Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Deal życia
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2018, 14:13
ale bastion?!
Odpisz
5 stycznia 2015, 17:24
i 7 ma wyjść w tym roku XD i też refleks
mój 30.12 a twój 1.5
Odpisz
Edytowano - 19 października 2014, 10:22
Heroes III - aż się łezka w oku kręci.
i w to się grało. A nie jakieś Lole i majkrafty.
Do dzisiaj mam tę gre kompie razem z edycją specjalną "Wake of Gods", jeszcze dzisiaj w nie zagram
PS także nie rozumiem jak można grac bastionem. Cyba że kampanię przechodził, wtedy można mu wybaczyć.
Odpisz
30 grudnia 2014, 16:15
@xKarolxpl: ja gram ludźmi ale nie pamiętam nazwy ostatnio na święta w heroes 3 grałem z kumplami po długim gameplaju w heroes 5 i 6 to nieogarniałem heroes 3
Odpisz
5 stycznia 2015, 15:20
@obelus284: masz refleks:
mój komentarz 19.09
twój 30.12
(mała różnica czasu)
PS 5i6 są jeszcze ogarnięte(w miarę)
ale w 4 się źle grało
Odpisz
17 października 2014, 17:08
Grać Bastionem? Dziękuję, wolę prace...
Odpisz
17 października 2014, 17:10
@siemek22: Wpisz na jutuby #je**ć_bastion c:
Odpisz
17 października 2014, 17:11
Słuchałem :3
Odpisz
17 października 2014, 17:12
@siemek22: Muszę spróbować tych Hirosów xD
Odpisz
17 października 2014, 17:23
Polecam z całego serca.
Odpisz
17 października 2014, 17:43
@siemek22: Każdym da się grać jak się zna słabe i mocne strony
Odpisz
17 października 2014, 18:13
@Dark_Dante: Ale Bastion... to bastion ;_;
Odpisz
17 października 2014, 22:02
@siemek22: a ja tam zawsze lubiłem grać bastionem
Odpisz
18 października 2014, 10:49
@siemek22: Bastion rządzi, masz łuczników i enty rozpier*olisz wszystkich
Odpisz
18 października 2014, 12:09
@jpparagorn: Jak grasz na najmniejsztch - enty to piep**one ślamazary i do głównej armii nawet po ulepszeniu się nie wziąć. Lisze>elfy. Zresztą reszta jednostek jest słaba, jedynie centaur ratuje sprawe bo to najlepsza jedynka w grze :P
Odpisz
18 października 2014, 12:11
Dla lochy i nekropolia najlepsze na wieksze mapy, bastion co najwyzej na L-ki (te najmniejsze). Jednak mapy z fanowskiego dodatku o piratach (chyba wog) dodaje mapy,z której ejdna jest chyba z 10x więskza od en największej w podstawowej części gry :P
Odpisz
18 października 2014, 12:07
@jpparagorn: Jak grasz na najmniejsztch - enty to piep**one ślamazary i do głównej armii nawet po ulepszeniu się nie wziąć. Lisze>elfy. Zresztą reszta jednostek jest słaba, jedynie centaur ratuje sprawe bo to najlepsza jedynka w grze :P
Odpisz
17 października 2014, 19:56
Co to za gra?
Odpisz
Edytowano - 17 października 2014, 20:09
@DrDarwin145: Zgnijesz w piekle ty marny nowoczesny ignorancie bez żadnego szacunku do arcydzieła, które zbawiło nasz świa... {tutaj wstaw więcej gniewnych słów} Heroes of Might and Magic 3
Odpisz
7 marca 2015, 18:01
@Omeg12: mam wersję HD
Odpisz
17 października 2014, 20:00
raz maluchom (zerówka)mieliśmy przynieść jakiś film do oglądania,a zamiast tego zrobiliśmy dokładnie tak jak na obrazku (też była taka tablica).w pewnym momencie ktoś:
o co chodzi w tym filmie?
Odpisz
17 października 2014, 19:47
mi ta gra przypomina tzara
Odpisz
10 lipca 2015, 16:04
@AntekTenHard: bo jest trochę podobna, przynajmniej na pierwszy rzut oka na ten obrazek
Odpisz
17 października 2014, 19:43
ja w to dalej gram .-.
Odpisz
17 października 2014, 19:29
nigdy za tego typu gierek nie przepadałem ale nie mam nic do nich
Odpisz
17 października 2014, 18:41
jak ja kocham tą grę :') aż się łezka w oku kręci...
Odpisz
17 października 2014, 18:31
Moja pierwsza gra ;)
Odpisz
17 października 2014, 18:17
Ach... aż sobie zagram... tylko nie bastionem ;)
Odpisz
17 października 2014, 17:25
Ja mam Heroes IV Migh of Magic Złota edycja i jest za**biste!
Odpisz
17 października 2014, 20:43
@Anelle__: O co wam, ku*wa, chodzi? Napisał po prostu, co mu się podoba! To złe? Też mam IV i mi się podoba...i co, zminusujecie?
Odpisz
17 października 2014, 17:10
Piszcie co chcecie napi**dalam w lola i jestem za**bisty
Odpisz
17 października 2014, 17:54
@Henzej: Możesz zobie napi**dalać, ale z tym drugim się nie zgodzę.
Odpisz
17 października 2014, 18:16
gra strategiczno-zręcznościowa opracowana przez studio Riot Games. Produkt ten jest (plagiatem)(kontynuacją) spin-offem gry DotA, znanej jako nudna, ale popularna modyfikacja Warcrafta III.
Gra jest niezwykle rozbudowana. Posiada fabułę, wedle której wcielamy się w Przywoływacza. Są to takie dziwne postacie, które barykadują się w Nexusach (najczęściej w pięcioro) i uprawiają ziemniaki. Drużyna, która wymorduje znacznie więcej Bohaterów, niż jej przeciwnicy wygrywa, bo ci mają dość i ogłaszają poddanie się. Chodzą pogłoski, iż można wygrać niszcząc Nexus przeciwnika.
Odpisz
17 października 2014, 18:31
A znasz mnie?
Odpisz
17 października 2014, 18:36
@Henzej: Po komentarzu można wywnioskować, że za**bisty to ty nie jesteś.
Odpisz