalną "Wake of Gods", jeszcze dzisiaj w nie zagram
PS także nie rozumiem jak można grac bastionem. Cyba że kampanię przechodził, wtedy można mu wybaczyć.

Avatar obelus284

30 grudnia 2014, 16:15

@xKarolxpl: ja gram ludźmi ale nie pamiętam nazwy ostatnio na święta w heroes 3 grałem z kumplami po długim gameplaju w heroes 5 i 6 to nieogarniałem heroes 3

Avatar xKarolxpl

5 stycznia 2015, 15:20

@obelus284: masz refleks:
mój komentarz 19.09
twój 30.12
(mała różnica czasu)
PS 5i6 są jeszcze ogarnięte(w miarę)
ale w 4 się źle grało

Avatar siemek22

17 października 2014, 17:08

Grać Bastionem? Dziękuję, wolę prace...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar siemek22

18 października 2014, 12:09

@jpparagorn: Jak grasz na najmniejsztch - enty to piep**one ślamazary i do głównej armii nawet po ulepszeniu się nie wziąć. Lisze>elfy. Zresztą reszta jednostek jest słaba, jedynie centaur ratuje sprawe bo to najlepsza jedynka w grze :P

Avatar siemek22

18 października 2014, 12:11

Dla lochy i nekropolia najlepsze na wieksze mapy, bastion co najwyzej na L-ki (te najmniejsze). Jednak mapy z fanowskiego dodatku o piratach (chyba wog) dodaje mapy,z której ejdna jest chyba z 10x więskza od en największej w podstawowej części gry :P

Avatar siemek22

18 października 2014, 12:07

@jpparagorn: Jak grasz na najmniejsztch - enty to piep**one ślamazary i do głównej armii nawet po ulepszeniu się nie wziąć. Lisze>elfy. Zresztą reszta jednostek jest słaba, jedynie centaur ratuje sprawe bo to najlepsza jedynka w grze :P

Avatar DrDarwin145

17 października 2014, 19:56

Co to za gra?

Avatar Omeg12

Edytowano - 17 października 2014, 20:09

@DrDarwin145: Zgnijesz w piekle ty marny nowoczesny ignorancie bez żadnego szacunku do arcydzieła, które zbawiło nasz świa... {tutaj wstaw więcej gniewnych słów} Heroes of Might and Magic 3

Avatar Tymek590

7 marca 2015, 18:01

@Omeg12: mam wersję HD

Avatar popek9001

17 października 2014, 20:00

raz maluchom (zerówka)mieliśmy przynieść jakiś film do oglądania,a zamiast tego zrobiliśmy dokładnie tak jak na obrazku (też była taka tablica).w pewnym momencie ktoś:
o co chodzi w tym filmie?

Avatar AntekTenHard

17 października 2014, 19:47

mi ta gra przypomina tzara

Avatar TheHunterMikiPL

10 lipca 2015, 16:04

@AntekTenHard: bo jest trochę podobna, przynajmniej na pierwszy rzut oka na ten obrazek

Avatar Mirek01

17 października 2014, 19:43

ja w to dalej gram .-.

Avatar CichySzybkiZabojca

17 października 2014, 19:29

nigdy za tego typu gierek nie przepadałem ale nie mam nic do nich

Avatar
Konto usunięte

17 października 2014, 18:41

jak ja kocham tą grę :') aż się łezka w oku kręci...

Avatar oskar213

17 października 2014, 18:31

Moja pierwsza gra ;)

Avatar Mr_Limonka

17 października 2014, 18:17

Ach... aż sobie zagram... tylko nie bastionem ;)

Avatar Anelle__

17 października 2014, 17:25

Ja mam Heroes IV Migh of Magic Złota edycja i jest za**biste!

Avatar
MaciekzPolski

17 października 2014, 20:43

@Anelle__: O co wam, ku*wa, chodzi? Napisał po prostu, co mu się podoba! To złe? Też mam IV i mi się podoba...i co, zminusujecie?

Avatar Henzej

17 października 2014, 17:10

Piszcie co chcecie napi**dalam w lola i jestem za**bisty

Avatar
Konto usunięte

17 października 2014, 17:54

@Henzej: Możesz zobie napi**dalać, ale z tym drugim się nie zgodzę.

Avatar dustin2001

17 października 2014, 18:16

gra strategiczno-zręcznościowa opracowana przez studio Riot Games. Produkt ten jest (plagiatem)(kontynuacją) spin-offem gry DotA, znanej jako nudna, ale popularna modyfikacja Warcrafta III.

Gra jest niezwykle rozbudowana. Posiada fabułę, wedle której wcielamy się w Przywoływacza. Są to takie dziwne postacie, które barykadują się w Nexusach (najczęściej w pięcioro) i uprawiają ziemniaki. Drużyna, która wymorduje znacznie więcej Bohaterów, niż jej przeciwnicy wygrywa, bo ci mają dość i ogłaszają poddanie się. Chodzą pogłoski, iż można wygrać niszcząc Nexus przeciwnika.

Avatar Henzej

17 października 2014, 18:31

A znasz mnie?

Avatar dustin2001

17 października 2014, 18:36

@Henzej: Po komentarzu można wywnioskować, że za**bisty to ty nie jesteś.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Mało znany szczegół

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Deal życia

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka